Kreatívny deň s E-ženami

Kreatívny deň a letné trhy E-žienS radosťou Vám oznamujeme, že sme pre Vás aj pre ďalšie e-ženy pripravili na 18.6.2013 Kreatívny deň s E-ženami - v hoteli Premium v Bratislave.

Začneme o 13-tej hodine s workshopom, ktorého obsah budú tvoriť príklady z praxe podnikateliek. Následne budeme pokračovať letnými trhmi - od 17,00 hod., ktoré opäť umožnia predstavenie e-podnikania z inej perspektívy.

 

Kreatívny deň s E-ženami sa skladá z dvoch častí:

od 13,00 hod. Kreatívny Workshop, kde sa predstavia niektoré e-ženy,
od 17,00 hod. sa uskutočnia Letné trhy E-žien, kde každá členka, ale aj nečlenka môže vystaviť svoje produkty a služby off-line.

Na obe akcie je možné prísť aj zvlášť, v prihláške prosím zaškrtnite možnosť pri voľbe účasti.

Členky nášho OZ majú účasť na celej akcii grátis, v prípade záujmu o vlastný stôl, resp. prezentáciu na trhoch platia symbolickú čiastku 5€.

Nečlenky, ktoré sa majú záujem o návštevu na Kreatívnom dni s E-ženami, uhradia účastnícky poplatok vo výške 5€, v prípade záujmu o vlastný stôl, resp. prezentáciu na trhoch platia 10€.
V prípade, ak sa chcete stať členkou OZ E-ženy, neváhajte, a spravte tak ešte pred Kreatívnym dňom s E-ženami. Podmienky a výhody členstva v OZ E-ženy.

 

Prihláška na Kreatívny deň s E-ženami

 

  • Kreatívny WORKSHOP

Počas workshopu sa nám predstavia niektoré členky Občianskeho združenia E-ženy:
Janette Šipkovská nám predstaví tému Obchodné zručnosti,
Dagmar Sliacka nás povedie svetom farieb a ich vplyvu na komunikáciu s našou klientelou,
Martina Valešová nám povie o svojom netradičnom podnikateľskom zámere Organizátorka,
Linda Bohušová prezradí zopár trikov o tom, ako sa tváriť pri fotografovaní a ako môžete byť krásna aj na fotografiách.
Janka Šimkovičová porozpráva o spolupráci s ďalšími e-ženami a o skvelom efekte networkingu v praxi

  • Letné trhy E-žien

Predstaviť svoje internetové podnikanie naživo, byť offline aspoň medzi E-ženami je úžasná príležitosť nie iba pre samotný predaj produktov, ale aj pre vytvorenie nových kontaktov a obchodných partnerstiev. A okrem toho sa môžete inšpirovať...

Pozrite si fotogalériu z Vianočných trhov. Veríme, že Letné trhy budú rovnako úspešné ako tie predošlé...

  • O čom bude ešte reč

Počas celého popoludnia i večera budeme vstupovať do workshopu a budeme odpovedať na otázky, ktoré si pre nás môžete pripraviť. S mnohými E-ženami by sme radi otvorili tému E-žena roka a očakávania plánovej akcie. Sme radi, keď sme offline a môžeme sa vidieť naživo.


Páči sa Vám náš projekt a chceli by ste sa podieľať ako partner na treťom ročníku súťaže Ežena roka 2013? Budeme rady, ak nás budete kontaktovať cez Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. .

 

Prihláška na Kreatívny deň s E-ženami


V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.

 

Tešíme sa na vás!

Monika Jakubeczová a Gabriela Revická

Tags:

Odporučte stránku

Odporúčame