Čo všetko zorganizovali ženy pre E–ženy a iné dámy

Keď máte pocit, že toho máte veľa, chápem vás. Naozaj je toho veľa. Nielenže sa údajne zvýšili vibrácie Zeme, ale viaceré z nás sme sa tento rok rozhodli pre nespočetné množstvo vzdelávacích a kultúrnych akcií. Na väčšine z nich som chcela byť, niektoré som organizovala a na niektoré som si vlastne vymyslela a oni sa premenili na realitu. Áno, viem. Treba si dať pozor na svoje priania. Práve preto si prajem čas pre zmenu...

  • Seminár venovaný zdraviu a kurz písania

Koncom januára sa počas jedného víkendu udiali hneď dve vzdelávacie aktivity, o ktorých sme vás, čitateľky portálu, priebežne informovali. Seminár  Špirála zdravia so Svetlanou Sopkovou, ktorý organizovala Zuzka Buzinkaiová. Obe máte možnosť spoznať aj prostredníctvom ich VIP príbehov. O tom, aký bol seminár dvoch spriaznených podnikateliek, sa môžete dočítať v článku Začiatok podnikania - cesta za svojím snom.

Súbežne  v tie isté dni prebiehal víkendový kurz písania s Markétou Dočekalovou, ktorým sa organizátorsky venujem. Účastníci kurzu spoznávali techniku písania a pravidlá, ktoré by mal každý autor ovládať bez ohľadu na to, či chce písať pre noviny, časopisy, alebo či plánuje písať poviedky, novely, román, scenáre alebo divadelné hry.

  • Slávkin seminár

Hneď prvý februárový víkend prebiehal ďalší zaujímavý seminár, ktorý viedla známa slovenská herečka Slávka Halčáková (odporúčam prečítať si jej VIP príbeh). Niesol sa pod názvom Esencie emócií, skryté talenty v nás. Bol to silný zážitok, ktorý prinášal odhalenie nielen skrytých talentov, ale aj  emócií a silných vnemov, prepojenie so svojím vyšším ja, akceptovanie vlastných túžob, prijatie sily, ktorá prúdi od našich predkov, upriamenie sa na radosť, akceptovanie svojej múdrosti…

  • Ako napísať knihu - kurz

Ďalší víkend bol pokračovaním kurzu písania na tému Ako napísať poviedku, novelu, román, čo účastníčkam a účastníkom pomohlo priblížiť sa k odpovediam na otázku Ako napísať knihu. O autorke knižných bestsellerov Tvurčí psaní pro každého 1- 3,  Markéte Dočekalovej, ktorá tieto kurzy vedie, sa dočítate v jej VIP príbehu.

  • Workshop so Zlatkou Stubbs alebo viac o koučingu

Stretnutie so Zlatkou Stubbs sme sa vám s Monikou rozhodli priblížiť z dvoch dôvodov. Chceli sme vám predstaviť dámu, ktorá nás ako prvá zoznámila s koučingom a ambasádorku podnikateliek v dvoch krajinách Európy v jednej osobe.
Viac  a podrobnejšie o workshope si môžete prečítať v článku s výhradne pracovným názvom Workshop o zadávaní a dosahovaní cieľov.

  • Všetky Monikine CD-čka sú pokrstené!

Nasledovala akcia, tentokrát výhradne kultúrna, a to slávnostné uvedenie CDčiek z autorskej dielne Moniky Jakubeczovej. Vzácne stretnutie so zaujímavými osobnosťami a more prianí spečatených objatím, esenciou a úžasnou čokoládou. Krstnými  rodičmi druhého Monikinho CD-čka sa stala Slávka Halčáková a Jozef Banáš. Prvý krát som sa stala krstnou mamou a s radosťou som pokrstila tretie (bilingválne) CD. A napokon sa udialo čosi, na základe čoho sa môže prehlásiť, že všetky Monikiine CD-čka sú pokrstené. Ako k tomu prispela moderátorka akcie, Alenka Kuišová, sa môžete dočítať v článku Krátka reportáž z krstu CD…

  • Čas pre prijatie všetkých informácií

Kedysi som sa stala propagátorkou životného štýlu Vypnite. Dodnes túto doménu aj slogan s radosťou používam. Vravievam: ,,Priatelia, vypnite a poďte na chatu, do prírody,  hôr...“  Začalo to v období, keď som mala pocit, že mojou hlavnou prioritou je oddych.  Zrejme sa dostávam do podobnej životnej etapy. Prajem si, aby som si všetky múdrosti, ktoré som za posledné obdobie prijímala, mala čas vstrebať a osvojiť si ich...

  • Deň ženy – sviatok žien

Prednedávnom náš portál oslovila jedna kozmetická spoločnosť, aby sme sa spolu s nimi zapojili do kampane, aby sa 8. marec stal štátnymi sviatkom. Aj keď sa kampaň tento rok nepodarilo organizátorom dotiahnuť do úspešného konca, navrhujem, aby sme si urobili vlastný sviatok po svojom a trávili 8. marec ako deň oddychu alebo deň pre vypnutie.

  • Inšpiratívny večer so Svetlanou Sopkovou a malou oslavou

Večer 8. marca si môžeme na Inšpiratívnom večeri povedať, aký sme mali náš deň. Čaká nás komorná oslava prvého výročia webstránky našej E–ženy Barbory Rigóovej spojená s rozprávaním so Svetlanou Sopkovou, dámou, ktorá pracuje s unikátnymi esenciami z brazílskeho pralesa.  
Bude to nevšedný večer. Ak si ho naplánujeme od rána len pre seba,  doprajeme si krásny deň žien...


Gabriela Revická

Komentárov 

 
-1 # 2011-03-11 01:00
Co to tu mate za spolok baby :) Snad mi nechcete robit konkurenciu s tvorbou stranok na joomle:) pozeral som fotky zo stretka cool ale preco ten plugin nebol prelozeny na tom vyskakovacom okne:) ze next, previous ale inak pekna stranka na babu.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 

Pridať komentár

Ďakujeme, že sa držíte témy vo svojich príspevkoch.


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Odporučte stránku

Odporúčame