Akcie a stretnutia E-žien na konci roka 2012

Pôvodne sme chceli poslať našim čitateľom a čitateľkám newsletter – mail s novinkami, no je ich toľko, že sme sa rozhodli zosumarizovať ich do jedného článku. Čo všetko pripravujú E-ženy na konci roka 2012? Prezradíme vám aj to, aké konkrétne plány máme na január - február 2013.

 

E-žena roka 2012

Najdôležitejšou akciou, ktorá nás momentálne zamestnáva, je projekt E-žena roka 2012. Druhý ročník súťaže je v plnom prúde:

- niektoré ženy sa už prihlásili a ich osobné príbehy si môžete pozrieť tu: Kandidátky

- ďalšie dámy ešte stále majú šancu sa prihlásiť a tak zviditeľniť svoj online biznis, stačí sa len zaregistrovať. Aj keď je posledný termín registrácie 12.12.2012, nečakajte, veď už teraz sa dá hlasovať.

Milé dámy, neváhajte, kandidujte, propagujte svoje podnikanie! Je to úžasná šanca pre váš biznis, veď získavate online marketing zadarmo. A keď k tomu ešte aj vyhráte niektorú z cien, naozaj nemáte čo stratiť!  Pozrieť ceny. ODKAZ pre tých našich ctených čitateľov, ktorí nemôžu kandidovať: Vyzývame vás, nominujte vašu priateľku, manželku, známu. Pošlite nám jej kontakt, my ju už oslovíme.

 • Vianočné trhy E-žien

V roku 2012 prichádzame novou veľkou off-line aktivitou, o ktorej už dnes môžeme povedať, že sa zapáčila našim čitateľkám.

Srdečne vás pozývame 4.12.2012 od 17,30 hod. do 20,00 hod. do hotela Premium v Bratislave, kde môžete spoznať viac ako 30 online podnikateliek, ktoré budú mať so sebou svoje produkty na ukážku. Môžete si ich pozrieť bližšie, informovať sa o nich osobne u majiteľky a samozrejme objednať.

Medzi vystavovateľkami nájdete podnikateľky s tovarom napríklad:

cukrárenské výrobky, muffiny, ďalšie sladkosti, vianočné prestieranie, dizajnový riad, bižutéria, rehabilitačné produkty, dizajnové magnetky, odznaky, kvalitné a originálne pracovne oblečenie, materiál pre tvorivých, plstené dekorácie, bytové doplnky z liečivých minerálov, šperky, koberce, služby v oblasti športu, poradenstvo, koučovanie, fotenie a pod.

Tie dámy, ktoré majú webstránku a IČO (čiže sú online podnikateľky), ešte stále sa môžete prihlásiť cez online formulár. Okrem prezentácie svojich výrobkov a služieb budete mať úžasnú možnosť zoznámiť sa s ďalšími podnikateľkami a vytvoriť tak skvelé partnerstvá. Vystavovateľky čakáme v hoteli už o 17,00 hod. - viac informácií získate po odoslaní prihlášky.

Ak nemôžete, alebo nechcete vystavovať, príďte sa pozrieť na nás 4.12.2012 od 17,30 hod.

Presnú adresu nájdete v článku Vianočné trhy E-žien 2012

 

 • Licencia Helpdesk softvéru zadarmo! Ušetrite až 600 dolárov

Máme pre vás úžasnú správu! Tie dámy, ktoré majú funkčný e-shop, môžu sa zaregistrovať na stránke nášho partnera QualityUnit s.r.o. a môžu získať Helpdesk softvér zadarmo. Program vám aj nainštalujú a ukážu ako sa používa. Nevynechajte túto výnimočnú akciu. Viac informácií získate na stránke produktu LiveAgent.

 

 • My nekončíme! - Beseda s Veronikou Šablovou 12.12.2012

Toľko sa nahovorilo a napísalo o konci sveta, že sme sa rozhodli aj my vyjadriť svoj názor na celosvetovo avizovaný dátum 21.12.2012.

Veronika Šablová je rovnako perfektná terapeutka využívajúc (nielen) esencie z brazílskeho dažďového pralesa, ale aj úspešná menežérka a podnikateľka. Ako je možné dosahovať výnimočné výsledky v biznise, ale aj v alternatívnej a duchovnej oblasti – o tom nám porozpráva Veronika 12.12.2012 o 18,00 hod. v hoteli Premium – biznis hotel Bratislava (Priekopy 20).

Samozrejme, že sa jej spýtame aj na koniec sveta a ako sa ona pripravuje na 21.12.2012. Každého účastníka úctivo prosíme, aby sa zaregistroval cez online formulár, aby sme vedeli prispôsobiť priestory.

Rozhovor s Veronikou Šablovou si môžete prečítať v článku: Veronika Šablová: do svojej práce vkladám srdce

 

Plány na začiatok roka 2013

 • 29.1.2013 – Slávnostné vyhodnotenie druhého ročníka súťaže E-žena roka 2012 v hoteli Chopin Bratislava

 • Začiatok februára – celodenný workshop v hoteli Premium Bratislava s 2 nosnými témami:
  doobeda: všetko, čo ste chceli vedieť o Facebooku – jeho využitie v online podnikaní
  poobede: naučíme vás písať efektívne texty na vašu webstránku – aby ste obsahom nielen informovali, ale aj predávali.
  Workshop bude otvorený aj pre nečlenky nášho združenia a taktiež pre mužov! Samozrejme členky OZ budú mať zvýhodnené podmienky.

 

Pripravujeme pre naše členky Občianskeho združenia také veľké prekvapenie, že sa už teraz tešíme na to, ako zareagujú. :-) Ale o tomto naozaj nemôžeme skôr hovoriť (písať), inak by to nebolo prekvapenie. Informáciu „pustíme“ von až 1.1.2013. Máte sa na čo tešiť!

Ďalšou dlho pripravovanou novinkou v živote E-žien je uvedenie do života „východnej spojky“, ale o tejto pre nás dôležitom míľniku vás budeme informovať v novom článku s predstavením našej novej „východnej“ kolegyne. Sledujte náš portál, sústavne vám prinášame zaujímavé novinky.

 

 • Na záver by sme vám rady pripomenuli naše klasické off-line stretnutia:

4.12.2012 o 13,30 hod. - Raňajky s E-ženami  (viac informácii a prihlášku nájdete tu: RAŇAJKY)

Výzva pre všetky ženy, ktoré by mali záujem o Raňajky s E-ženami v maďarskom jazyku!
Akonáhle sa vytvorí skupina minimálne 10-tich žien, zorganizujeme stretnutie v Dunajskej Strede.
Pri vypĺňaní prihlášky nezabudnite napísať do kolónky termín - formulku „záujem v maďarčine“.


Klasické Inšpiratívne stretnutie pre naše členky OZ v decembri nahradia Vianočné trhy a beseda s Veronikou Šablovou.

Odporúčame tiež nové články:

Otázku z článku Čo znamená QR kód a jeho využitie ste nevedeli zodpovedať? Alebo ste ten článok ešte nečítali? Škoda...

 

Novinky pre vás spracovala,
Monika Jakubeczová

 


Tags:

Odporučte stránku

Odporúčame