Sú vaše obchodné podmienky zladené s novým zákonom o ochrane osobných údajov?

Sú vaše obchodné podmienky zladené s novým zákonom o ochrane osobných údajov?Za uplynulé mesiace sa udialo mnoho zmien v súvislosti so zákonom na ochranu osobných údajov, ktorý sa týka takmer všetkých webstránok. Ak potrebujete získať viac detailov súvisiacich s predmetnými zmenami, prijmite pozvanie na workshop, ktorý sa bude konať už najbližší utorok 10.6.2014 od 13-tej do 17-tej hodiny v Bratislave, a to priamo v centre Ahaki.

Pôvodná téma prvej časti workshopu bola zameraná len na majiteľov cestovných kancelárií a agentúr, ktorým sa v rámci mojej špecializácie venujem, ale vzhľadom na zvýšený počet záujemkýň zo strany E-žien som požiadala lektora, aby svoj vstup prispôsobil aj e-shopom a bežnému predaju produktov a služieb cez internet.

Druhá časť workshopu bude venovaná informáciám zo semináru marketingového experta Marka Anastasiho a záverečná časť riešeniam reklamácií (ak máte konkrétne otázky k tejto problematike, posielajte nám otázky vopred e-mailom).

Cena workshopu pre E-ženy je 15 €, cena pre nečlenky OZ 25 €.

Ak ešte nemáte svoje obchodné podmienky a zber údajov cez vašu webstránku prispôsobené novému zákonu, neváhajte sa prihlásiť emailom na  Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. .

 

Gabriela Revická

 

 

Odporučte stránku

Odporúčame