Workshop: SEO - krok za krokom k úspechu vo vyhľadávaní Google

SEO optimalizáciaSrdečne vás pozývame na workshop:

SEO - krok za krokom k úspechu vo vyhľadávaní Google

Workshop sa uskutoční 17.4.2013 od 9,00 hod  do 12,00 hod. v hoteli Premium v Bratislave.Témy, ktorým sa budeme venovať počas workshopu:

 • základy SEO mýty a fakty
 • technické predpoklady stránok pre nasadenie SEO
 • ako spraviť dobrú analýzu kľúčových slov
 • SEO onpage a na čo sa zamerať
 • Linkbuilding mýty a fakty
 • pripravte si vlastnú Linkbuilding stratégiu
 • SEO reporting

 

Lektorom workshopu bude: Ing. Katarína Molnárová, konateľka RUonline, CEO

Predstavenie lektora: Molnárová Katarína

 • prax v obore (online marketing) 7 rokov
 • v roku 2011 vyhrala súťaž pre ženy podnikateľky na internete a získala titul “EŽENA roka 2011”
 • pred 3 rokmi založila úspešnú firmu pod ktorou zabezpečuje komplexné online marketingové riešenia pre firmy so zameraním na SEO & Linkbuilding, online reklamu, PPC kampane a iné oblasti z online marketingu
 • aktívne sa zúčastňuje na rôznych vzdelávacích aktivitách či už v súkromnej sfére (prednášajúca: seminár Hospodárskych novín Internet od A po Z, Internet je sexy, MMMMX), alebo vo verejnej sfére (ONLINE KLUB na Ekonomickej Univerzite v Bratislave, ktorého je zakladateľkou a odborným garantom)

Viac o Kataríne Molnárovej nájdete tu.

 

Cena: 75 Eur

Cena pre členky OZ E-ženy: 50 Eur

Z dôvodu obmedzeného počtu účastníkov zaručujeme záväznú rezerváciu len účastníkom, ktorí sa prihlásia včas a uhradia poplatok za workshop. Preto vám odporúčame prihlásiť sa čo najskôr. Tento workshop neplánujeme opakovať.

 

Prihláška na workshop

 

Úprimne veríme, že aj tento workshop sa vám bude páčiť aspoň tak, ako ten predošlý o využití Facebooku pre podnikanie s Peťom Šebom.

Prečítajte si niektoré názory účastníčok workshopu:

 

Workshop o sociálnych sieťach bol pre mňa veľmi prínosný. Dozvedeli sme sa informácie aj o nových sociálnych sieťach, do ktorých sa oplatí zapojiť, pretože majú veľký potenciál do budúcnosti. Od Petra Šeba sme získali tipy a triky ako čo najefektívnejšie pracovať s Facebookom.

Eva Ščepková

 

Bol to asi môj prvý dobrovoľne absolvovaný workshop a môžem povedať, že som neskutočne nadšená. Pred pánom Šebom smekám klobúk, viedol workshop vecne, ale zároveň aj vtipne, bolo to celé príjemné stretnutie, z ktorého som odchádzala obohatená o množstvo informácií, ktoré som dokázala okamžite aplikovať v praxi. Vďaka za tento workshop a už sa teším na ďalšie. :-)

Nedá mi nenapísať aj moje dojmy z inšpiratívneho stretnutia. Dievčatá, ste úžasné!Toto bolo moje prvé inšpiratívne stretnutie a ja sa musím podeliť so svojim nadšením. Spoznala som veľa úžasných žien a s niektorými som nadviazala aj kontakt pre prípadnú ďalšiu spoluprácu. Som šťastná, že som mohla s Vami stráviť príjemné poobedie, ďakujem Vám a teším sa na to ďalšie. :-)

Prajem krásny deň :-)

Zuzana Slovačková

 

Chcela by som aj touto cestou podakovat za velmi kvalitny workshop, ktory pre mna znamenal mnozstvo uzitocnych informacii, nove poznatky, kopec usetreneho casu, ktory by som inac stravila vyhladavanim na internete a s ovela mensim efektom. Pan Peter Sebo nam odovzdal vela vzacnych informacii, velmi prijemnou formou. Dovolim si tvrdit, ze vdaka tomuto workshopu sa konecne opat posuniem o krok dalej v mojom podnikani. A urcite by som uvitala pokracovanie v podobnom duchu, kludne aj ako celodenny workshop.

Este raz dakujem!

Martina Valesova

 

...ďakujem za dnešný workshop. Fakt mi dal nové a hlavne zaujímavé poznatky. :)

Klaudia Fiolová

 

V prvom rade by som sa chcela poďakovať za organizáciu tohto školenia, pre každého, kto funguje aj online je jednoducho nevyhnutnosťou.

Za seba môžem povedať, že som dostala naozaj cenné informácie, ktoré mi pomôžu zefektívniť moju prácu a vložiť úsilie tam, kde sa mi to naozaj vráti a vtedy, keď to bude mať zmysel... Musím sa priznať, že som sa nevedela dočkať víkendu, pretože som chcela vyskúšať, ako to s tou nedeľou je a dnes môžem konštatovať, že nedeľa bude určite môj najobľúbenejší  "pracovný" deň. Akékoľvek ďaľšie školenie s Peťom Šebom veľmi rada uvítam a ak mi to povinnosti dovolia, určite sa ho zúčastním.

Ešte raz ďakujem a prajem krásny deň

Silvia Englischová

 

Milá Monika, milá Gabika,

workshop s Petrom Šebom bol jednoducho úžasný. Priznám sa, že skôr nie som ako som užívateľ FB, ale verím v jeho možný potenciál pre business. Teraz vidím oveľa viac možností ako tento potenciál využiť a niektorými novo nadobudnutými znalosťami som prekvapila aj otrlých užívateľov. Poznámky, ktoré som si robila, budem využívať určite ešte dlhú dobu.

Ďakujem za zorganizovanie a teším sa na ďaľšie akcie.

Jana Kralovičová

 

Workshop o facebooku s p. Šebom ma veľmi potešil. Je pravda, že tie ženy, ktoré ešte nepracujú tak s fcb, pre nich to možno bola španielska dedina.  Priznám sa , že ja som v tomto už troška zabehnutejšia, na veľa vecí som prišla sama, no p. Šebo mi ukázal, čo všetko ešte fcb dokáže, ako správne a efektívne využiť čas na facebooku a hlavne v akom čase a v akej forme treba prispievať. Dozvedela som sa veľa nových vecí, ktoré som hneď v ten deň vyskúšala a odteraz budem praktizovať.

Teším sa opäť  na ďalšie workshopy:))

S pozdravom,

Denisa Majská

 

Facebook ma vždy iba strašil. Firemnú stránku som mala ku každému webu už pred workshopom, ale čo s nimi ďalej som netušila. Iba som ich mala a nevedela som s nimi pohnúť. Od včera je facebook už môj spolupracovník. Určite by bolo dobré po čase, keď sa zotavíme z tohto náporu informácií zariadiť pokračovanie.

Pozdravujem,

Ivana Gemzická

Odporučte stránku

Odporúčame