Mám novú knihu

Juliet a tá druhá Keď som ju začala minulý rok v lete písať, trikrát som prestala. Stále sa mi ponúkala téma, ktorej som sa nemala v úmysle venovať, ale napokon som ju prijala. Kdekoľvek som sa vyskytla, stále mi do života prichádzalo meno Juliet a po čomkoľvek som siahla, pripomínala sa mi tá istá téma. Nedalo sa jej uniknúť. Juliet a tá druhá je kniha o ženskej energii, ženskej sexualite a o erotike v ezoterike.
Kedysi mi jedna vedma povedala, aby som písala iba o tom, čo si naozaj prajem, pretože je pravdepodobné, že sa splní. Pristupujem k tejto rade s absolútnou úctou a pokorou. Niektorí autori sa ma pýtajú, prečo sa jej tak držím, veď je na svete toľko slávnych autorov a drsných konfliktov, ktoré geniálne vyhrocujú zápletky. Mám rešpekt.

Juliet a tá druhá

V mojom prípade je to takmer stopercentná pravda. Keď sa kniha dokončovala, v mojom živote sa súbežne uzatváralo niekoľko tém, o ktorých sa v nej tiež zmieňujem. Možno kedysi neboli energie a myšlienky natoľko prepojené ako dnes, dnes si stačí len pomyslieť a mnohé myšlienky sa zhmotňujú. Tak preto...

Je to prvá beletria, ktorú som si vydala sama. Spolupracujem s viacerými vydavateľstvami, pôsobím ako porotkyňa v literárnej poviedkovej súťaži, organizujem literárne besedy a kurzy aj konzultácie na tému Ako vydať knihu, ako pripraviť rukopis pre vydavateľstvo. No, zároveň som podnikateľka a keďže som robila viacero mediálnych projektov, mám predstavy a nároky o propagácii značky a produktov. Navyše som e-žena a uvedomujem si výhody internetového marketingu. Rozhodla som sa preto, že si knihu vydám vo vlastnej firme. Keď prichádzali dilemy, pripomenula sa mi spomienka na dôvod, prečo som zmenila názov mojej firmy na prázdninovú  a literárnu spoločnosť a bolo to jasné.

Milé dámy, verím, že Juliet a tá druhá vám prinesú radosť z čítania a možno i viac. Pri jej tvorbe mi nesmierne pomáhal môj priateľ editor, skvelou pomocníčkou bola jazyková korektorka, ktorá pracuje pre vydavateľstvo Tatran a Linda Bohušová, naša Linda! Hoci tentoraz nepôsobila v roli fotografky, pomohla vytvoriť obálku knihy. Prajem si, aby toto dokonalé zladenie formy a obsahu prinieslo pôžitok aj vám.


Gabriela Revická

 

 

Komentárov 

 
0 # 2013-01-10 19:38
Dobrý deň, tiež by som rada vydala svoju knihu, ešte však nie je úplne hotová, hoci má už 500 strán. Stále mám pocit, že to nie je dobré, niečo sa mi páči a niečo nie. Neviem či má vôbec zmysel pokračovať v tom čo robím, keďže neviem či ju budem môcť niekedy vydať a či ju vôbec vydať chcem. Ak by sa ľuďom nepáčila, lebo mi na nej veľmi záleží. Mohli by ste mi poradiť ako vydať knihu a zároveň nájsť odvahu na jej vydanie?
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Lmex Lmex 2016-11-21 05:51
Potrebujete úver:
Osobné pôžičky - úver pre vlastnú spotrebu - Financovanie - realitné úvery - investičné úvery - Auto úver - druhé hypotéky.
Je zakázané bankovníctva alebo výpožičky alebo potrebujú peniaze na platenie účtov a ďalšie výdavky.
Sumy úverov: 1.000 do 225.000 eur
E-mail: lamexcellp@gmai l.com
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 

Pridať komentár

Ďakujeme, že sa držíte témy vo svojich príspevkoch.


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Odporučte stránku

Odporúčame