Potrebuje podnikateľka profesionálnu fotografiu?

Potrebuje podnikateľka kvalitnú profilovú fotografiu? Každá podnikateľka ju musí mať. Lebo skôr, či neskôr ju bude potrebovať. A mala by ju mať aj ne-podnikateľka, minimálne pre svoju radosť a pre svoju rodinu. Čo by mali mať všetky ženy? No predsa profesionálnu profilovú fotografiu.

O „našej“ Linde Bohušovej je už známe, že je profesionálna fotografka. Jej služby už využili niektoré členky OZ a konečne prišiel rad aj na nás. Doteraz sme podobne fotky získavali od fotografov, ktorí nás fotili do svojich časopisov pri rozhovoroch, no nedávno sme si s Gabikou povedali, že je čas na fotku od Lindy. Každá svoju profilovú a aspoň jednu spoločnú.

A tak sa stalo, že sme sa jedného krásneho dňa vybrali do štúdia a Linda nás fotila niekoľko hodín. Nie preto, že by to nezvládla skôr, ale preto, že sa nám to zapáčilo. Keď nám dopredu avizovala, že si máme doniesť štyri rôzne oblečenia, ja sama som frflala, načo toľko. Gabika, naopak, prišla s plným kufrom a chcela si fotenie vyskúšať vo všetkých odevoch, ktoré v ňom mala. Priznávam, v tom štúdiu sa mi to tak zapáčilo, že som ľutovala, že so sebou nemám viac variácií oblečenia.

Linda bola úplne úžasná, ja a Gabika sme boli uvoľnené a tak sme mali skvelú náladu. Radila nám nie len to, ako sa máme tváriť, ale aj čosi navyše, čo radšej neprezradíme, lebo je možné, že je to súčasť jej know how, ktorým odomyká svoje ,,modely“. Veď sa len pozrite, ako sme vyvádzali...

 

 

Prečo potrebuje podnikateľka profesionálnu fotografiu?

Ak raz začnete podnikať a budete to robiť dobre, začnú vás oslovovať médiá. Už v tom momente si od vás budú pýtať fotografiu, ktorú budú chcieť uverejniť. Ak nemáte, navrhnú Vám, aby ste prišli do ich štúdia, oni si vás odfotia. A keďže čas sú peniaze, nie vždy sa vám to bude hodiť. Nebolo by lepšie, keby ste mohli poslať vami vybranú skvelú fotku?

Stáva sa, že vás fotograf časopisu odfotí priamo pri rozhovore. Lenže čo ak sa vám tá fotka nebude páčiť? Mohli by ste ich poprosiť, nech radšej uverejnia tú vašu profilovú. Ak ju teda budete mať...

Ak začnete podnikať na internete, pri tvorbe webstránky gneď môžete využiť vašu profilovú fotku. V časti „O mne / O nás“ alebo v kontaktoch môžete hneď pridať svoju profesionálnu fotku.

Ak ešte dnes nepodnikáte, je na zváženie, či chcete mať na pamiatku svoju profesionálne pripravenú fotku. V čase automatických fotoaparátov sa to môže zdať zbytočné, no verte mi, foto v štúdiu s odborným a kvalitným fotografom sa nedá porovnať s momentkami (ktoré samozrejme tiež majú svoje čaro).

A na ukážku naše profilové fotky od Lindy. Čo poviete?

 

 

 

Monika Jakubeczová

 

Komentárov 

 
0 # Zuzana Slovačková 2013-04-04 16:41
Dievčatá, ste nádherné a Linda robí veľmi pekné fotky Aj ja už dlhšie uvažujem nad profi fotografiou. To, že ju naozaj potrebujem som sa už stihla presvedčiť aj v praxi, ked som k rozhovoru do novín nevedela nájsť žiadnu vhodnú fotku
Prajem veľa úspechov
Zuzana Slovačková
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # 2013-04-05 18:22
Žienky myslím, že máte pravdu. Tieto fotky sú naozaj krááásne!! Vy ste na nich krásne! Linda SUPER práca!!!
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # 2013-04-15 10:19
Ste prekrásne, nech sa dari.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 

Pridať komentár

Ďakujeme, že sa držíte témy vo svojich príspevkoch.


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Odporučte stránku

Odporúčame