Nádherná aj vďaka čokoláde

Najprv prišla do našej pošty správa s odkazom na jeden článok a krátky text: Milé e-ženy, toto sa stalo aj vďaka vám. Až neskôr sme sa dozvedeli príbeh, ako sa dve kandidátky súťaže E-žena roka 2012 stretli a vytvorili spoločný sladký produkt. A keďže sme boli nadšené kreativitou a šikovnosťou týchto dám, rozhodli sme sa podeliť sa s vami o tento sladký príbeh. Príbeh, ktorý možno inšpiruje aj vás...

 

Mottom nášho štúdia  je: „Rozžiarte svetlo v sebe!“. To nás deno-denne motivuje a sprevádza pri práci aj v živote. Okrem toho, že ženám, ktoré navštívia naše štúdio, chceme dopriať kvalitné služby, relax a rozmaznávanie, aj pohladenie duše, stále vymýšľame a hľadáme niečo nové, pekné, príjemné, čím by sme našim klientkám spríjemnili deň.

Pred niekoľkými mesiacmi sme sa s malou dušičkou prihlásili do súťaže E-žena roka 2012. Bola to pre nás najmä výzva popracovať na sebe a na stránke trošku. Keď sme sa však začítali do príbehov ostatných kandidátiek, inšpirovali sme sa ich príbehmi a tým čo robia.

Veľmi nás oslovila stránka pani Katalin Papp Vargha a jej čokolády. Aj v našom štúdiu je čokoládová masáž najobľúbenejším produktom. Prišiel nápad urobiť najčokoládovejší balíček na svete, teda ponúkať poukážky na čokoládovú masáž spolu s výbornou čokoládkou Chocomaze.

Vymenili sme si zopár mailov a dohodli sme sa na špeciálnej Nádhernej čokoláde, ktorá je nakombinovaná presne podľa ingrediencií našej čokoládovej masáže a pretože sme sa rozhodli uviesť tento špeciálny balíček práve k Valentínu, primiešali sme do balíčku kopec lásky, symbolicky, formou srdiečkovej posýpky a sušených jahôd.

Balíček bol vymyslený a prišla ďalšia „náhoda“ - aj keď na ne neveríme. Už v minulosti nás oslovila pani redaktorka z denníka Relax s ponukou na spoluprácu, ale my sme v danom momente nevedeli, ako by sme mohli spolupracovať. Keď sme sa im neskôr zmienili o čokoládovom balíčku, veľmi sa im to zapáčilo a vymysleli sme súťaž pre čitateľov. A dnes sa tešíme z nášho prvého PR článku. To všetko sa udialo v cca troch týždňoch.

Je úžasné, že ak má človek otvorené srdce a lásku pre to, čo robí, do cesty mu prichádzajú presne tí praví ľudia, ktorí mu pomôžu realizovať svoje sny.

 

Sladkého Valentína a veľa lásky v živote i v podnikaní vám želajú zo srdiečka,

Janka a Bohumila zo štúdia Nádherná.

 

 

Odporučte stránku

Odporúčame