Občianske združenie E-ženy

Milé čitateľky,
E- ženy sa sa od 1.4.2010 trasformovali na Občianske združenie E-ženy (OZ E-ženy). Aj v rámci tejto zmeny rozhodli sme sa vyhovieť čitateľkám, ktoré sa s nami chceli stretávať častejšie a zahájili sme pravidelnú aktivitu Inšpiratívne stretnutia s Eženami, ktoré sú na rozdiel od Raňajok s Eženami otvorené výhradne len pre členky nášho občianskeho združenia. Obsah týchto stretnutí plne korenšponduje s názvom, ktoré sme pre ne vymysleli. Niektoré sú orientované tematicky, niektoré sú všeobecné, niektoré sú komorné, niektoré celkom bohaté na počet účastníčok. O ďalších výhodách členstva a o možnosti, ako sa členkou stať si môžete prečítať na nižšie uvedených linkoch (otvoria sa v novom okne).

Výhody členstva OZ E-ženy

Podmienky členstva OZ

Ako sa stať členkou OZ E-ženy

Prihláška za členku OZ E-ženy

Inšpiratívne večery s E-ženami

Prihláška na Inšpiratívny večer

Z vašich listov vyberáme:

Milá Monika a Gabika.
Čas, ktorý som strávila na Vašich raňajkách bol veľmi užitočný a príjemný.
Dovolím si tvrdiť, že bol užitočný nielen pre mňa, ale pre ktorúkoľvek z prítomných dám. Osobne si myslím, že svoje miesto na raňajkách si nájde každá z nás: či už je to začínajúca podnikateľka, zamestnaná žena, ktorá uvažuje o podnikaní, mamička na materskej dovolenke alebo nezamestnaná žena, ale predovšetkým
ŽENA, KTORÁ CHCE BYŤ SAMOSTATNÁ A PRITOM NECHCE BYŤ V PODNIKANÍ SAMA.

A prečo sa stať E-ženou?
Len na raňajkách som mala priestor spýtať sa akúkoľvek otázku zakladateliek E-žien, ktoré sú skutočne mentorkami online podnikania. Stretla som tam jednu dámu, ktorú som nevidela niekoľko rokov a už vtedy sme rozmýšľali o spoločných projektoch ... Nestihla som si ani zapísať, aké všetky výhody môžem využiť ako členka OZ E-ženy, toľko ich bolo:-)
Keď som sedela vedľa Gabiky a Moniky, mala som pocit, že v podnikaní človek nie je sám. A to nebolo všetko. Napadli ma nové úvahy, získala som nové inšpirácie a odchádzala som pozitívne naladená. Aj preto verím, že na stretnutiach s E-ženami spoznám nielen nové dámy, ale nájdem "podobne naladené ženy" ako som ja.

Už teraz viem, že Raňajky s E-ženami mi dali viac ako som očakávala.
Náhody neexistujú. Aj takéto stretnutie nám ženám môže vytvoriť priestor pre nové možnosti a úspechy.

Ďakujem Vám, že nám pomáhate!
Želám Vám veľa energie a ďalších tvorivých projektov. Nech sa Vám darí
Miriam

Odporučte stránku

Odporúčame