Ženy, ktoré sú za vodou, alebo stretnutie s troma ženami spoza troch oceánov

Jedna lieta do Indie a pomáha chorým, ktorí už strácajú nádej, druhá sa vrátila z Las Vegas, kde predávala české sklo v kasínach a tá tretia, tá sa koncom roka vracia so svojou rodinou späť do Austrálie. Tri ženy spoza troch oceánov alebo tri ženy, ktoré sú za vodou. Ako jedna z nich, Ivica Juríková pred odletom vravievala: "Zavodičovci, to sú tí, čo sú za vodou..."

S blížiacou sa súťažou E–žena roka 2012 sa počas stretnutí s partnermi projektu často rozprávame o dôležitosti ústredného kréda akcie, ktorým je heslo "Aby žena ženou bola...". Na novembrovom stretnutí s E–ženami sa našich hostiek chceme spýtať, ako oni vnímajú dôležitosť svojich priorít a ako vyzerajú ich "bežné" dni. Budú to zaujímavé výpovede. Tri ženy, mnoho odlišností a mnoho podobností.

 

Ivica Juríková

  • Pred odchodom do USA predala svoje podnikanie zamerané na distribúciu flapjack tyčiniek a dokonca aj firmu na prípravu smothies pre firemné akcie. Počas necelého roka skúmania podnikateľských príležitostí v Nevade, prerazila nadviazaním obchodných partnerstiev v kasínach s ponukou originálneho českého skla.

Zuzana Banášová

  • Pred pár rokmi úspešne rozbehla svoje podnikanie v spolupráci so spoločnosťou Mary Kay a keď dosiahla svoj vrchol, rozhodla sa odísť do Kalkaty, rozdávať hladujúcim jedlo a pomáhať chorým ľuďom. Kam ju doviedlo hľadanie nových hodnôt, odhaľuje na svojom blogu, ktorý je základom jej rodiacej sa knihy o jej opakovanom pôsobení za oceánom.

Hana Stránska – Singleton

  • Slovenka žijúca na austrálskom pobreží s výhľadom na delfíny. Svoje tri dcéry priviedla na dlhší pobyt do svojho rodného mesta, aby sa naučili aj po Slovensky. Hoci miluje Európu, často porovnáva rozdiely medzi jednotlivými kontinentmi a pripomína možnosti služieb, na ktoré nepomýšľame.


Večer so ženami, ktoré sú za vodou

Pozvánka na novembrové stretnutie s troma hosťkami spoza troch oceánov platí nielen pre členky OZ Eženy, ale i pre nečlenky a dokonca aj pre nečlenov. Výhodou členiek je vstup zdarma, nečlenky a nečlenovia hradia 3 € (príspevok na sálu). Pokiaľ máte záujem o prihlásenie sa do nášho združenia, možno vás zaujmú ďalšie významné výhody členstva.

Tešíme sa na vás 6.11.2012 o 18.00 hod. v Bratislave:

PREMIUM business hotel Bratislava
Priekopy 20/A
821 08 Bratislava

www.hotel-premium.sk

V prípade záujmu prosím vyplňte elektronickú prihlášku.

 

Gabriela Revická a Monika Jakubeczová

 

Odporučte stránku

Odporúčame