Hlavná esencia businessu – poznáte ju?

Dostal sa ku mne názor, že business a „duchovno“ sa nemajú pliesť dohromady. Prekvapilo ma to a prinútilo rozobrať si to na drobné:

Čo je „business“?

Keď to zovšeobecníme, je to obchod. Prirodzeným výsledkom každého podnikateľského zámeru je totiž snaha nájsť svojho koncového zákazníka a predať mu svoju službu či produkt.

Čo je „duchovno"?

Pre mňa je to nastavenie mysle, to ako sa pozeráme na svet, čomu veríme, naša láska. Je to esencia, ktorú pridávame do všetkého, čo robíme. Veď aj jedlo je chutnejšie, ak je navarené s láskou...

Esencia života

Keď si to spojím, vychádza mi, že „duchovno“, ako som si ho zadefinovala vyššie, sa objavuje vždy a všade. Je to hlavná esencia nielen businessu, ale celého nášho života. Je preto nesmierne dôležité, aby táto esencia bola plná energie, lásky, radosti, viery vo vlastné schopnosti a viery v úspech. Keď sa s týmto základom vrhneme do čohokoľvek, úspech sa nám nevyhne! Nedáme mu šancu!

Milé e-ženy, prajem nám, aby sme vždy mali dostatok tejto úžasnej esencie života a radosti zo života. Bude nám to prinášať hojnosť vo všetkých oblastiach...peňazí, zdravia, lásky....

A kto by sa predsa len chcel poistiť aj pomocou esencií Araretama, srdečne vás pozývame na víkendový seminár Mandala Bohatstva pod vedením e-ženy Svetlany Sopkovej.

E-ženám ponúkame zvýhodnenú cenu!
Cena seminára je 165 EUR, e-ženám ponúkame zvýhodnenú cenu 150 EUR. Stačí, ak do poznámky v prihláške na seminár uvediete, že ste e-žena.

Tešíme sa na vás...
Zuzana Buzinkaiová

Komentárov 

 
0 # Vrdhhigra 2017-10-21 22:57
Hi my friend! I wish to say that this article is amazing, nice written and come with approximately all significant infos.
I'd like to peer more posts like this.

Here is my blog post; Vrdhhigra: https://vrdhhigrapills.net/
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 

Pridať komentár

Ďakujeme, že sa držíte témy vo svojich príspevkoch.


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Odporučte stránku

Odporúčame