Vytvorenie webovej stránky ZADARMO - pomocou Google

Na Raňajkách s e-ženami  sa často rozprávame o tom, ako vytvoriť webstránku a vôbec, ako zistiť, či budete mať k tomu vzťah. Existujú webové stránky, ktoré sú vytvorené len pre imidž. Tie sa raz vytvoria a už len "vegetujú" na webe - bez potreby pravidelných zásahov a úprav. Iné webové stránky slúžia hlavne na to, aby vám prinášali zisk  - tie ale treba pravidelne "ošetrovať", upravovať, ladiť a doplňovať.
Ak sa práve rozhodujete, či vôbec začnete zarábať na internete, mám pre vás dobrý tip ako zistiť, či k tomu máte vzťah....


Imidžové stránky
väčšinou vytvárajú profesionálne firmy. Majú skvelý design, ktorý vytvára "WAW" efekt, keď sa na stránku dostane čitateľ. Ale to je asi aj všetko :-) Okrem prvotného očarenia z perfektného "looku" a základných informácií viac ani neposkytne majiteľovi.

Peniaze zarábajú iné typy stránok (viac informácií získate z miniseriálu, keď sa na našej stránke zaregitrujete). Lenže také weby sa musia sústavne doplňovať, a na to už treba mať čas, chuť a schopnosť povedať si: a teraz to spravím aj keby sa mi nechcelo. Veď je to váš biznis, páči-nepáči, musíte sa so stránkou zaoberať.

Predtým ale, ako vydáte kopec peňazí na tvorbu webstránky (môžete si ju vytvoriť aj sami, ale vtedy investujete svoj "kopec" času), je dobré otestovať sa, či vás to bude napĺňať a baviť.
Preto na Raňajkách s e-ženami a pri iných rozhovoroch na túto tému odporúčam vyskúšať si vytvoriť webovú stránku zadarmo pomocou Google.

Dovolím si teraz "požičať" si môj vlastný blog príspevok z inej mojej stránky (z Internet-marketing-strategie.sk)


Nižšie uvedený postup je výhodný aj pre tie z vás, ak ešte nie ste na 100% rozhodnuté, v čom vlastne chcete podnikať, ale už by ste radi vyskúšali prácu s webstránkou....

Absolútnym základom online podnikania je "byť na internete".

  • Ak ešte nemáte úplne jasnú koncepciu, môžete sa aspoň "vyrozprávať" vo forme blogu a tak otestovať Váš vzťah k publikovaniu.
  • Ak máte jasnú predstavu, lenže platiť webhosting, doménu, tvorbu webstránky a jej správu je už nad Vaše sily, teda nad rozpočet.

Čo v takom prípade?
Môžete si vytvoriť webstránku na www.blogger.com alebo pomocou Google webstránok.

 

Dnes Vám ukážem jednoduchosť tvorby webu s Google:

Ak máte Google účet, po prihlásení sa do účtu v hornej časti prehliadača uvidíte menu, z ktorého vyberte WEBOVÉ STRÁNKY:

Google webstránky


 

Otvorí sa Vám okno s nastavením Vašej webstránky. Príklad vidíte na obrázku:

Google webstránky

Názov lokality - je názov Vášho webu.
URL adresa sa vytvorí automaticky.
Vyplňte časť krátkeho popisu a nastavte akýkoľvek motív (dizajn stránky). Ten neskôr môžete ľubovoľne meniť.

 

Po odkliknutí nastavenia sa Vám zobrazí Vaša webstránka :-)

Google webstránky

 

 

 

Kliknutím na odkaz: Upraviť bočný panel sa dostanete do nastavení, kde môžete pripraviť celú kostru a dizajn webu.
Prikladám len niekoľko ukážok z nastavenia:

Google webstránky

 

Google webstránky

 

 

 

Vrátiť sa na hlavnú stránku Vášho webu viete cez odkaz Návrat na lokalitu

Google webstránky

 

 

Keď už máte nastavenú farebnosť, teda motív stránky, logo a ďalšie rozloženie, obsah pridávate cez menu v pravej časti stránky:

 

Google webstránky


(Na obrázku je vyrolované menu z tlačítka: Ďalšie akcie)

 

 


Na poslednom obrázku vidno aké možnosti skrýva tlačítko Vytvoriť stránku

Google webstránkyS dizajnom som sa veľmi nenamáhala, ale v praxi možno vidieť výsledok tvorby stránky tu:
http://sites.google.com/site/photoshopnavody/

Chcete vedieť koľko ľudí používa túto alternatívu? Zadajte do Google (aj s úvodzovkami) tieto výrazy:
"Používa technológiu služby Webové stránky Google"
"Powered by Google Sites"


Ak sa vám zapáči tento štýl a pohráte sa s Google webstránkou dostatočne dlho, možno sa Vám ani nebude chcieť prenášať informácie na nový web.
Ak budete spokojná s výsledkom, môžete svoju stránku odporúčať a začať pracovať na zvyšovaní jej návštevnosti. K tomu ale odporúčam spraviť ešte jeden dôležitý krok:

Zakúpte si doménu, napríklad : www.vasadomena.sk.  Následne požiadajte poskytovateľa webhostingu (teda registrátora Vašej domény), aby Vám pomohol s nastavením, aby sa Vaša nová stránka na Google Site zobrazila okamžite po zadaní Vašej domény. (Mám vynikajúce skúsenosti s Najweb.sk, veľmi ochotne poradia!)

Vytvoriť takúto stránku je veľmi jednoduché, hlavne rýchle. Za necelú hodinu ju máte úplne hotovú, aj vyfarbičkovanú. Ovládanie je veľmi intuitívne. Potom potrebujete už len dopĺňať obsah.
Ak Vám angličtina nerobí problémy, viac k Google stránkam si môžete prečítať aj tu: www.steegle.com

Takto môžete otestovať Váš vzťah k internetu a k tvoreniu obsahu stránok. Ak sa do toho dostanete, vyjasní sa Vám aj koncepcia Vášho online podnikania, potom už smelo môžete investovať do vlastného webhostingu a do tvorby webstránok na vyššej úrovni.


Zdroj článku: Ako rýchlo a lacno vytvoriť webstránku a ďalšie možnosti s GooglePrajem vám veľa úspechov!


Komentárov 

 
+2 # 2010-05-03 16:44
Toto je úžasné, Monika, aj keď to hneď nepoužijem, tak budem vedieť, kam presne prísť a násjť si odpoveď na moju nekonečnú otázku, ako si urobiť jednoduchú webstránku:-)
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
-2 # 2010-08-30 16:40
dobry podvecer monika,rada by som sa opytala,co vsetko je este potrebne ked si vytvorim takuto stranku.myslim ako vybavit si zivnost.list,danovy urad,soc.poistovnu a pod.krasny vecer
dakujem i.g.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Monika Jakubeczová 2010-08-30 16:46
Citovanie ivana gestingerova:
co vsetko je este potrebne ked si vytvorim takuto stranku.myslim ako vybavit si zivnost.list,danovy urad,soc.poistovnu a pod.krasny vecer
dakujem i.g.

Ak podnikate online, je to take iste podnikanie ako "v offline", cize keby si ste mala kamenny obchod alebo kancelariu. TO znamena vybavit zivnost, alebo s.r.o. a registaracia do vsetkych potrebnych institucii. Aktualna informacia je na webe v clanke od Hanky: www.ezeny.sk/hanka/197-zmeny-v-ivnostenskom-zakone
Ostatné informacie je potrebne ziskat na patricnych miestach, my vam vieme poradit hlavne v online podnikani.
Nech sa vam dari!
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
-1 # 2010-08-31 09:15
dakujem za velmi skoru odpoved.ak sa smiem spytat,ked uzavriem zmluvu s vekoobchodom,ze budem u neho nakupovat ako ziskam fotky tovaru aby som ich mohla odprezentovat na mojej stranke?je k tomu nieco potrebne?aka je prvotna investicia podla vasich skusenosti?dakujem i.g.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
-1 # 2010-11-22 20:12
Zdravym
Vcera som si spravil základy webstránky a dnes mi nejde načítať tú stránku vo výstavbe. Sú tieto výpadky časté ?
Je možné na web nahrať volne pridatelnú inzerciu pre verejnosť bez nutnosti registrácie ?
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
-1 # 2010-11-27 23:13
Vytvorila som si stránku podľa návodu, ale žiaľ nedokážem "spojazdniť" ľavý panel, aby sa kliknutím na názvy v ňom zobrazil text. Vôbec neviem, ako pridať ďalšie články a texty. Mám stále len úvod a skúšala som všetko, aby som mohla pridať viac, no nešlo to. Poradí mi niekto? Keď som si robila skúšobne stránku na e-stranky, tak to bolo jednoduchšie. Vytvorila som si článok, jeho názov som vložila do ľavej lišty a bolo. Na google mi to nijako nejde a to nie som antitalent. Prosím, skúste mi poradiť. Vďaka.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
+1 # 2011-01-15 13:21
Čítam váš problém, ale keďže to bolo už dávno, tak ste to určite vyriešili. Ja mám tiež stránku na estránkach.sk, tam je to naozaj jednoduchšie, ale chcela som krajší dizanj, tak som to začala robiť na googloch, a som tam, kde ste boli vy. Nemôžem sa "dopracovať k tomu, aby po kliknutí na ľavý bočný panel sa zobrazila stránka s daným názvom. Vyriešili ste to nakoniec nejako? Prosím napíšte mi či sa to dá. Ďakujem
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # 2011-01-31 13:07
Skústen lepšie popísať problém. Ja sa pokúsim vysvetliť ako to funguje.
V bočnom panely sa zobrazia články, ktoré vytvoríte automaticka. Ale naskôr samozrejme treba článok vytvoriť. V pravo hore, v bielej časti, je veľk= tlačítko + Vytvoriť stránku. Po kliknutí sa dá vybrať, kde v pravom menu sa odkaz na článok bude nachádzať a samozrejme vytvorí sa aj článok.
Ak som vám nepomohla napíšte, porozmýšlame ako ďalej.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # 2011-08-10 11:43
Plati sa prosim akykolvek poplatok za vytvorenie, resp. vyuzivanie tychto vytvorenych web stranok? pretoze v reklame je uvedene, ze je to zadarmo, len sa pytam, ci to nie je zavadzajuca reklama, a nakoniec vas google spoplatni?
Vopre Dik za odpoved.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
-4 # 2011-08-11 05:40
Mila Slavka. Sluzba je zdarma, snelo ju mozete vyuzit. Predpoklada sa, ze spoplatnena nebude, aj keby si Google vymyslelo nieco, z coho hce zarobit, tak tam prida reklamu. No na ucenie je to vyborny prostriedok.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
-2 # 2011-08-23 22:34
Dobrý deň,chcem Vás poprosiť o radu. Ak si zriadim webstránku s nazvom:,,GEOPAT OGÉNNE ZÓNY-DRAČIE ŽILY,ZNÁME UŽ 5 TISÍC ROKOV" Okrem uvedených článkov o GPZ môže byť tam aj moja E-mailová adresa? članky do mojej webstránky môžem pridávať kedykoľvek a aké množstvo? Som fyzická osoba-nebudem mať z uvedeného nič spoplatnené??? Ďakujem
.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
+1 # Monika Jakubeczová 2011-08-25 20:06
Dobry den, emailovu adresu tam samozrejme mozete dat (mali by ste tam mat urcite kontaktne udaje). Aj dalsie clanky mozete pridavat, nikto vas za to nebude spoplatnovat. Jedine ak by ste chel robit biznis (predavat), potom musite sovje prijmi zdanit...ci predavate cez net alebo offline.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
+1 # 2012-03-30 15:07
Dobrý deň, Monika.

Už táto služba z Googlu zmizla? Ja to tam akosi nemám...

Ďakujem.

Galina
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
+1 # 2012-03-31 12:42
Citovanie Galina:
Dobrý deň, Monika.
Už táto služba z Googlu zmizla? Ja to tam akosi nemám...
Ďakujem.
Galina


Začnite napriklad tu: https://sites.google.com/
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
+1 # 2012-10-17 14:22
je to hluposť platí sa tú
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
-4 # 2012-10-30 13:27
Dobry den,
ked objednavam kozmetiku cez katalogovu spolocnost mozem si na to zriadit takuto vlastnu stranku alebo potrebujem si zariadit aj zivnost? Pri zmluvnych podmienkach uvadzali ze na to nepotrebujem zivnost...
dakujem
Ivina
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
-2 # 2013-01-12 09:48
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
-2 # 2013-01-12 09:49
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # 2014-08-02 10:36
Najednoduchší spôsob ako si vytvoriť stránku je prostredníctvom webnode. Ja to už používam niekoľko rokov a neviem si vynachváliť. Pozrite návod http://www.expertnapredaj.sk/vytvorenie-web-stranky/
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # 2014-12-11 21:14
I know this web site gives quality depending
articles and extra material, is there any other site which provides
these kinds of stuff in quality?
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # 2015-01-29 21:15
I absolutely love your blog and find a lot
of your post's to be exactly I'm looking for. Does one offer guest writers to write content for yourself?
I wouldn't mind creating a post or elaborating on many of the
subjects you write about here. Again, awesome website!
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # 2015-05-12 20:49
Its like you learn my mind! You appear to grasp a
lot approximately this, like you wrote the book in it
or something. I think that you simply can do with a few p.c.
to power the message house a little bit, but other
than that, that is magnificent blog. A fantastic
read. I will certainly be back.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # 2015-11-09 00:29
ako ste v dlhoch? Ponúkame všetky druhy úverov (obchodné, osobné, konsolidáciu úverov, auto úver, investície úver, atď.) Potrebujete zaručený úver vo výške 2% úrokovou pôžičky platiť svoje dlhy, alebo účty, alebo pre obchodné účely? Ak áno, kontaktujte nás ešte dnes prostredníctvom e-mailu: elizabethvilleg všetky e-maily by mali predkladať: elizabethvilleg
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Už ste bol odmietnut 2016-01-27 16:10
Už ste bol odmietnutý úverov bánk a iných finančných subjektov? viď
potrebujete úver pre vaše podnikanie alebo pre osobné použitie, potom nás kontaktujte
Teraz, keď sme poskytovať úvery zabezpečené za veľmi nízkou úrokovou sadzbou vo výške 2%
Short Term a 4% pre dlhodobé úvery. Za účelom splnenia krok s
vysoké nároky našich zákazníkov, pošlite svoje kontaktné údaje, aby sa teraz!
  ,
Budete kontaktovaní do 24 hodín s našimi podmienkami a úverových
akonáhle boli prijaté podmienky podrobnosti. Poslať podrobnosti
na nás prostredníctvom e-mailu
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Už ste bol odmietnut 2016-01-27 16:13
Už ste bol odmietnutý úverov bánk a iných finančných subjektov? viď
potrebujete úver pre vaše podnikanie alebo pre osobné použitie, potom nás kontaktujte
Teraz, keď sme poskytovať úvery zabezpečené za veľmi nízkou úrokovou sadzbou vo výške 2%
Short Term a 4% pre dlhodobé úvery. Za účelom splnenia krok s
vysoké nároky našich zákazníkov, pošlite svoje kontaktné údaje, aby sa teraz!
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # půjčka 2016-03-01 08:46
Som Danny B Oscar CEO finančných sprostredkovate ľov a obchod, ponúkame pôžičky pre firmy, jednotlivcov investori tiež urobiť krátkodobé a dlhodobé úvery, v prípade záujmu kontaktujte nás prosím na danoscar9@gmail .com
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Smithe303 2016-09-11 09:23
Appreciating the time and energy you put into your blog and in depth information you provide. It's good to come across a blog every once in a while that isn't the same unwanted rehashed information. Excellent read! I've saved your site and I'm adding your RSS feeds to my Google account. fefgeadaedgfekc k
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # David white 2016-10-24 14:57
Ocean Veritelia a hypotéky Limited pre malé i veľké množstvo úverov. Dávame sa úver vo výške 2% úrokovou sadzbou, Naši odborníci je prísť na pomoc ľuďom v núdzi o peniaze a za to, čo sme dali naše služby v prospech každého človeka. S cieľom zvýšiť počet našich aktivít a dať príležitosť splniť, máme priradiť peňažné pôžičky na každú osobu úzkostné alebo majú finančné ťažkosti pre nákup nehnuteľností, úspechy poľnohospodársk e projektu alebo iného stavebného projektu, a iný typ. V prípade našej ponuke záujmu, prosím, kontaktujte us.Email adresy; oceanlenders05@ gmail.com
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Stephen Morgan 2016-10-30 11:17
Adresa: 1, Zambezi Crescent,
Off Irons Street, 901002, Nigeria
Telefón: 01 448 5500
tellphone: +23481157105
Webové stránky: www.firstbanknigeria.com

Vy ste v akejkoľvek finančné problémy? Potrebujete úver na konsolidáciu dlhu, stavebníctvo, realitný úver, refinancovať, osobné či obchodné účely tiesňového peniaze? Ste podnikateľ alebo ženy, ktoré chcú rozšíriť svoje podnikanie, ponúkame pôžičky všetkého druhu. V prípade záujmu, kontaktujte nás ešte dnes Email: edisonfinancial
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # peter muller 2017-02-21 13:19
Súkromný štruktúra poskytuje pôžičky pre jednotlivcov a malé a stredné podniky sú v núdzi v ich poskytovateľov úverov úveru. Úroková sadzba je veľmi pekný. To sa pohybuje od 1,8% do 3% ročne, v závislosti na množstve, doba splatnosti je 1 až 35 rokov a vo požičanej sumy .. Ste v núdzi úveru alebo finančnej pomoci dať svoj projekt alebo (y) pri výkone nebude váhať využiť naše služby. email petermullerserv
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # peter muller 2017-02-21 13:20
Dobrý deň, pán a pani Táto správa je určená pre všetkých, ktorí naliehavo potrebujú vážne a najmä pôžičky V neposlednom rade ponúkame úver vo veľmi jednoduchých podmienok tiež cenných papierov a pôžičiek medzi obzvlášť všetkého druhu. Ponúkame úvery v krátkodobom, strednodobom i dlhodobom horizonte. Nevieme ich použitia. Niekto schopný splácať aj s úrokmi vo výške 3% ročne, kontaktujte nás modliť .email petermullerserv
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Karin Sabine 2017-03-27 08:55
ôžičky a vážne finančné prostriedky pre svoje finančné potreby. Podporíme Vás vo svojej žiadosti o všetky vaše potreby. jednoduchý a vážny proces. Pre viac informácií nás prosím kontaktujte. sabinhelps@gmai l.com
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Smithb133 2017-04-05 11:04
Farmville farms even include free gift that is cgkgffbfbkddaef g
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Smithd348 2017-04-05 11:04
I truly prize your function, Wonderful post. gdcdkeadkdeeaae e
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Smitha897 2017-04-05 11:05
Great article post.Really thank you! Fantastic. cdakddkegefadab c
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # BHW 2017-04-10 02:42
What a stuff of un-ambiguity and preserveness of precious know-how on the topic
of unexpected emotions.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # BHW 2017-04-15 06:51
Wow, incredible blog layout! How long have you been blogging for?

you make blogging look easy. The overall look of your web site is wonderful, let alone the content!
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # petermullerservice 2017-05-13 04:33
Auf der Suche nach Finanzierung für Ihre persönlichen Projekte ist dies der beste Weg für Sie, voll nutzen zu können. Sie sind auf der Suche nach einen Kredit für ein Auto, ein Motorrad, oder sogar, ob Sie Bargeld für persönliche Projekte benötigen, wir die Lösung für Ihre Probleme bieten. Darüber hinaus bieten wir Ihr Guthaben bereits beauftragt, reduzieren Sie Ihre monatlichen Zahlungen danke nicht mir Mail petermullerserv Kontakt einlösen
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # petermullerservice 2017-05-13 04:34
Ich bin Geschäftsführer der Firma und ich habe ein Kapital, das mir erlauben wird, bestimmte kurz- und langfristige Kredite machen jeden ernsthaften Wunsch für diesen Kredit. 3 % Zinsen im Jahr entsprechend bereit, weil bestimmte bin ich nicht gegen Wucher Act. Sie können auf 6 bis 20 Jahre nach der bereit Höhe zurückzuzahlen. Es ist für Sie, für die monatlichen Zahlungen zu sehen.

Kontakte: petermullerserv
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # mullers 2017-05-13 04:35
Wunsch - Ihnen einen Kredit jetzt Sie nicht zu befürchten müssen. Jetzt finden Sie schnelle und einfache Lösung für Ihre finanziellen Probleme. Ich bin eine Privatperson mit erhebliche finanzielle Mittel.
petermullerserv
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # TAQLoupricv 2017-06-12 09:12
I see your blog needs some fresh & unique content.
Writing manually is time consuming, but there is solution for this
hard task. Just search for; Miftolo's tools rewriter
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Jeff Michael 2017-06-20 08:58
Dobrý deň

Ponúkame širokú škálu finančných služieb, ktoré zahŕňajú: Obchodné plánovanie, Obchodné a rozvojové financie, Vlastníctvo a hypotéky, Úvery na konsolidáciu dlhu, Podnikové úvery, Privátne úvery, Refinancovanie domácností, Hotel Úvery študentské pôžičky s nízkou úrokovou sadzbou vo výške 2%.
Prosím, kontaktujte nás pre vaše bezpečné a nezabezpečené pôžičky záujemcovia by mali kontaktovať nás e-mailom: jsemkffloaninve

S úctou,
Pán Jeff Michael
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # MichaelWooff 2017-06-30 14:42
1
11
11
111
1
11
1

1
11
11
111
1
11
1
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Miltonnog 2017-07-19 06:23
tastas mosser
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Moisesdig 2017-08-06 06:40
buy [cenzurovane slovo] plus tablets online

http://cheap[cenzurovane slovo]obuy.com/ - generic [cenzurovane slovo] online

generic [cenzurovane slovo] online

order free [cenzurovane slovo] online
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # MichaelWooff 2017-08-17 07:57
1xa1
1xa1

1xa1
1xa1
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
+4 # Torix 2017-08-25 11:32
ak potrebujete webstránku alebo eshop môžete využiť aj článok https://wexbo.com/blog/zaciname-na-wexbocom-292/
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # CaseyNox 2017-09-03 00:37
Show more!..
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Smithc77 2017-09-04 22:48
Where To Buy Cheap Generic Cefuroxime 250mg in Baltimore eegcdbcdfeeacee f
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Charlespaype 2017-09-13 22:04
More info>>>
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Silkalike Skin Cream 2017-09-26 20:21
I am regular reader, how are you everybody? This post posted at this web page is actually good.My web blog: Silkalike Skin Cream: https://www.facebook.com/Silkalike-321157221681803/
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # AngeloVew 2017-10-01 12:38
As you will inevitably learn on your path to losing weight, effective weight loss is not only about watching what you eat, but much more about changing your lifestyle. This means changing your habits and how you approach your day-to-day life. Read this information to help you throughout the process.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Jefferyclots 2017-10-02 01:26
No matter how happy people may be with their life, stress may find its way in. Sometimes stress is so hard to control because people do not know how to go about fixing their stresses. In the following article, you are going to be given advice to help you deal with life's stresses.

vente [cenzurovane slovo] espagne tunisie
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Veronique Betencour 2017-10-12 08:11
dobrý deň,
Dala som vám k dispozícii pôžičku od 5000 EUR do 1.500.000 EUR za veľmi jednoduchých podmienok všetkým ľuďom, ktorí môžu splácať. Taktiež investujem
a pôžičky medzi jednotlivými druhmi. Ponúkam krátke, stredné a dlhodobé úvery v spolupráci s mojim právnikom a cenovo dostupný termín splácania. Nevieme o svojich použitiach a naše prevody sú poistené bankou na zabezpečenie transakcie. Pre všetky vaše žiadosti boli predložené návrhy týkajúce sa sadzieb a splátok platieb a budem s vami pomôcť. Nakoniec pre lepšie porozumenie kontaktujte ma na e-mail: veroniquebetenc
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Smithb301 2017-11-04 06:19
Hi there! I know this is kind of off topic but I was wondering if you knew where I could locate a captcha plugin for my comment form? I'm using the same blog platform as yours and I'm having difficulty finding one? Thanks a lot! geedcbcbgedfaea g
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Smithe438 2017-11-04 06:19
I really like your writing style, good information, regards for putting up befebddgakdgbdf d
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Smithd778 2017-11-04 06:20
I am sure this post has touched all the internet people, its really really nice post on building up new web site. ffaedbdcddfcdfa a
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Robertlycle 2017-12-01 06:46
Doctor Who is now considered a British Institute and has come a long way since it first aired on November 23rd 1963. The very first show saw the Doctor travel 100,00 years into the past to help some dim cavemen discover light. After 26 seasons and seven Doctors later the series came off our screens in 1989 much to the disappointment of the huge devoted fanbase. In 1996 an attempt was made to revive Doctor Who but it wasnt until June 2005 when it came back with a vengeance with Christopher Eccleston as the ninth Doctor that put the series back on the map as it were. It then went on for 5 years with David Tenant portraying the Doctor until 2010 when Matt Smith took over the role. Today it is still a great family show and has attracted many new fans.
https://www.cialissansordonnancefr24.com/prix-du-cialis-original-en-france/
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # loans online 2018-01-03 06:17
loans online
payday loans online direct lenders: http://loansmart24.com/
loans online bad credit
online loans for bad credit: http://loansmart24.com/
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Anthonysiz 2018-05-17 10:54
prescription drugs without prior prescription
http://canadianonlinepharmacyhd.com/
prescriptions from canada without
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # online pharmacies 2018-05-22 16:23
online pharmacy canada
http://canadianonlinepharmacyhd.com/
canadian pharmacies online
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # BestTasha 2018-10-27 22:00
I see you don't monetize your site, don't waste your traffic, you can earn additional bucks every month.
You can use the best adsense alternative for any type of website (they approve all
websites), for more details simply search in gooogle: boorfe's tips
monetize your website
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Brianetero 2019-02-14 16:19
vnetje Ĺľil na nogah

http://hu.amgadtv.com/pattanas-kezelese-hazilag/ekcema-a-kezen/
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Karin Sabine 2019-08-01 13:09
Ahojte všetci. Videl som komentáre od ľudí, ktorí už dostali pôžičku od pôžičiek spoločnosti Sabine, a potom som sa rozhodol požiadať podľa ich odporúčaní a len pred pár hodinami som potvrdil na svojom osobnom bankovom účte celkovú sumu 50 000 dolárov, o ktorú som požiadal. Toto je skutočne skvelá správa a radím každému, kto potrebuje skutočnú pôžičku, aby požiadal prostredníctvom svojho e-mailu: Sabinhelps@gmai l.com
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # BestJerome 2019-09-16 14:48
I have noticed you don't monetize e-zeny.sk, don't waste your traffic, you can earn extra bucks every month with new monetization method.
This is the best adsense alternative for any type of website (they approve all sites), for more details simply search in gooogle:
murgrabia's tools
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # BestMason 2019-09-16 14:49
I have noticed you don't monetize e-zeny.sk, don't waste your
traffic, you can earn extra bucks every month with new monetization method.
This is the best adsense alternative for any type of website
(they approve all sites), for more details simply search in gooogle:
murgrabia's tools
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # lorheart123 2020-01-31 22:51
I've been exploring for a little for any high quality articles or blog
posts in this sort of space . Exploring in Yahoo I eventually stumbled upon this website.
Reading this info So i'm glad to express that I
have a very good uncanny feeling I discovered exactly what
I needed. I such a lot for sure will make sure to don't omit this site and provides it a glance regularly.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # HaroldWix 2020-06-09 11:37
neo oi laenuandja hauakivid tartus stellar electric kettle laenuandja litecoin eur laenuandja kuidas säästa raha
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Stewartwap 2020-07-01 07:19
The guy fell apart on the couch and expects the appearance of a classy bitch with magnificent boobs. She will flaunt breasts and slowly undress while jumping on the dude and hugging on the sofa. People start from mouth-watering buns and woman's buffs for 30 in great shape. The beauty takes care of herself and keeps an eye on her figure, which allows her to have a magnificent body in her third decade of life. Her next lover takes off her clothes and licks her pussy, after which the milf began to appease the handsome man and spreads her thighs for the further trachadrome with a long penis, raised from a warm mouth and active masturbation.
http://xxxvideo.in.net
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 

Pridať komentár

Ďakujeme, že sa držíte témy vo svojich príspevkoch.


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Odporučte stránku

Odporúčame