Počas mojej brigády v Panta Rhei mám pre vás zľavy na knihy!

V marci mám brigádu, príďte ma pozrieť! Od pondelka 19.3. začína v Panta Rhei akcia "Spisovatelia za pultom“. Počas dvoch marcových týždňov tak môžete v najväčšej sieti kníhkupectiev Slovenska vidieť až päťdesiat autorov. Budem predávať knihy a veľmi sa poteším, keď za mnou prídete do niektorej z predajní v Bratislave, alebo v Nitre.

Pred niekoľkými rokmi som sa pýtala majiteľa spomínanej siete, pána Bӧdӧka, či ma vezme na mesačnú brigádu. Ešte nikdy som nebola zamestnaná, podnikala som hneď po materskej dovolenke. Zaujímalo ma, aké je vyskúšať si pracovný pomer, predávať knihy a tráviť v prítomnosti toľkej literatúry celý pracovný čas. Nežiadala som žiadnu pracovnú odmenu.

V tom čase sme riešili zmluvné záležitosti okolo mojej knihy, autorské práva, obálku a všetko čo s tvorbou knihy súvisí. Zabavil sa na mojej ,"ponuke“ a vysvetlil mi, že ak chcem skutočne vyskúšať pracovný pomer, mala by som mať aj finančný motív, aby bola moja skúsenosť bližšia k poznaniu. Ale vidíte, niektoré sny sa  plnia. Nie vždy s úplnou presnosťou, ale niektoré "detaily“ máme vraj nechať na nebesá...

Poteším sa z vašej podpory prejavenej účasťou na akcii. Môžeme spolu hovoriť o knihách, ktoré vás zaujímajú, alebo chvíľu aj o knihách, ktoré chcete napísať. Kupujúcim pripravilo Panta Rhei aj darček v podobe zľavy na nákup kníh, ktorý získajú len od spisovateľa, ktorého stretnú v Panta Rhei. Počas nasledujúcich dní ma môžete stretnúť v týchto kníhkupectvách:

19.3.2012 - Panta Rhei POLUS - od 17tej hodiny
21.3.2012 - Panta Rhei AUPARK - od 17tej hodiny
22.3.2012 - Panta Rhei EUROVEA - od 17tej hodiny
26.3.2012 - Panta Rhei POŠTOVÁ - od 16tej hodiny
27.3.2012 - Panta Rhei AVION - od 14tej hodiny
28.3.2012 - Panta Rhei NITRA Mlyny - od 15tej hodiny

Rada udržiavam on-line kontakt v rovnováhe s off-line kontaktom. Posledné dni som trávila veľa času za počítačom, pretože som dokončovala rukopis. Kým bude editor čítať moju knihu a pripravovať svoje komentáre, budem na ,,brigáde“ v Panta Rhei. Teší ma, že sa dozviem trochu viac o tom,  ako vyzerá život kníhkupectva za pultom a vôbec, aké je byť predajcom naživo.


Gabriela Revická


P.S.: A nezabudnite mi pripomenúť, že ste Eženou alebo našou čitateľkou! Ak si kúpite niektorú z mojich kníh, mám pre vás malý darček z našej cestovky navyše.

Pridať komentár

Ďakujeme, že sa držíte témy vo svojich príspevkoch.


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Odporučte stránku

Odporúčame