Prezentačný Salón E-žien

Prezentačný salón E-žienPamätáte sa na naše Vianočné a Letné trhy? Boli skvelé, zažívali sme na nich úžasnú atmosféru a spoznali sme sa navzájom aj off-line. Z minuloročných skúseností sme tieto naše aktivity pretavili do takej podoby, o ktorej veríme, že bude najideálnejšou cestou k prezentácii vlastných produktov a služieb a networkingu žien.

Prezentačný Salón E-žien je priestor, kde členky i nečlenky nášho združenia môžu vytvárať nové osobné a pracovné kontakty tak, že pri tom majú možnosť prezentovať svoj vlastný tovar. Ukázať ho “naživo”, vyskúšať, porozprávať sa o ňom, prípadne spoznať produkty ďalších skvelých žien - e-žien.

Vianočné trhy E-žienOkrem vystavovania vlastnej ponuky (tovaru z e-shopu, či služieb z webstránky) účastníci zažijú veľkolepý program: vyhodnotenie súťaže E-žena roka 2014. Bude to skvelá akcia, kde sa konečne stretneme viaceré ženy, aj z väčších vzdialeností Slovenska. Oplatí sa prísť, porozprávať sa, spoznať nových ľudí a oceniť tohtoročné kandidátky súťaže.

Ako to bude prebiehať?

Prezentačný Salón E-žien bude vo väčších priestoroch, kde budú rozostavené stoly, kam si každá prihlásená účastníčka môže priniesť svoje produkty na ukážku. Či bude chcieť aj predávať, to necháme na jej zváženie, no táto akcia, ako hovorí aj jej názov, je “prezentačná” a skôr informatívna. Ale ak by ste mali so sebou pekne voňajúce mydlo (alebo iný menší tovar) a zmestí sa vám minisklad pod stôl (čiže vaše produkty nezaberú viac miesta), možno si niekto aj rád kúpi…

Určite si ale doneste veľa letákov a vizitiek, aby ste ich mohli porozdávať.

Každú vystavovateľku zvlášť predstavíme a chystáme aj ďalšie prekvapenia.

Vyhodnotenie súťaže E-žena roka 2013Počas celej akcie bude prichystaný catering, ktorý bude zložený z tých vynikajúcich koláčikov, či chlebíkov a iných kulinárskych drobností, ktoré účastníčky akcie (vystavovateľka, či kandidátka) so sebou prinesú. S týmto sme mali výbornú skúsenosť vlani, pri vyhodnotení súťaže, všetky ženy navarili tak výborne, že sme mali čo jesť ešte aj na druhý deň. (Ak niekto nevie napiecť, či pripraviť domáce jedlo, prosím kontaktujte ma cez monika/zavináč/e-zeny.sk, ale určite privítame aj nealko, aby sme mali čím zapiť tie dobroty.)

Odporúčame poňať občerstvenie tiež ako sebaprezentáciu - nezabudnite k svojim dobrotám pridať svoju reklamu, jednak kvôli samotnej reklame, a jednak kvôli tomu, aby sme vedeli, kto to pripravil (od koho si máme pýtať recept). Inšpirujte sa napríklad Lindou (Lindia.sk) a Mirkou (Jaspravim.sk). Fotky nájdete v galérii - link na konci článku.

Vyhodnotenie súťaže E-žena roka 2013Vyhodnotenie súťaže E-žena roka 2014 bude asi v polovici akcie (prezentačnej výstavy), kedy vám predstavíme výherkyne súťaže. Tento rok ceny odovzdajú partneri, ktorí cenu darovali. Plánovaný čas je o 18,00 hod. (29.1.2015 v Bratislave).

Podmienky účasti v súťaži E-žena roka 2014na tejto stránke.

 

Podmienky účasti na Prezentačnom Salóne E-žien - pre vystavovateľky:

  • pre všetky ženy (poplatok 15 Eur), no členky OZ E-ženy platia len 8 Eur,
  • tovar treba priniesť v takom množstve, ktorý sa zmestí na polovicu klasického stola (v prípade záujmu upresníme),
  • priniesť slané alebo sladké pečivo (alebo nealko) na spoločný cateringový stôl, a označiť (stačí vizitkou), kto je autorom tej dobroty,
  • uhradiť vložné za stôl 8 Eur (členka OZ) alebo 15 Eur (nečlenka OZ),
  • spraviť si čas a prísť do Bratislavy 29.1.2015 o 16,00 hod., keďže Salón otvoríme pre verejnosť o 17,00 hod.,
  • pozvať svojich priateľov a známych na 17,00 hodinu

Prečítajte si aj podrobnejšie usmernenie pre vystavovateľky.

Vianočné trhy E-žien

 

Inšpirujte sa atmosférou posledných Vianočných trhov, či Letných trhov.
Pozrite si tiež galériu z vyhodnotenia súťaže E-žena roka 2013.

 

 

Tešíme sa na vás!

Za organizačný tím
Monika Jakubeczová

 

Odporučte stránku

Odporúčame