Januárové novinky

Okrem novoročného priania máme pre vás príjemné nové správy. Od začiatku roka 2013 sa každá členka nášho občianskeho združenia môže tešiť z nových výhod členstva.

Okrem bežných bonusov vám vďaka našim partnerom prinášame celoročný webhosting, zľavy na odbornú literatúru z oblasti podnikania a marketingu a navyše sme pre vás otvorili aj knižnicu (Viac v senzačnej správe). Výhody platia pre nové členky po úhrade členského a pre pôvodné členky po obnovení členstva. Viac informácií o všetkých našich výhodách nájdete na stránke.

Keďže sme vám v decembri priniesli článok o pripravovanej novinke, na základe ktorej sa niektoré čitateľky portálu rozhodli stať sa členkami OZ E-ženy, nové bonusy môžu čerpať už aj tie dámy, ktoré sa registrovali v decembri 2012. Podrobné pokyny, ako využiť bonusy vám zašleme emailom, prosíme vás len o trochu strpenia.

Pozvánka na vyhlásenie výsledkov súťaže E-žena roka 2012

Súťaž E-žena roka bola úspešne ukončená. V týchto dňoch čítajú naši vzácni porotcovia a porotkyne príbehy žien, ktoré sa do súťaže zapojili. Oficiálne vyhlásenie výsledkov súťaže sa uskutoční  29.1.2013 o 18-tej hodine v hoteli Chopin v Bratislave. Srdečne vás na túto slávnostnú akciu pozývame, podrobnejšie informácie o akcii, hosťoch a hosťkách, zverejníme na našej webstránke už čoskoro. V prípade záujmu si môžete so sebou vziať aj svojich blízkych, len nás o svojej účasti včas informujte prostredníctvom prihlášky (členky občianskeho združenia majú vstup grátis, nečlenky a nečlenovia sú rovnako vítaní, ich vstupné je dobrovoľné). Prihlásiť sa môžete prostredníctvom prihlasovacieho formulára.

Raňajky s Eženami

Januárové Raňajky s Eženami sa tentokrát uskutočnia v dvoch jazykoch, a to v slovenskom a v maďarskom, nakoľko sa uskutočnia po prvýkrát na podnet našich čitateliek v Šamoríne. Záujemkyne o účasť prosíme, aby si miesto zabezpečili prostredníctvom prihlasovacieho formulára na našej webstránke.

 

Tešíme sa na vás online aj offline.

Gabriela Revická a Monika Jakubeczová

Tags:

Odporučte stránku

Odporúčame