Beseda s dámou, ktorá oslovila niekoľko tisíc žien

Miroslava Peťková Marcovú besedu sme zamerali na tému ženstva. Stretneme sa len pár dní po Medzinárodnom dni žien, a to 12.3.2013 o 18-tej hodine v kaviarni Obývačka na Dunajskej ulici v Bratislave. Našou vzácnou hosťkou bude organizátorka prvého medzinárodného ženského sumitu na Slovensku, hypno-terapeutka, krásna mladá Slovenka žijúca na Cypre, ktorá témou svojej konferencie ohúrila svet slovenských žien.

Miroslava Peťková je hypnoterapeutka, certifikovaná lektorka kurzov hypno-pôrodu podľa Monganovej metódy, terapeutka a koučka.

Miroslava Peťková Špecializuje sa na holistickú terapiu ašpirujúcich mamičiek s problémami plodnosti, a prípravu budúcich mamičiek na pokojný a nežný pôrod. Študovala psychológiu na Londýnskej Univerzite (University of London), v roku 2004 prešla na špecializované štúdium hypnoterapie, CBT (Kognitívno-behaviorálnej terapie), EFT (Terapie emocionálnej slobody) a neskôr aj NLP (Neurolingvistického programovania) a koučing.

Pochádza zo Slovenska, ale žije so svojim partnerom na Cypre a v rámci svojich pracovných aktivít pôsobí na rôznych miestach po celom svete. Jej meno ste mohli v posledných mesiacoch zaznamenať v súvislosti s prvým ženským sumitom, ktorý bude 22. až 23. marca v hoteli Double Tree Hilton hotel v Bratislave pod neprehliadnuteľným názvom Isprired Woman  a zúčastní sa na nej vyše štyristo účastníkov z celého Slovenska.

Počas veľmi krátkeho času oslovila prostredníctvom Facebooku niekoľko tisíc žien. Za pár  týždňov vypredala  jednu z najväčších konferenčných sál na Slovensku. Základný dôvod, prečo budeme s Mirkou Peťkovou besedovať počas Inšpiratívneho stretnutia s E-ženami nie je len zvedavosť, ako sa jej podarilo prostredníctvom virtuálneho sveta osloviť toľko žien.

Rozhodli sme sa prvý ženský sumit podporiť, pretože ide o unikátnu akciu s vzácne hodnotným obsahom (Prirodzený pôrod, Sexualita v partnerstve, partnerská intimita po pôrode,  Mesačný cyklus a jeho vplyv na naše prežívanie - vzťahy, kreativita, partnerstvo, sexualita, práca…, Pôrodný proces verzus orgazmus,  Prečo aj muži môžu trpieť popôrodnými depresiami, Ako si vytvoriť a udržať silu, ženskosť, vitalitu a hojnosť na všetkých úrovniach svojho života, Sedem tajomstiev, ktoré dokážu urobiť so ženským telom zázraky, Ako sa krok po kroku opäť zamilovať do svojho tela, Ako zmeniť svoj život za 21 dní a prežiť ten najlepší rok svojho života a mnoho ďalších tém).

23.3.2013, t.j. v sobotu vystúpi na sumite aj Gabika Revická s témou prednášky "Ako prispôsobiť pracovný život svojmu osobnému životu. Nie naopak." a v ten istý deň prebehne na sumite aj krst jej knihy (Juliet a tá druhá). Nakoľko sú Eženy.sk mediálnym partnerom akcie, naše členky majú až 25% zľavu z ceny lístkov (informujte sa u nás!).

Mimoriadne vzácni sú hostia sumitu ako  Michal Odent, Liliana Lamers, Slávka Halčáková, Jennnifer Hough, Tamara Melisa, Monika Sičová, Lilia Khousnoutdinova, Simona Gajdošíková, Suzy Dior a mnohí ďalší vzácni spíkri, o ktorých sa od organizátorky sumitu dozviete viac osobne.

Tešíme sa na vás 12.3.2013 o 18tej hodine v Bratislave osobne. Beseda je otvorená pre dámy aj pre ich partnerov, priateľky a priateľov, nezabudnite sa však prihlásiť prostredníctvom online formulára.

 

Inspired Women

 

Odporučte stránku

Odporúčame