Monika - Sladká kytica originál na Inet.sk

SladkaKytica.sk: Je to krásny pocit vidieť ako zareaguje obdarovaná osoba
SladkaKytica.sk je novy fenomén na slovenskom internete, ktorý okrem zaujímavých darčekov prevádzkuje aj partnerský program. Ten ponúka provízie aj tým, ktorí vlastné webové stránky nemajú. Spýtali sme sa, ako to funguje a čo je vlastne sladká kytica?


Na naše otázky odpovedá Monika Jakubeczová, majiteľka Sladkých kytíc originál.

  • Čo znamená pojem „sladká kytica“?

Sladká kytica originál je darček, ktorý pozostáva z kvalitných umelých kvetín a balených sladkostí ako sú cukríky, čokoládové bonbóny a žuvačky. Originalita spočíva v ich prevedení. Kvety a cukrovinky sú totiž spojené do formy kytice a vyznačujú sa dlhotrvácnosťou.

  • Ako vás to napadlo, vyrobiť kyticu v takejto kombinácii?

Dôvodov bolo viac. V prvom rade som sa chcela osamostatniť a hľadala som spôsoby. Ďalej ma inšpiroval fakt, že ak chcem darovať mužovi „pozornosť“, nemám veľký výber. Ako ďalšia inšpirácia bola vytvoriť pre obdarovanú osobu taký darček, ktorý po týždni nezmizne. Sladkosti, káva a kozmetické výrobky po čase zmiznú a nezostane stopa po darčeku. Sladká kytica vydrží aj mesiace.

  • Pozornosť pre muža? Takže sladká kytica je vhodný darček aj pre mužov?

Áno, sladké kytice s fľašou alkoholu, pivom alebo nealkoholickými energetickými nápojmi sú ideálnym darčekom pre mužov. Samozrejme je možné pripraviť aj iné, špeciálne kytice, ako sú napríklad poľovnícke, rybárske, a pod. Keďže sladkosti vydržia aj rok, darček sladká kytica je aj vhodným dekoratívnym prvkom do bytu alebo kancelárie....

  • Na vašej webovej stránke ponúkate možnosť zarobiť si. Ako to funguje?

Okrem štandardného postupu, kedy webmajster inej webstránky umiestni na svojej stránke banner alebo odkaz na www.sladkakytica.sk a získa provízie z uskutočneného obratu, môžu sa na partnerskom programe zúčastniť aj tí, ktorí nemajú vlastné stránky. Stačí sa zaregistrovať ako Partner Saldkakytica.sk a odoslať link so svojim identifikačným číslom v maily svojim priateľom a známym. Po kliknutí na tento odkaz sa návštevník stránky Sladkakytica.sk eviduje pol roka, čiže ak aj neobjedná ihneď sladkú kyticu, provízia z objednávky bude započítaná dotyčnému partnerovi v čase aktuálnosti.

  • Affiliate programov je však na internete viac. Čím je Sladkakytica.sk iná?

Súhlasím, že možností je viac. Partnerstvo so Sladkakytica.sk má ale svoje prednosti. Porovnala by som to na príklade. Ak niekto chce cestovať, hľadá software, knihy, šperky, apod. vyberá si z rôznych možností a nie podľa výšky provízií, ktoré partner dostane. Sladká kytica je originálny darček za prijateľné ceny. Ak sa návštevník preklikne na www.sladkakytica.sk z inej webstránky, dostane sa do sveta očarujúcej výnimočnosti. Sladké kytice originál totiž nedostať v obchodoch, stretáva sa s nimi prvýkrát práve tu. Ak si aj neobjedná hneď, vracia sa...

  • Kto sú vaši klienti a komu darujú sladké kytice?

Keď som začala sladké kytice vyvíjať, moje blízke okolie tvrdilo, že to bude hlavne pre deti. No opak je pravdou. Sladké kytice objednávajú v rovnakom pomere ženy aj muži a sú darované väčšinou dospelým. Využívajú sa hlavne ako darček k narodeninám, meninám a výročiam (okrúhle výročie, výročie svadby, a pod.). Vo veľkej miere sú darované sladké kytice aj „z lásky“ a nie len na Valentína. Samozrejme objednávky vo zvýšenom množstve prichádzajú na sviatky, ako spomínaný Valentín, Deň matiek, Deň učiteľov, Veľká noc, Mikuláš, a pod.

  • Sladké kytice sa asi nedajú jednoducho zabaliť ako kniha. Akou formou ich teda doručujete?

To je pravda. Sladké kytice musia mať špeciálne balenie a nie je možné ich zasielať na dobierku. Keďže sídlo je v okrese Galanta, doručujeme zdarma v okresoch Galanta a Šaľa, inak za poplatok na celé územie Slovenska. Sladké kytice sú balené v špeciálnom nepriehľadnom balení, takže ak sú zaslané anonymne, žiadny zvedavec nemôže zistiť, čo a od koho zásielka prišla.

  • Kytice zasielate aj anonymne? Povedzte nám o tom viac.

Ak náš klient má prianie, aby sa jeho darček dostal adresátovi „bez podpisu“, vyhovieme mu. K sladkej kytici je možné pripojiť kartičku s venovaním. Toto venovanie zadáva objednávateľ a keď tento text nie je podpísaný, informujeme sa či si praje zostať v úplnej anonymite.

V okrese Šaľa a Galanta si nenechám ujsť možnosť doručiť kyticu osobne. Je to krásny pocit vidieť ako zareaguje obdarovaná osoba na nezvyčajný darček. Hlavne ak je doručený anonymne. Sú to úžasné príbehy ľudí, ktoré samozrejme ostanú len medzi mnou a objednávateľom.

  • Aké máte plány do budúcna?

Plány sú obrovské, veď sme len na začiatku. Jednoznačným a hlavným motívom pri zdokonaľovaní služieb je spokojnosť zákazníka. Komunikujem s objednávateľmi aj obdarovanými osobami, spätná väzba je pre mňa veľmi dôležitá. Chcem aby Sladká kytica originál nebola výnimočná len svojou originalitou, ale aj poskytovanými službami.

Ako najbližšiu zmenu pripravujeme spustenie možnosti platenia cez Tatrapay a Cardpay. Platenie pomocou bankových kariet (Visa, Mastercard...) je nevyhnutnou službou, keďže objednávky prichádzajú aj zo zahraničia.


Ďakujem za rozhovor. Želám veľa úspechov!

Článok publikovaný 2.4.2007

Zdroj: Inet.sk

Odporučte stránku

Odporúčame