Kto je vlastne ,,naša Linda“?

Mnohé sa nás pýtate, aká je Linda, naša nová spolupracovníčka s oficiálnou funkciou Web and Communication Manager. Tie z vás, ktoré ste ju mali možnosť vidieť na posledne zrealizovaných inšpiratívnych stretnutiach zrejme potvrdíte, že je optimistická a komunikatívna. My s Monikou zas na základe spolupráce s Lindou potvrdzujeme, že je kreatívna, zodpovedná, so zmyslom pre detail a systematickosť.

Linda sa vo svojom podnikaní zameriava na fotografovanie: Bohušová Linda

“V súčasnej dobe venujem všetky svoje myšlienky jedinému cieľu – zachytávať momenty v živote fotografovaných osôb, ktoré sa už nikdy opakovať nebudú. My ich však môžeme spoločne odchytiť ako nádherného farebného motýľa a urobiť si tak navzájom radosť. Následný úsmev na tvári spokojného zákazníka je pre mňa vždy pôžitkom, ktorý ma napĺňa o to silnejšou tvorivou energiou a zadosťučinením. Na mojich fotografiách by ste našli žánre ako sú fotografia portrétna, rodinná, svadobná, produktová, eventová, ale rovnako tak je v mojom portfóliu vlastná tvorba, ktorú osobne nazývam fotografikou a spájam v nej do jedného celku fotografiu a výtvarné umenie. A ako sa cítim ako e-žena? Vynikajúco! Nevymenila by som už ten pocit slobody a kreatívneho prežívania za žiadnu “istotu” vo forme trvalého zamestnania. :o)”

Ale ak by vás zaujímalo, čomu sa venuje vo voľnom čase, hovorí o sebe, že:

,,Mám rada všetko, čo má zmysel, čo je  pre mňa zábavné a rada robím predovšetkým veci, ktoré ma môžu posúvať ďalej a napĺňať môj hlad po vedomostiach. Mám rada umenie, divadlo, tanec (tancujem salsu, bachatu, kizombu ai.), zúčastňujem sa množstva kultúrnych a spoločenských aktivít, zbieram známky, šijem historické kostýmy, hrám na gitare, rada čítam knihy o histórii, milujem dokumenty, no zo všetkého najradšej sa venujem fotografovaniu, retušovaniu fotografií a tvorbe jednoduchších webových stránok.“

Na najčastejšiu otázku, čo bolo dôvodom Lindinho záujmu o spoluprácu s Eženami, odpovedala:

,,Predovšetkým chcem svojou prácou prispieť a podporiť jedinečný projekt občianskeho združenia e-žien, žien-podnikateliek na internete. Po štyroch rokoch v administratíve som podobne ako mnohé z vás skočila rovnými nohami do neznáma a neverila som vlastným očiam, čo všetko sa môže okolo nás diať, pokiaľ svoj život žijeme samé a namiesto šéfových vizitiek zakladáme tie svoje.  Začala som obracať svoj život naruby, vrátila som sa k fotografii, ktorú som vyštudovala a začala som sa venovať tvorbe a administrácii webov. Teším sa z možnosti, že s vami všetkými môžem prostredníctvom e-mailov komunikovať a že môžem vašu hodnotnú prácu uvádzať vďaka administrácii do života portálu e-zeny.sk. Teším sa už teraz na naše spoločné zajtrajšky!“

Koniec roka je v organizáciách plný rekapitulácií. V našej dielni, medzi nami Eženami, by sme zrekapitulovali, že zvládnuť prácu, ktorú sme zvládli tento rok, sa nám podarilo len vďaka tomu, že nám to umožňovali naše funkčné podnikania. A niekedy to bolo aj na ich úkor. Príchod Lindy pre nás obe znamená nádej, že za nás preberá práce, ktoré môžeme delegovať ďalej. Veď nie je umenie trápiť sa z prehnaného množstva práce, ale naopak, radovať sa z dobrej spolupráce.

 

Gabika Revická a Monika Jakubeczová

 

Tags:

Odporučte stránku

Odporúčame