Pozvánka na medzinárodnú výstavu pre podnikanie a franchising. Prvýkrát v Bratislave!

Medzinárodná výstava o podnikaní a franchisinguFranchising je jednou z foriem podnikania, ktorá často priamo súvisí s on-line podnikaním, keďže internetová prezentácia je takmer nevyhnutnou podmienkou úspešného presadenia sa na trhu. Preto vám prinášame pozvánku od organizátorov Medzinárodnej výstavy pre podnikanie a franchising.

 

 

Výstava sa uskutoční od 30. do 31.októbra v Palffyho paláci na Zámockej 47 v Bratislave na Starom Meste. Je spojená s konferenciou a so sprievodným programom v ktorom  sa môžete dozvedieť viac o franchisingových konceptoch, ktoré sa tu predstavia.

Vstup na výstavu a sprievodný program sú bezplatné, po predbežnej registrácii na www.vystavafranchisingu.sk.

Franchising je jeden z najprogresívnejších trendov v oblasti malého a stredného podnikania pri tvorbe pobočiek a sietí. Franchising umožňuje rýchlo a v zásade bez rizika aplikovať know-how poskytnuté franchisorom. Všetky výhody a možnosti franchingu pre malé a stredné podnikanie a predstaviteľov svetových značiek uvidíte na tejto výstave určenej spoločnostiam a franchisingovým konceptom po prvýkrát v Bratislave.

Výstava je ďalšou aktivitou, ktorú Slovenská franchisingová asociácia podporuje a dokázala priniesť na slovenský trh. Potreba sa odborne vzdelávať, diskutovať a naviazať nové kontakty je práve tým dôvodom, prečo tu tento úspešný koncept z Prahy odrazil. Výstava umožní hľadať priestor pre nové obchodné zväzky.

Výstava ukáže príležitosti pre tých, ktorý sa rozhodujú samostatne podnikať a hľadajú vhodné príležitosti na trhu.


Tešíme sa na stretnutie s Vami. Organizačný tím výstavy.

 

Odporučte stránku

Odporúčame