Herec - Pavol Plevčík

Herec zreje vekom ako víno.
Mladý a šarmantný herec Pavol Plevčík, ktorý ako člen hereckého súboru Novej scény v Bratislave  stvárnil množstvo muzikálových aj činoherných titulov, je nielen veľmi nadaný a presvedčivý, ale má aj srdce na pravom mieste a rád pomáha tým, ktorí to skutočne potrebujú. Na vlastné oči sa o tom mohli presvedčiť všetci, ktorí sa prišli pozrieť na charitatívnu Fashion Music Show, z ktorej výťažok putoval Občianskemu združeniu Štvorlístok deťom.

Toto krásne podujatie, ktoré pomohlo deťom v núdzi naplniť ich sny a potreby, zorganizovali Katarína Marková z El Fashion Agency a Katarína Gavalcová z Agentúry Prima a celým večerom divákov moderátorsky sprevádzal práve Pavol Plevčík so svojou hereckou kolegynkou Katkou Ivankovou. A keďže ide o osobnosti veľmi zaujímavé a sympatické, požiadali sme ich o rozhovor. Pozrime sa teda, čo nám o sebe prezradil Pavol Plevčík?

Kto Vás priviedol k herectvu?
Okrem mojej mamy, ktorá ma celý život podporovala, to bol celý rad pedagógov s ktorými som sa od detstva stretol. Jednak to bola pani Helena Jurasovová-Blahová, zakladateľka detského folklórneho súboru Vienok, v ktorom som strávil svoje detské roky až po strednú školu a v ktorom som vôbec po prvý krát systematicky pracoval s výrazom, spevom a tancom na javisku či pred kamerou alebo mikrofónom. Neskôr to bola určite moja prvá pedagogička herectva na Štátnom Konzervatóriu v Bratislave, Táňa Radeva, či neskôr na VŠMU, Milka Vašáryová.

Pokračovanie článku nájdete na stránke Woman.sk

Odporučte stránku

Odporúčame