Workshop o zadávaní a dosahovaní cieľov - 15.2.2011

 

Srdečne Vás pozývame na

Workshop o zadávaní a dosahovaní cieľov


Termín: 15.2.2011
Čas: 13,00 hod. – 17,00 hod.
Miesto: Senec

Naše osobné skúsenosti s medzinárodne uznávanou koučkou, Zlatkou Stubbs nás podnietili k tomu, aby sme aj iným ženám, našim čitateľkám umožnili zažiť úžasnú atmosféru skupinového koučingového tréningu. Prinášame vám workshop, ktorý sme pred pár rokmi obe (Gabika aj Monika) zažili a preto sme na 100% isté, že z tohto stretnutia pôjdete domov jasnými cieľmi a s presvedčením, že ich aj dosiahnete. Možno sa vám podarí odhaliť aj dôvody neúspechov a prekvapivo zistíte ako pôsobia na vaše ciele role vo vašom živote.

Stretneme sa v utorok poobede, 15.februára v Senci (?).


Postupnosť programu

 • Potvrdenie úspechov a pohľad na neúspechy.
 • Poučenie z úspechov a neúspechov.
 • Vnútorné sústredenie sa na veci, ktoré nám pomôžu dosiahnuť čo chceme:
  - ako sa obmedzujeme,
  - obmedzujúce a posilňujúce presvedčenia,
  - naše hodnoty,
  - naše role v živote.
 • Stanovenie 10 hlavných cieľov a ako zaručiť, aby sme svoje ciele naozaj aj dosiahli.


Workshop organizujeme pre širokú verejnosť, zúčastniť sa ho môžu všetky čitateľky nášho portálu!

 • Zlatka StubbsKto vás bude sprevádzať celým workshopom?

Lektorom bude Zlatica Mária Stubbs, BA, ACC, akreditovaná koučka, ktorá je o.i. jedna z aktívnych členov a organizátorov dvoch Konferencií o Koučovaní na Slovensku, v roku 2006 v Banskej Bystrici a v októbri 2008 v Bratislave.

 

Prejsť k prihláške na workshop


 • O svojich profesionálnych skúsenostiach rozpráva Zlatka Stubbs:

Manažment
Mám 20 rokov skúseností v manažérskych pozíciách od vedenia projektov, cez funkcie výrobných a prevádzkových manažérov po pozíciu riaditeľky podniku. Tieto pozície boli v elektrotechnickom a automobilovom priemysle v Anglicku, Maďarsku a na Slovensku. Vo všetkých pozíciách som veľmi rada pracovala s ľuďmi a vedela som vytvoriť atmosféru vzájomnej dôvery a rešpektu na všetkých úrovniach. Spolupracovali sme na tvorení spoločných cieľov a na ich plnení.

Poradenstvo
V roku 2000 som si v Anglicku založila poradenskú službu ZMS Management Consulting, zameranú na podporu podnikov investujúcich v Strednej Európe, pracujúc s nimi na projektoch V Čechách a na Slovensku, spojenými s presunmi výroby zo Západnej Európy. Podpora, ktorú som im poskytla bola v oblasti Ľudských Zdrojov, od náberu ľudí, po organizáciu ich školenia v zahraničí, rozvoj nových manažérov a dočasné riadenie preloženého podniku.
V roku 2005 som si na Slovensku založila firmu ZMS Consulting & Coaching s.r.o. zameranú na manažment, poradenstvo a koučovanie, školenie koučovacích zručností pre manažérov a iných workshopov.

Koučovanie
V roku 2003 som v Anglicku začala študovať koučovanie ako perfektná kombinácia k mojím manažérskym zručnostiam, a tak som pridala koučovanie ako novú službu, ktorú som začala ponúkať.
Rok potom som sa rozhodla pokračovať v štúdiu mentorovania, ako prirodzené pokračovanie môjho osobného sebazlepšovania. Sebazlepšovanie sa stalo mojím koníčkom.
V 2007  som k môjmu portfóliu pridala Profesionálny Školiteľ, ako ďalší bod môjho osobného rozvoja a pokračujem v ďaľšom štúdiu koučovania.

Zameranie:
V oblasti koučovania sa zameriavam na externé koučovanie podnikateľov, stredných a vysokých manažérov v Anglicku a na Slovensku. Počas 2005/2006 som pôsobila na Slovensku vo funkcii riaditeľky ako kouč-manažér, používajúc koučovanie ako štýl manažmentu.

Ak sa chcete dozvedieť viac o Zlatici Marii Stubbs, navštívte jej domovskú stránku:
www.zms-consulting-coaching.com


Cena: 55 Eur
Cena workshopu pre členky Občianskeho združenia E-ženy je 40 Eur.

Ešte nie ste našou členkou? Neprehliadnite výhody a podmienky členstva.
Odporúčanie: ak sa stanete členkou OZ ešte pred seminárom (do termínu uzávierky), ušetríte na poplatku za workshop!

Ubytovanie

V prípade záujmu o ubytovanie kontaktujte Gabrielu Revickú na adrese: Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.

Workshop je určený ženám. Mužom ďakujeme za pochopenie.

Milé dámy, zaistite si svoju účasť na workshope čo najskoršou rezerváciou:

 

Prejsť k prihláške na workshop

 

 

Počet miest je obmedzený, preto pri naplnení počtu účastníkov pred uzávierkou bude rozhodujúci dátum uhradenia seminára.
Po odoslaní prihlášky Vám zašleme na zadanú e-mail adresu kópiu záväznej prihlášky s platobnými údajmi.
Faktúru Vám zašleme po úhrade účastníckeho poplatku.Stornovacie podmienky pre workshop:
do 9. 2. 2011 - 50 % z ceny seminára
od 10. 2. 2011 - 100% z ceny seminára    
Akceptujeme iba písomné potvrdenie o stornovaní účasti na workshope. Namiesto prihláseného účastníka sa môže podujatia zúčastniť náhradníčka.
Storno pre ubytovanie sa rieši individuálne priamo na adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.

 


Odporučte stránku

Odporúčame