Aký bol workshop o zadávaní a dosahovaní cieľov so Zlatkou Stubbs

Naše osobné skúsenosti s medzinárodne uznávanou koučkou, Zlatkou Stubbs nás podnietili k tomu, aby sme aj iným ženám, našim čitateľkám umožnili zažiť úžasnú atmosféru skupinového koučingového tréningu. Zorganizovali sme workshop, aký sme pred pár rokmi obe (Gabika aj Monika) zažili.

Workshop sa konal 15.2.2011 v Senci (13,00 hod. – 17,00 hod.)

Postupnosť programu
 • Potvrdenie úspechov a pohľad na neúspechy.
 • Poučenie z úspechov a neúspechov.
 • Vnútorné sústredenie sa na veci, ktoré nám pomôžu dosiahnuť čo chceme:
  - ako sa obmedzujeme,
  - obmedzujúce a posilňujúce presvedčenia,
  - naše hodnoty,
  - naše role v živote.
 • Stanovenie 10 hlavných cieľov a ako zaručiť, aby sme svoje ciele naozaj aj dosiahli.

Workshop bol pre širokú verejnosť, zúčastniť sa ho mohli všetky čitateľky nášho portálu!

Zlatka StubbsKto vás sprevádzal celým workshopom?
Zlatica Mária Stubbs, BA, ACC, akreditovaná koučka, ktorá je o.i. jedna z aktívnych členov a organizátorov dvoch Konferencií o Koučovaní na Slovensku, v roku 2006 v Banskej Bystrici a v októbri 2008 v Bratislave.

 

O svojich profesionálnych skúsenostiach rozpráva Zlatka Stubbs:

Manažment
Mám 20 rokov skúseností v manažérskych pozíciách od vedenia projektov, cez funkcie výrobných a prevádzkových manažérov po pozíciu riaditeľky podniku. Tieto pozície boli v elektrotechnickom a automobilovom priemysle v Anglicku, Maďarsku a na Slovensku. Vo všetkých pozíciách som veľmi rada pracovala s ľuďmi a vedela som vytvoriť atmosféru vzájomnej dôvery a rešpektu na všetkých úrovniach. Spolupracovali sme na tvorení spoločných cieľov a na ich plnení.

Poradenstvo
V roku 2000 som si v Anglicku založila poradenskú službu ZMS Management Consulting, zameranú na podporu podnikov investujúcich v Strednej Európe, pracujúc s nimi na projektoch V Čechách a na Slovensku, spojenými s presunmi výroby zo Západnej Európy. Podpora, ktorú som im poskytla bola v oblasti Ľudských Zdrojov, od náberu ľudí, po organizáciu ich školenia v zahraničí, rozvoj nových manažérov a dočasné riadenie preloženého podniku.
V roku 2005 som si na Slovensku založila firmu ZMS Consulting & Coaching s.r.o. zameranú na manažment, poradenstvo a koučovanie, školenie koučovacích zručností pre manažérov a iných workshopov.

Koučovanie
V roku 2003 som v Anglicku začala študovať koučovanie ako perfektná kombinácia k mojím manažérskym zručnostiam, a tak som pridala koučovanie ako novú službu, ktorú som začala ponúkať.
Rok potom som sa rozhodla pokračovať v štúdiu mentorovania, ako prirodzené pokračovanie môjho osobného sebazlepšovania. Sebazlepšovanie sa stalo mojím koníčkom.
V 2007  som k môjmu portfóliu pridala Profesionálny Školiteľ, ako ďalší bod môjho osobného rozvoja a pokračujem v ďaľšom štúdiu koučovania.

Zameranie:
V oblasti koučovania sa zameriavam na externé koučovanie podnikateľov, stredných a vysokých manažérov v Anglicku a na Slovensku. Počas 2005/2006 som pôsobila na Slovensku vo funkcii riaditeľky ako kouč-manažér, používajúc koučovanie ako štýl manažmentu.

Ak sa chcete dozvedieť viac o Zlatici Marii Stubbs, navštívte jej domovskú stránku:
www.zms-consulting-coaching.com

 

Cena workshopu bola zvýhodnená pre členky Občianskeho združenia E-ženy!

Ešte nie ste našou členkou? Neprehliadnite výhody a podmienky členstva.
Odporúčanie: ak sa stanete členkou OZ ešte pred seminárom (do termínu uzávierky), ušetríte na poplatku za workshop!

 

 


Odporučte stránku

Odporúčame