Paulína Šimečková

Paulína Šimečková Poskytujem služby. Netradičné. Svoje nehmotné offline podnikanie vozím so sebou na kolieskach. Môžete ma stretnúť kdekoľvek. Som totiž lietajúca masérka. Kto by to bol do mňa kedy povedal. Aj cesta môže byť cieľ.

 

Venujem sa krátkym akupresúrnym masážam v sede, s ktorými prichádzam priamo ku klientovi. Vďaka originálnemu konceptu AMMA masáží v sede cez oblečenie je moja ponuka univerzálna (pokrývam široké spektrum klientov), nezávislá od priestoru (neprevádzkujem masérsky salón), a zároveň aj jedinečná, keďže lietajúcich masérov, ktorí poskytujú Amma masáž v teréne je na Slovensku ako šafránu.

 

Amma masáž v sede je relaxačným prostriedkom, ktorým pomáham vyťaženým ženám a mužom na chvíľu sa zastaviť, precítiť ich (často boľavé) telo, uľaviť im a nakopnúť ich ďalej. Zároveň šetrím klientov vzácny čas i peniaze. Prepracovanou technikou a štrukturovanými dotykmi cez oblečenie spôsobujem zintenzívnenie cirkulácie energie v meridiánoch. Som špecialista na dotýkanie.

Predstavte si svoje telo ako dokonalý hudobný nástroj, na ktorom sa nachádza množstvo poprepájaných strún a klávesov. Po zaujatí správnej polohy na masérskej stoličke je vaše telo pripravené na predstavenie. Počas 15 minút sa vo  vás vďaka môjmu masérskemu „umeniu“ rozozvučí skladba zložená z tónov vašej energie. Rozprúdia sa vo vás vibrácie. Precítite body, v ktorých sa kumuluje stres. Uvoľníte sa v toku čerstvej energie. A splyniete s pohybmi, ktoré vás oslobodia od napätia. Telo je chrámom duše, a jej energia je nevyčerpateľná. Stačí ju vedieť prebudiť. A ja v tom viem ľuďom účinne pomôcť.

Moja cesta ku poskytovaniu neterapeutických masérskych služieb nebola priamočiara. Prišla do môjho života prirodzeným vývinom. Tu je môj príbeh:

Od malička ma zaujímali veci medzi nebom a zemou. Prelúskala som veľa literatúry o budhizme, cvičím jogu, meditujem, chodím na prednášky. Počas štúdia estetiky na Filozofickej fakulte UK som si splnila sen a venovala sa tomu, čo ma naozaj bavilo – filozofia, umenie, psychológia. Po vysokej som v roku 2004 zakotvila v televíznej branži. Začínala som ako elév na programovom oddelení v JOJke, skúsenosti so schedulingom programu som si ďalej rozširovala v Markíze. Počas môjho päťročného intenzívneho pôsobenia v mediálnych vodách som stihla otehotnieť a počas materskej dovolenky som si konečne oddýchla a začala sa venovať rodine. Urobila som si kľúčový kurz Amma masáže  priamo u garanta Tonyho Neumana, ktorý vedie inštitút Touchline vo Francúzsku. Mala som šťastie, že v roku 2010 pricestoval do Bratislavy. Ako sa hovorí, keď je študent pripravený, učiteľ príde.

Samotnú techniku masáže som trénovala dlhý čas na svojich blízkych. Oni i ja som ňou bola taká nadšená, až som sa nakoniec rozhodla venovať dráhe „kočovnej“ masérky profesionálne. Po návrate z materskej do televízie v roku 2012 som už mala založenú živnosť a urobila som dobre. Popri zamestnaní a starostlivosti o rodinu som začala postupne Ammu vnášať cez deň medzi kolegov a venovala som jej aj svoje víkendy. Vytvorila som si web o masážach v sede, investovala do najlepšej masérskej stoličky na trhu a priniesla aj novinku v oblasti masérskych nástrojov, ktoré môžu používať aj laici – tzv. japonské paličky Bongers. Využila som kontakty z médií a spropagovala svoju aktivitu aj na televíznej obrazovke. V októbri 2013 som odišla z televízie, kam sa však rada vraciam ako lietajúca masérka. Mám medzi ex-kolegami veľa priaznivcov, ktorí ma podporujú v tejto aktivite.

Veľmi ma baví prepájať svety a vďaka masáži sa zoznamovať s najrôznejšími ľuďmi. Je to umenie networkingu.

Venujem sa napríklad budovaniu vzťahov s klientami, ktorých profesionálne zameranie mi je blízke a sympatické. Často sa zoznámim s budúcim zákazníkom vďaka referencii od spoločného známeho. Oslovujem klientov adresne, webová stránka mi slúži na dotvorenie imidžu. Chcem sa objavovať tam, kde sa niečo deje a svojou masážou spríjemňovať deň všetkým, ktorí o masáž prejavia záujem.

Výzvou do budúcnosti je pre mňa posilniť tím Amma masérov, spolupracovať s profesionálmi z ostatných krajín, stabilizovať koncept Amma masáže na slovenskom trhu a časom aj viesť kurzy pre záujemcov o akupresúrne masáže v sede.

Tí, čo sa dočítali až sem, majú u mňa masáž grátis. Stačí prísť na marcovú konferenciu našich skvelých e-žien.

Teším sa na vás.

 

Mgr. Paulína Šimečková
www.masazvsede.sk

 

 

Neprešlo jazykovou korektúrou. (Pozn. redakcie)

Odporučte stránku

Odporúčame