Pripravujeme štvrtý ročník súťaže: E-žena roka 2014

E-žena roka 2013 V tomto roku pripravujeme už štvrtý ročník mediálne podporenej súťaže E-žena roka, ktorej cieľom je prejaviť uznanie ženám, ktorým sa úspešne darí zladiť svoj podnikateľský a súkromný život, a tým zároveň inšpirovať ostatné ženy, ktoré možno tiež uvažujú o začatí podnikania.

Podpora a motivácia žien k on-line podnikaniu, je jedným z cieľov Občianskeho združenia E-ženy, pretože práve podnikanie cez internet im môže pomôcť pri zlaďovaní rôznych pracovných a súkromných aktivít. V súťaži E-žena roka sú preto dôležité nielen podnikateľské výsledky súťažiacich, ale aj ich ďalšie aktivity a celková osobnosť, čo potvrdzuje aj motto súťaže: „Aby žena ženou bola“.

Ak rozmýšľate nad účasťou v súťaži, neváhajte, spúšťajte a dolaďujte svoje podnikanie a webové stránky – a môžete vyhrať hodnotné ceny. Pozrite sa, aké výhry získali víťazky minulých ročníkov:

Výsledky súťaže E-žena roka: 2011, 2012, 2013.

Registrácia kandidátok sa začne 20.9.2014. Zaregistrujte sa na odber noviniek, aby vám určite neunikla správa o súťaži a iných skvelých novinkách na E-zeny.sk.

Ak sa chcete stať partnerom našej súťaže alebo by ste radi venovali ceny víťazkám, Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. a rady vám spresníme protihodnoty, ktoré podpora súťaže prináša.

 

Tešíme sa na všetky kandidátky, partnerov aj porotcov ďalšieho ročníka súťaže E-žena roka!

 

Organizátor projektu: Občianske združenie E-ženy

Projektový manager: Monika Jakubeczová

 

Inšpirujte sa názormi kandidátok minulých ročníkov:

 

Vďaka súťaži E-žena roka som sa zoznámila s množstvom inšpirujúcich žien a s niektorými sme aj začali spolupracovať. Okrem užitočných cien sa nám vďaka súťaži podarilo dostať sa aj do rôznych médií. Určite účasť v súťaži odporúčam všetkým ženám e-podnikateľkám.

Irma Chmelová

Moja účasť na E-žene roka ma motivovala vstúpiť s mojím podnikateľským konceptom na oficiálnu pôdu, vylepšiť si web-stránku, spoznať nových ľudí. Vďaka účasti na odovzdávajúcom večeri som spoznala viacero sympatických a otvorených dám, s ktorými som doteraz v kontakte. V mojom prípade šlo o veľmi príjemný networking, a novú skúsenosť byť súčasťou "klubu" podnikavých, nezávislých a odvážnych žien s jasným zámerom. Príjemné bolo aj odmenenie všetkých zúčastnených dám ušité každej na mieru, ja som napr. vyhrala koučing o vyjednávaní, na ktorý ma Monika nasmerovala. Takže to bola určite fajn skúsenosť, rozšírenie známostí a kvalitné učenie sa od fachmaniek :-)

Mgr. Paulína Šimečková

Ako kandidátka som mala príležitosť uviesť na stránke OZ E-ženy to, čo som chcela „svetu povedať“, moje názory na spoločnosť, ktorá by potrebovala vo vedení viac žien. Mohla som podporiť podnikanie žien, inšpirovať ich k túžbe po ekonomickej slobode a nezávislosti.

Mária Karlubíková

Súťaž E-žena roka je veľmi milé a inšpiratívne podujatie, do ktorého sa oplatí zapojiť bez ohľadu na to, či napokon vyhráte alebo nie. Už samotná prihláška znamená, že sa o vás a vašom podnikaní dozvie viac ľudí. A bonus je, že na stretnutí s e-ženami stretnete mnoho príjemných dám, s ktorými si môžete vymeniť skúsenosti a predstaviť im svoje produkty a služby.

Jana Bednárová

Súťaž E-žena roka získava z roka na rok na popularite a stáva sa symbolom úspechu žien v slovenskom on-line podnikani. Hodnotné ceny, ktoré sú súčasťou súťaže, mne osobne pomohli v rozvoji PR aktivít  a poskytnutie informácií v oblasti mikropráce a možnostiach zárobkov na jaspravim.sk.

Ďakujem krásne E-ženám za to, že sú :)

Mirka Števková

Odporúčam prihlásiť sa, je to nová skúsenosť, spoznáte iné odvetvia v podnikaní. Ja som skončila druhá, žiaľ, nebola som na vyhlasovaní výsledkov, keďže to bolo v čase, keď máme najviac roboty. Tešila som sa z článku v Profite a na titulnej strane v Profite.

Ľuba Retzerová

Účasť a výhra v súťaži E-žena roka 2011 mi priniesla veľa skúseností po osobnostnej i pracovnej stránke. Splnila som si svoj podnikateľský sen v oblasti, ktorá je mojou prácou a koníčkom zároveň. Najväčším prínosom bolo zistenie, že sa viem postaviť na vlastné nohy. Podnikanie je spôsob ako človek môže získať viac istoty, sebadôvery a schopnosť vedieť sa orientovať v náročných situáciách.  Na druhej strane so sebou prináša veľkú zodpovednosť, človek si musí vedieť zarobiť na seba a svojich zamestnancov. Je to náročné a kreatívne zároveň. Podnikateľ môže oveľa viac využiť svoje zámery, vízie a potenciál. Veľkou výhodou je pocit slobody a možnosti organizácie si času pre seba, rodinu, priateľov a prácu. Najväčším zázemím bola pre mňa od začiatku moja rodina, priatelia a veľkú podporu som získala aj zo strany E-žien.

Môžeme konštatovať, že v dnešnom období je podnikanie náročné z viacerých dôvodov. Vyžaduje si to nielen veľkú odvahu, pevnú vôľu, vieru, ale aj schopnosť zaujať „správne stanovisko“. Vďaka výhre v súťaži E-žena roka 2011 som si začala viac dôverovať a mať jasno v tom, čo chcem robiť. Rozbehla som viaceré projekty a jedným z prvých projektov bolo „Fórum Firma 21. storočia – Prínos ženského potenciálu v biznise“ v máji 2013, ktoré sme zorganizovali v rámci neziskovej organizácie Srdce Slovenska. Druhý ročník fóra sa uskutočnil 22.mája tohto roka na tému „Zamestnávateľ ústretový k rodine“. Som presvedčená, že ak má človek zázemie v rodine ako aj v práci, dosahuje oveľa lepšie výsledky. Stáva sa väčším prínosom pre firmu, ale aj celú spoločnosť. Firma môže byť úspešná, iba ak sú úspešní aj jej zamestnanci. Treba si vážiť prácu každého jedného človeka, pretože každý poskytujeme určitý druh služby.

Miriam Letašiová

Účasť v súťaži mi priniesla PR pre moju firmu, ale taktiež som vďaka súťaži spoznala veľa inšpiratívnych žien, ktoré sa odhodlali podnikať a mnohé z nich aj oprávnene súťaž vyhrali.

Martina Vyskočová

Ak to mám zhodnotiť, určite sa mi oplatilo kandidovať v tejto súťaži práve preto, lebo som mala možnosť prezentovať kto som, čo robím, a tak dať o sebe vedieť širšej verejnosti. Veľmi dobré promo pre podnikanie. Účasť v súťaži mi priniesla okrem možnosti prezentácie veľa nových kontaktov a podnetov. Nehovoria o úžasnej atmosfére samotného vyhlasovania víťazov. Pocit spolupatričnosti je na nezaplatenie :-). A samozrejme, ako víťazka jednej z kategórií som získala neskutočne hodnotné ceny. Ešte raz ďakujem!

Martina Valešová

Súťaž ako celok ma v prvom rade nakopla v začiatkoch môjho podnikania. S pocitom, že moju stránku a môj príbeh sleduje množstvo zvedavých očí, a tak som si v priebehu niekoľkých týždňov dotiahla veci, na ktoré by bol neustále čas. V druhom rade mi priniesla nesmierne veľa, čo sa týka marketingu. Moje meno sa v danom období skloňovalo podstatne častejšie a jednoznačne mi to prinieslo nových klientov a aj po troch rokoch od súťaže sa objaví niekto, kto ma zaevidoval práve medzi kandidátkami v E-žene roka. Pre mňa to bol jeden z krokov v podnikaní, ktorý nikdy ľutovať nebudem. Život je cesta a na jednej križovatke som si vybrala E-ženu roka a tá mi otvorila výhľad na ďalšie a ďalšie zaujímavé cesty. :) Prajem všetkým nerozhodným, aby nezaváhali a našli silu, aby sa vrhli strmhlav na jednu z ich možnej životnej cesty.

Linda K. Bohušová

Ak chcete spoznať mnoho inšpiratívnych ľudí, navyše silných a vysoko motivovaných mladých báb, žien, mamičiek, babičiek – stačí sa prihlásiť do súťaže E-žena roka. Ono to celé spustí taký tok udalostí, že sa ani nestihnete čudovať a budete fungovať v skvelej komunite úspešných ľudí s podobným zmýšľaním a veľmi často aj s obrovským srdcom. Veď koniec koncov také aj my ženy sme J. Keď to zhrniem: kontakty, inšpirácia. Ak sa vám nebodaj podarí získať aj nejaké to umiestnenie v súťaži, o skvelé PR máte tiež postarané. Well done, E-ženy, máte môj obrovský obdiv za tento projekt!

Ing. Katarína Molnárová

Ďakujem za možnosť zúčastniť sa projektu E-žena roka. Bola to pre mňa veľmi príjemná skúsenosť. Spoznala som nových ľudí, dostala ďalšiu motiváciu do nasledujúceho obdobia môjho podnikania, a samozrejme nadobudla kontakty a vedomosti, ktoré sú pre podnikanie nevyhnutné. Prajem vám veľa úspechov a v budúcom roku minimálne taký úspech tejto súťaže aký bol tohtoročný.

Júlia Lorencovič

Zapojenie sa do tejto súťaže ma uistilo v tom, že cesta, na ktorú som sa vydala, je správna. Zistila som, že na Slovensku je veľa žien, ktoré sa neboja ísť za svojím cieľom a splniť si svoj sen, hoci táto cesta nie je vždy bez prekážok. O to väčšiu vnútornú slobodu však dáva J.

Zuzana Dlhopolcová

Vďaka súťaži som mala možnosť spoznať mnoho žien a inšpiratívnych životných príbehov. Stretnutie s inými ženami ma inšpirovalo v podnikaní, dalo mi nadhľad, ktorý som chvíľami už strácala, a v neposlednom rade ma táto súťaž utvrdila v tom, že to, čo robím, oslovuje ľudí. A tak to má byť :-).

Marcela Václavková Konrádová

Určite vrelo odporúčam, nakoľko som sa vďaka súťaži E-žena roka zoznámila s množstvom inšpirujúcich žien a s niektorými už aj spolupracujem. Načerpala som veľa nových inšpirácií, ako môžem zlepšiť svoje podnikanie a zviditeľniť sa. Ešte raz ďakujem.

Barbora Černáková

Byť kandidátkou v súťaži E-ženy spätne hodnotím ako skvelé rozhodnutie. Svojim príbehom som zabezpečila môjmu portálu www.cvičte.sk efektívne PR, čo nie je jednoduché. Aj vďaka tomuto projektu sa mnoho nových ľudí dozvedelo o Cvičte.sk a okolie začalo brať moje podnikanie naozaj vážne :)

Jana Šimkovičová

 

 

Odporučte stránku

Odporúčame