Novinky - február 2011

Ako sme už avizovali, posledné novinky vám vždy zhrnieme do jedného článku, odkiaľ sa pohodlne prekliknete a nemusíte sa báť, že prídete o nejaký článok alebo príspevok.

Najhorúcejšou témou E-žien je pripravovaný workshop s unikátnou koučkou Zlatkou Stubbs 15.2.2011.
Nakoľko sa často stretávame s otázkou, čím nás Zlatka Stubbs zaujala, rozhodli sme sa napísať vám o jej kvalitách, ako ich vidíme my. Zlatka je naša koučka, ktorú sme spoznali (Gabika a Monika) pred troma rokmi na workshop Top centra podnikateliek v Trnave. Obe sme sa okamžite zaradili do jej programu. Vplyv koučovania nebol taký nápadný, aké boli napokon jeho neprehliadnuteľné výsledky.

  • Gabika:

Za seba mám potrebu zhrnúť vám moje pocity, ktoré hovorievam svojim maklérkam o našej koučke Zlatke:
,,Vôbec som si neuvedomila ako rýchlo a hladko som zrazu splynula s prácou, v ktorej som mala problém zorganizovať jednotlivé postupnosti. Keď som po ukončení koučovacieho programu držala v rukách publikáciu Ukážem Ti Slovensko, uvedomila som si, že na začiatku Zlatkinho koučovania som ani netušila hmatateľnú blízkosť takého výsledku. Trvalo to len pár mesiacov, aby som sa zorientovala a vyprodukovala svoje malé, ale veľmi užitočné dielo. Svoju prvú knižku!”

  • Monika:

Keď sme začali prvý kouč rozhovor, prežívala som stresujúci chaos v mojom podnikateľskom živote. Vtedy som mala len tri podnikania a cítila som sa ako malá dedinčanka, ktorá zrazu prišla do veľkomesta na hlavné nádražie. Všetky vlaky a autobusy išli niekde, stačilo nastúpiť. Lenže som v tom čase som nevedela kde nastúpiť a ktorým smerom sa vydať. Všetko bolo také nejasné a čas ma stále tlačil.
Lenže koučovacie rozhovory so Zlatkou ma "posadili" na správny vlak, ktorý sa vybral správnym smerom. Odvtedy som spustila ďalšie moje aktivity a môj vlak ide bez zastávky s jediným rozdielom: vezie ma do cieľa so zrýchľujúcim sa tempom.
Zlatka ma nastavila na správnu koľaj a ešte stále mám jasno v tom ako a kedy sa chcem dostať tam, kde potrebujem prísť.


Zlatka Stubbs žije polovicu roka na Slovensku a polovicu vo Veľkej Británii. Je ambasádorkou podnikateliek v dvoch krajinách, spoluzakladateľkou Asociácie koučov na Slovensku a prioritne osobou, ktorá mení životy (minimálne tie pracovné) mnohým ľuďom. Keď sme riešili, kto bude hosťom nášho workshopu, po zistení, že máme Zlatku na Slovensku, nám bolo obom jasné, že niet čo váhať.

Ak váhate alebo si neviete ani predstaviť, že by vám Zlatka Stubbs mohla pomôcť, Monika má pre vás jeden odkaz:
Zlatke som sa verejne priznala, že keďže som nič nevedela o koučovaní, mylne som si myslela, že ja také niečo nepotrebujem. Veď som time management voľakedy školila, ciele si dávam stále, tak čo už mi taký kouč môže dať? :-) Našťastie osud zariadil tak, aby som sa koučovacieho programu zúčastnila a odvtedy rozprávam svoj tento svoj príbeh pre tých, ktorí tiež nevedia čím môže kouč pre daného človeka obohatiť.


Dúfame, že sme vás aspoň trochu inšpirovali a stretneme sa 15.2.2011 v Senci an workshope so Zlatkou Stubbs. Viac informácií nájdete tu: Workshop o zadávaní a dosahovaní cieľov alebo prejdiete hneď k Prihláške.

Neprehliadnite prosím ani ďalšie novinky:

  • Všetky čitateľky portálu E-ženy (neplatí pre členky OZ) srdečne pozývame na Raňajky s eženami, ktorý sa najbližšie koná v Bratislave. Už 18.2.2011. Viac informáci nájdete TU.


Február je ešte len pred nami, prinesieme vám ešte veľa noviniek, dovtedy  vám odporúčame rezervovať si deň 22.2.2011, kedy Gabika Revická, Slávka halčáková a Jozef Banáš pokrstia CD-čka Moniky Jakubeczovej. Moderovať bude alenka Kuišová. Viac informácií nájdete na stránke www.uspech-stastie.sk

 

Tešíme sa na vás!
Gabika a Monika

Komentárov 

 
0 # 2015-01-31 22:26
Excellent beat ! I wish to apprentice while you amend your web site,
how could i subscribe for a blog web site? The account aided me a acceptable
deal. I had been a little bit acquainted of this your broadcast offered bright clear idea
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 

Pridať komentár

Ďakujeme, že sa držíte témy vo svojich príspevkoch.


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Odporučte stránku

Odporúčame