Terabajt, petabajt a všetky recepty v hlave ženy

Dnes mi náš rodinný priateľ Juraj pri odovzdávaní vianočných darčekov oznámil, koľko terabajtov  má jeho nový externý hardisk.

,,Tera...čo?“ tápala som vo význame slova.

,,Terabajtov! To je tisíc gigabajtov.“

,,Aha. Tak kým si tu ja testujem Senádine recepty do novej kuchárskej knihy pre zaneprázdnené ženy, svet už plnohodnotne komunikuje v nových jednotkách a žiadna e–žena mi o tom nič nepovedala!“

,,Nič si z toho nerob. Keď ochutnávam tvoje nové špeciality, je to oveľa vábivejšie, ako sondovanie tém v kybersvete. Tieto plnené baklažány a kuracie na šťave s bagetami sú úžasné. A čo to máš prosím ťa za dressing?“

,,Moja žena sa po dvadsiatich rokoch manželstva rozhodla, že osvieži náš jedálny lístok. A tak máme na večeru každý deň novú špecialitu!“ vysvetlil môj muž, ktorý v poslednej dobe neskutočne oceňuje, že prevádzkovaniu svojich internetových stránok venujem menej času ako kreativite za sporákom.

Spokojne som sa usmiala nad starou múdrosťou, podľa ktorej ide láska cez žalúdok  a ďalšou, podľa ktorej sú zdravé vraj všetky jedlá, ktoré sú pripravované z dobrých a čistých surovín, dochutené láskou, ktorú do nich primiešame. Bio – nebio, výsledok jedla je často závislý na našom vzťahu k jedlu, ktoré servírujeme našim najbližším.

Ak by sa nám zdalo, že si nové recepty od Senády Kerla nevieme z kapacitných dôvodov zapamätať a uložiť do hlavy, nech nás istí poznanie, že nové počítače majú abnormálne veľkú kapacitu. Pretože už nielen terabajt, ale aj petabajt patrí do slovníka E–ženy.:-).

 

Príjemné medzisviatkové varenie vám praje

Gabriela Revická

 

Recepty pre zaneprázdnené ženy sú sprístupnené v sekcii pre členky OZ E–ženy.

Komentárov 

 
0 # 2011-01-11 07:42
Gabika, co, keby som Vam poslala, niake recepty, odtialto, mala by si zaujem?A este jedna rada, viac, salatov s orechami a syrom, to by ste mali bombu?, uz nevidim, hanku s Vami?, ste iba Vy dve, majte sa krasne Maja
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # push up bra b cup 2017-06-13 13:33
I enjoy what you guys are up too. This kind of clever work and exposure!
Keep push up bra b cup: http://pooka732.typepad.com/blog/2011/09/breast-enhancement-boost-your-bust-boost-you-confidence.html the very good works guys I've added you guys to blogroll.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 

Pridať komentár

Ďakujeme, že sa držíte témy vo svojich príspevkoch.


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Odporučte stránku

Odporúčame