Prečo sa oplatí prísť na naše raňajky a stať sa členkou Občianskeho združenia E-ženy

Stalo sa to dva krát za sebou v priebehu niekoľkých dní a tak mám nutkanie vám o tom napísať. Dúfam, že vás tým inšpirujem!

Na konci septembra sme mali prvý Inšpiratívny večer s členkami Občianskeho združenia E-ženy.  Už sme pomaly končili, keď nás Janka od Popradu prekvapila darčekom z čokolády. Všetky prítomné ženy žasli nad nápaditosťou jej "reklamných" tatranských čokolád.  Nesmelo nám povedala, že má so sebou viac druhov na ukážku a tak sme ju obklopili a hlasným híkaním obdivovali tú nápaditosť, kreativitu a originalitu jej podnikania.

Znova sa mi potvrdilo to, že môžete bývať v akejkoľvek malej dedinke, kde ani vlak nechodí (napríklad do Horných Salíb :-) ),  ale ak sú vaše produkty kvalitné a spravíte pre nich dobrú reklamu, zákazníci si k vám cestu nájdu! Janka je totiž z Batizoviec (od Popradu cca 10km) s približne  2 200 obyvateľmi, ale dovolím si  tvrdiť, že jej produkty sa čoskoro dostanú aj za hranice Slovenska.

Janka so svojimi originálnymi obrázkovými čokoládami tak očarila, že sme jej okamžite ponúkli pomoc a spoluprácu. Odporučili sme ju na blížiacu sa konferenciu podnikateliek a my (Gabika aj ja) sme spustili spoluprácu pre naše projekty, napríklad spolupráca na seminári InfoBiznis - Speňažte svoje vedomosti!.
Dovolím si citovať z jednej správy od Janky:
......Nepísala som tam veľa, ani tých fotiek tam zatiaľ nie je veľa, ale aspoň sa ozaj začalo, ale postupne to podopĺňam. Nebyť Vášho nakopnutia i tej technickej pomoci toho známeho, tak je to ešte asi v štádiu "ročnej prípravy"....
Vôbec som touto citáciou nechcela upozorňovať na našu zásluhu, ale naopak: na to, že niekedy stačí malé nakopnutie a váš biznis môže nabrať obrovské rozmery.
Hoci webstránka Janky je ešte v štádiu prípravy, uvádzam tu jej adresu, aby som ju inšpirovala k rýchlejšiemu napĺňaniu obsahu :-) a aby som vám, milé čitateľky (čitatelia) ukázala úžasný podnikateľský projekt. Domovská stránka tatranských čokolád je: www.tatranskecokolady.sk

Na začiatku októbra sme mali už tradičné Raňajky s e-ženami
- netradične v Galante. Zase sme sa stretli v hojnom počte a atmosféra bola výborná (teda dúfam, že aj účastníčky to tak cítili :-)
Na tieto raňajky prišla aj odborníčka v daňových a účtovných záležitostiach a keď prehovorila, všetky sme ju v tichosti a s obdivom počúvali. Alexandra (voláme ju Alexa) bola veľmi ochotná, veď pôvodne prišla sa s nami "poradiť" a nakoniec ona radila účastníčkam raňajok. Alexa bola taká dobrá, že sme jej okamžite navrhli spoluprácu a tak sa s ňou môžete aj vy stretnúť na našom jesennom seminári  12.11.2010!

Keďže už predtým chcela Alexa prejsť na poradenstvo pre podnikateľov, táto príležitosť je aj pre ňu vhodnou inšpiráciou a urýchľovačom na vytvorenie svojej webstránky.
Teším ma, že sa naše občianske združenie rozrastie o takúto odborníčku a verím tomu, že z toho budete profitovať všetky, resp. všetci naši čitatelia. Spoločné plány máme aj mimo seminára, stačí ak budete sledovať naďalej náš portál.

Týmito príkladmi som chcela motivovať a povzbudiť tie z vás, ktoré ešte stále váhate, či sa vám oplatí prísť na naše akcie.
Myslím si, že máme nos na dobré projekty a vôbec nemáme problém podchytiť kvalitné podnikateľské príležitosti. Ak sa aspoň trochu prejavíte, zbadáme vás!
Ale ak neprídete, ak sa s nami nestretnete, nevieme vycítiť tú pozitívnu vibráciu, ktorá obklopuje každú úspešnú podnikateľku...aj keď je úspech ešte len v zárodku. Lebo iste poznáte staré dávne: "papier znesie všetko". Ak nám napíšete, to nie je to isté, ako keď sa stretneme osobne.

Okrem uvedených príkladov z posledných dní už spolupracujeme s ďalšími ženami z našich raňajok či ostatných akcií.
Viem, že medzi čitateľkami portálu E-zeny.sk je oveľa viac schopných žien, len možno čakajú na malé povzbudenie, či nakopnutie.

Tak príďte medzi nás a nechajte, aby sme vás spoznali aj osobne.
Každé stretnutie s vami je pre nás obohacujúce!
Na každé stretnutie sa úprimne tešíme!


Milá "e-žena", tak kde sa stretnem práve s Vami?

Jesenný seminár E-ženy - 12.11.2010

Inšpiratívny večer - pre členky OZ E-ženy - 25.10.2010  Chcete sa stať našou členkou? Neprehliadnite výhody a podmienky členstva OZ E-ženy.

Raňajky s e-ženami - v decembri 2010
Komentárov 

 
0 # 2010-10-14 11:04
Potvrdzujem Monikine slova. e-zeny su skvele a je mi ctou tak trochu patrit do partie ;o)
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # BrettAlard 2017-01-23 14:31
wh0cd141671 diflucan flagyl no rx moduretic online advair diskus online sildenafil indinavir adalat propecia
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # BrettAlard 2017-04-10 16:24
wh0cd141671 cialis medicine
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 

Pridať komentár

Ďakujeme, že sa držíte témy vo svojich príspevkoch.


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Odporučte stránku

Odporúčame