Blogerky

Dostali ste tento email?

Milé e-ženy, milé čitateľky a čitatelia,

odkedy sa G-mail rozhodol dôkladnejšie triediť e-maily do častí Propagácie a ešte pozornejšie  uprace e-maily z firemných adries do  Spamov, podaktoré z vás nám avizujete, že vám naše e-maily neprichádzajú. Komunikácia s vami je pre nás mimoriadne dôležitá. Preto vás prosíme, aby ste si skontrolovali, či vám naše e-maily prichádzajú a ak ich nájdete v nežiadaných položkách, o ktorých píšeme vyššie (Spamy alebo Propagácie), postupujte nasledovne:

 

1. klikne v pravom hornom rohu na šípku vedľa ozubeného kolieska

2. zroluje sa vám okno a tam si vyberiete položku Nastavenia

3. z hornej lišty/ menu položiek si vyberiete položku Filtre

4. na spodku stránky kliknite na Vytvoriť nový filter

5. do poľa Od koho zapíšete  e-mailovú adresu, pri ktorej nechcete, aby vám maily chodili do spamu

6. klikne na odkaz Vytvoriť filter na základe tohto vyhľadávania/  v pravom dolnom rohu okienka

7. z možností si vyberiete Nikdy neodoslať do spamu/ teda pridáte fajočku pred predmetnú vetu

8. ak je v tejto vete na spodku okienka Použiť filter aj na 0 zodpovedajúcich konverzácií  namiesto nuly  nejaké číslo, tak aj toto označte fajočkou

9. nakoniec klikne na tlačidlo Vytvoriť filter

 

V tejto časti nášho webu nájdete e-maily, ktoré sme rozposielali od konca novembra. /E-maily, ktoré sme posielali členkám nášho OZ E-ženy však oficiálne nezverejňujeme, nakoľko sú určené výhradne len pre ne. Ak vás zaujímajú výhody členstva v našom združení, neváhajte a pridajte sa k nám, nech sa páči: http://ezeny.sk/o-nas/obcianske-zdruzenie-e-zeny/vyhody-clenstva/.

 

Február 2015

10.2.2015 - Čakáte na informácie k stretnutiam s E-ženami, ktoré budú 12. a 19. februára?

Milé dámy,

pokiaľ ste sa po našom poslednom emaile rozhodli prihlásiť seba alebo svoju kamarátku na Raňajky s E-ženami, s ľútosťou vám oznamujeme, že nám do systému zavítal e-škriatok a niektoré emaily nám neboli korektne doručené. Preto vás v prípade, že ste sa chystali 12.2.2015 prísť (či už do Bratislavy alebo na východné Slovensko), prihláste sa ešte raz cez nižšie uvedený formulár. ĎAKUJEME.
http://www.ezeny.sk/off-line-aktivity/ranajky-s-e-zenami

Ak vás zaujímajú naše ďalšie februárové off-line aktivity, čítajte ďalej...

Rok E-žien, 19.2.2015 od 17hod v Bratislave

Niektoré ste nám už účasť na slávnostnej akcii Rok E-žien potvrdili. Pre tie z vás, ktoré tak ešte neurobili a chystáte sa spoznať Andreu Trávničkovú - novú ambasádorku,  príbeh Tamary Osaďanovej (absolútnej víťazky E-ženy roka 2013) a Michaely Pribilincovej (absolútnej víťazky E-ženy roka 2014), malé pozorné feng-shuej a pohľad na dni, ktoré otvára nový rok - čínsky rok - tak neváhajte a napíšte nám. Prihlášku aj program nájdete na novej verzii nášho portálu http://www.ezeny.sk/off-line-aktivity/rok-e-zien

Februárové vzdelávacie aktivity/facebook, databázy a čo na to legislatíva

S radosťou vám avizujeme celodenný seminár, ktorý bude 25.2.2015 a bude venovaný témam: Ako robiť promo na facebooku  Ako pracovať s databázovým softwérom a ako efektívne členiť databázy a Ako pracovať s osobnými údajmi - legislatívne povinnosti. Podrobnejšie informácie vám prezradíme v blízkych dňoch aj on-line (na facebooku, aj na webstránke).

Chcete písať blog alebo si vytvoriť novú webovú stránku pre svoje podnikanie?

Odporúčame vám produkt WordPress školy, ktorý ponúka spoločnosť našej E-ženy. WodPress sa dá ľahko naučiť i ľahko obsluhovať. V priebehu niekoľkých týždňov môžete vytvoriť webovú stránku, a zároveň si ju aj adminovať. Ak chcete dokonale prispôsobenú webovú stránku – presne takú, akú ste si vysnívali, kliknite na podrobnejšie informácie na nižšie uvedenom linku http://www.wp-skola.sk/ucebna-osnova/. Pre členky OZ E-ženy platí zľava 10%.

Za predpokladu, že vás zaujímajú ďalšie zľavy a výhody pre naše členky, napíšte nám osobitný email, poskytneme vám najaktuálnejšie informácie.

Milé dámy, neprestávajte nás sledovať. Ak by ste si však napriek tomu neželali dostávať naše emaily, napíšte nám prosím.

 

Za  realizačný tím OZ E-ženy

Gabriela Revická,  Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.


5.2.2015 - Februárové stretnutia s E-ženami

 

Milé dámy,

súťaž E-žena roka 2014 bola úspešne ukončená, mená výherkýň a fotoreportáž zo slávnostnej akcie nájdete na úvodnej stránke nášho portálu. Gratulujeme dámam, ktoré zvíťazili, ale aj tým, ktoré sa do súťaže zapojili. Robíte skvelú prácu, oceňujeme úsilie venované vášmu nezávislému podnikaniu.Ďakujeme všetkým, ktoré ste prišli, bolo príjemné vidieť sa opäť off-line. Veríme, že sa od februára budeme stretávať častejšie, čaká nás niekoľko pekných aktivít, o ktorých by sme vás rady informovali.

Raňajky pre nečlenky a Inšpiratívne stretnutie pre členky OZ E-ženy

12.2.2015 sa uskutočnia Raňajky s E-ženami v Bratislave, aj na Východe, avšak v odlišných časoch. Bratislavské stretnutie bude v ten deň pokračovať ďalej, a to Inšpiratívnym stretnutím, na ktorom by sme rady privítali niektoré z výherkýň súťaže E-žena roka 2014. Prihláškuna Inšpiratívne stretnutie nájdete na úvodnej strane nášho portálu.

A je to tu! Oslávime spolu nový rok. Rok E-žien. Aký bude? Plný hviezd.
Rezervujte si čas 19.2.2015 od 17:00hod

Náš nový projekt ponesie názov Rok E-žien a je venovaný zdieľaniu, vzájomnej podpore a networkingu.

Nebude o súťaži, ale o spájaní. Budú v ňom víťaziť všetky e-ženy, a to svojou jedinečnosťou a výnimočnosťou. Vyhraďte si čas na 19.2.2015 od 17.-tej hodiny, bude to mimoriadny večer otvorený pre vás, aj pre vašich hostí, pre ženy aj pre mužov. (Z organizačných dôvodov nám veľmi pomôže, ak pošlete informáciu o účasti na Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. )

V priebehu dvanástich mesiacov poskytne projekt priestor minimálne 36.-tim e-ženám, ktoré budú mať možnosť prezentovať svoj ľudský a podnikateľský príbeh. Týchto 36 žien postupne odovzdá svoje skúsenosti a poznania o tom, ako podnikať, akých chýb sa vyvarovať, prezradia nám, čo bolo tým rozhodujúcim elementom, ktorý ich posunul k vlastnému biznisu. Dozvieme sa tiež,  kde berú silu a odhodlanie, čo je ich motiváciou a inšpiráciou. Raz mesačne – vždy druhý utorok v mesiaci, budú mať minimálne tri z vás príležitosť, aby zažiarili svojou jedinečnosťou, energiou, vytrvalosťou, svojim príbehom.

Ambasádorka E-žien, Andrea Trávničková o nadchádzajúcich dvanástich mesiacoch hovorí:

„ Mám taký zvyk, že ak dostanem pozvanie niekam prísť, vždy prinesiem aspoň malý darček. Moja starká ma učila, aby som nikdy neprichádzala s prázdnymi rukami. Medzi E-ženy prinášam nový off-line projekt,  Rok E-žien. Veľmi sa teším, že sa počas tohto roku osobne stretnem s úžasnými a odvážnymi ženami, ktoré žijú svoje sny.“

Program a miesto uvedenia projektu Rok E-žien

Oficiálne vám predstavíme prvú ambasádorku E-žien – Andreu Trávničkovú, hlavnými hosťkami prvého stretnutia Rok E-žien budú Tamara Osaďanová – absolútna víťazka E-ženy roka 2013 a  Michaela Pribilincová – absolútna víťazka E-ženy roka 2014.

19. február je však aj začiatkom Čínskeho nového roku. Ten má byť podľa čínskeho kalendára pokojný a harmonický. Čo všetko nám prinesie, ako počas nadchádzajúcich dvanástich mesiacov podporiť svoje podnikanie, ale aj zdravie a vzťahy – to všetko sa dozvieme od dvoch renomovaných špecialistiek na fengshui – Barborky Baľubašovej a Adelky Píšovej.

Podrobnejšie informácie o mieste konania a o akcii nájdete v článku http://ezeny.sk/gabika/906-zacina-sa-novy-rok-rok-e-zien

V rámci našich vzdelávacích aktivít pre vás pripravujeme témy, ktoré by z pohľadu e-podnikania nemali ujsť žiadnej z vás. Sledujte našu poštu a vedzte, že nás vaša spätná väzba poteší!

 

Gabriela Revická, hlavná koordinátorka OZ E-ženy, Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.

Andrea Trávničková, prvá ambasádorka OZ E-ženy, ambasá Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.

 

Január 2015

21.1.2015 - K Salónu E-žien, ku komunikácii a k pripravovaným aktivitám

Milé dámy,

v pondelok sme rozposielali hromadný email na databázu všetkých čitateliek nášho portálu vrátane databázy členiek OZ E-ženy. Rady by sme sa uistili, či vám bola pošta doručená aj na váš email. Informovali sme v ňom o pripravovaných aktivitách, ktoré súvisia s viacerými kľúčovými akciami:

-           Salón žien a E-žena roka: 29.1.2015

-           Bál snov aj s E-ženami: 14.2.2015 (pozvánka pre vás aj pre vašich partnerov)

-           Spustenie nového projektu E-žien a slávnostné predstavenie novej ambasádorky: 19.2.2015 Táto správa nadväzovala na predchádzajúce emaily a na významný článok – príhovor novej ambasádorky, ktorý nájdete na úvodnej stránke nášho portálu.

 

Pokiaľ ste tento email nedostali, napíšte nám, pošleme vám ho znova. Komunikácia s vami je pre nás kľúčová. V krátkej dobe chystáme aktivity, ktoré by mohli byť pre vás veľmi významné z hľadiska vzdelávania aj z hľadiska veľmi zaujímavého zviditeľnenia sa.

Hlasovanie členiek a stretnutie na E-žene roka

Rady by sme vás vyzvali, aby ste nezabudli hlasovať za E-ženu sympatia za rok 2014.
Výherkyňa v kategórii E-žena sympatia sa stanoví na základe hlasovania členiek Občianskeho združenia E-ženy. Každá členka môže hlasovať iba raz. Svoj hlas môžete odovzdat už len do 22.1. cez nižšie uvedený formulár
http://www.e-zeny.sk/e-zena-roka/e-zena-roka-2014/hlasovanie-2014
Srdečne vás pozývame na vyhodnotenie súťaže 29.1.2015 o 17,00 hod v Bratislave, viac informácii v pozvánke:
http://www.e-zeny.sk/component/content/article/53-projekt-e-zena-roka-2014/899-pozvanka-na-prezentany-salon-e-ien-s-vyhodnotenim-suae-e-ena-roka-2014
Vstupné je malá pozornosť do cateringu (slané alebo sladké koláče z vlastnej kuchyne pre cca 2 osoby a fľaša nealko nápoja podľa vlastného výberu). Ďakujeme.

Malá správa k Facebooku

Možno ste už postrehli prvé lastovičky našej snahy oživiť FunpageE-žien na Facebooku. Takmer denne vám prinášame zaujímavé informácie, sledujeme dôležité zmeny v legislatíve, vyhľadávame vhodný priestor na spájanie, prepájanie a podporu vašich biznisov, prinášame inšpiratívne informácie a nápady, ktoré vám možno spríjemnia bytie. Potešia nás vaše podnety, otázky, odporúčania. Prispejete tak k skvalitneniu obsahu stránky aj funpage na https://www.facebook.com/ezeny.sk

Ekonomické poradenstvo – služba pre vás

Okrem rôznych nových výhod, o ktorých vás začiatkom februára budeme informovať, sme už v tejto chvíli pripravený odpovedať na vaše otázky týkajúce sa ekonomického poradenstva. Ak máte otázky, s ktorými vám môžu pomôcť naši poradcovia Katka Hessková alebo noví poradca, auditor – Florian Horváth, neváhajte nám napísať. Jedinou podmienkou našich poradcov je zverejnenie odpovede na stránke E-žien (vaše meno zverejnené byť nemusí). Vyriešime možno váš problém a podporíme obsah nášho portálu.

Pre našu úspešnú komunikáciu by bolo veľmi nápomocné, keby sme od vás dostali spätnú väzbu, úplne postačujúci bude váš like na facebooku.

Gabriela Revická, hlavná koordinátorka OZ E-ženy, Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.

Andrea Trávničková, ambasádorka OZ E-ženy, Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.

 

19.1.2015 - Dá sa toto všetko stihnúť? S E-ženami určite áno.

Milé E-ženy a vážené čitateľky nášho portálu,

s radosťou vám oznamujeme, že popri klasických Raňajkách s E-ženami a pripravovaných workshopoch, máme pre vás začiatkom roka nachystané samé veselé akcie. Koncom januára – vyhlásenie E-ženy roka 2014, v strede februára tancujeme (možno aj s vami) na Bále snov a v druhej polovici februára slávnostne odštartujeme nový projekt našej organizácie. Veríme, že vaše diáre a kalendáre budú v tomto roku plné stretnutí s E-ženami.

Hoci sme E-ženy, snažíme sa vytvárať príležitosti na stretnutia v offline prostredí. Na najbližšie týždne pre vás máme pripravených hneď niekoľko offline stretnutí.

Raňajky - január a ďalšie

Januárové raňajky s E-ženami máme v Bratislave aj na Východe v rovnaký deň, a to ZAJTRA 20.1. Bratislavské raňajky budú venované maminám s deťmi, nakoľko ich robíme na veľmi príjemnom mieste,  vhodnom aj pre deti. Ak ste túto krásnu dvojhodinovú aktivitu plnú informácií o online podnikaní ešte neabsolvovali, neváhajte sa prihlásiť. Februárové Raňajky v Senci budú 2.2. (Detaily a nové termíny nájdete vždy na  úvodnej stránke nášho portálu.)

29.1.2015 môžete nadviazať nové kontakty s fašiangovým nádychom
Vyhodnotenie súťaže E-žena roka 2014 je v poslednom ročníku spojené s akciou Prezentačný salón E-žien, kde eženy a aj niektoré kandidátky osobne odprezentujú svoje produkty a služby. Srdečne vás pozývame na túto skvelú akciu, ktorá sa bude konať 29. januára od 17,00 hod. v Bratislave, v Liberálnom dome (budova SAS) na Priemyslenej ulici 8. Spoznáte nové šikovné online podnikateľky a prežijete pohodový večer s fašiangovým nádychom. Vstupné je váš osobný príspevok do cateringu v podobe koláčikov či slaného pečiva pre 2-3 osoby, alebo nealko nápoja (podľa úspešného vlaňajšieho vzoru). Pozvánku nájdete aj na http://www.e-zeny.sk/component/content/article/53-projekt-e-zena-roka-2014/899-pozvanka-na-prezentany-salon-e-ien-s-vyhodnotenim-suae-e-ena-roka-2014

Workshop – napíšte svoj bestseller

Pre veľký záujem autorov a autoriek opäť zopakujeme workshop na tému Rodové knihy – knihy  o vašej rodine – knihy pre váš rod. Uchovajte múdrosti a príbehy vašej rodovej línie a dovoľte si napísať knihu, ktorá bude zaručeným bestsellerom vašej rodiny! Lektorsky sme workshop vyskladali z  E-žien: Gabi Revická, Andrea Trávničková, Martina Valešová. Začíname 6.2. o 13tej hodine a 7.2. pokračujeme celý deň. Viac na http://e-zeny.sk/gabika/903-workshopy-pre-autorov-rukopisov-e-knih-a-rodovych-knih

Zabavme sa spolu na bále a podporme jeho krásny zámer

Rozhodli sme sa, že tento rok podporíme Bál snov, ktorý organizuje organizácia Želaj si. Vznešená myšlienka tejto aktivity nás nenechala chladnými ani v minulosti, no tentokrát sme mediálnymi partnermi aktivity a zároveň sa jej aj osobne zúčastňujeme. Boli by sme potešené, keby ste sa k nám  pridali (spolu so svojim partnermi) a dopriali by sme si navzájom čas, priestor i možnosťspoznať sa v inom  šateJ.  Krásna myšlienka,  pekné priestory , odliesstyle a radosť so vzájomnej prítomnosti – viac na http://ezeny.sk/gabika/902-pridete-na-bal-snov-okrem-skvelej-zabavy-podporime-krasny-projekt

Milé dámy, nezabudnite si rezervovať 19.2. od 17.00 hod do 19,00 hodiny na uvedenie nového projektu OZ E-ženy.  Bude to krásny plynulý prechod na novú aktivitu našej organizácie. Tešíme sa na vás!

 

Za OZ E-ženy

Gabriela Revická, hlavná koordinátorka projektu a Andrea Trávničková, ambasádorka OZ E-ženy

 

P.S. PRE ČLENKY OZ E-ŽENY: AK ORGANIZUJETE NEJAKÚ VZDELÁVACIU AKTIVITU, PODUJATIE, UDALOSŤ ALEBO ČOKOľVEK, ČO BY MOHLO BYŤ ZAUJÍMAVÉ AJ PRE OSTATNÉ ČLENKY, NEVÁHAJTE NÁS O TOM INFORMOVAŤ. RADY NÁJDEME SPôSOB, AKO O TOM DAŤ VEDIEŤ INÝM E-ŽENÁM A PODPORIŤ VÁS.

 

9.1.2015 - Poznáte novú ambasadárku E-žien? Prídete na E-ženu roka?

Milé dámy,

v prvom rade vám želám v novom roku splnenie vašich želaní, veľa energie, úspechov a nám E-ženám, aj radostné stretnutia aj mimo internetového sveta.

Na rok 2015 máme naplánovaných viacero off-line stretnutí, našim veľkým želaním je podporiť myšlienku spájania sa a vzájomnej podpory prostredníctvom všetkých prijateľne dostupných možností.

Nová ambsadároka E-žien

Je pre mňa veľkou cťou, predstaviť vám novú ambasádorku E-žien, ktorá so mnou E- ženy povedie minimálne 12 nasledujúcich mesiacov.  Možno si k jej menu veľmi rýchlo priradíte aj jej tvár. Dovoľte mi predstaviť vám Andreu Trávničkovú. Jej skvostný príbeh si môžete prečítať v jej VIP príbehu - http://www.e-zeny.sk/vip-e-zeny

Predstavenie a príhovor ambasádorky si máte možnosť prečítať na úvodnej strane E-zeny.sk a pevne verím, že naživo to bude ešte pestrejšie zoznámenie, čakajú nás totiž veľmi príjemné zmeny. Už čoskoro vám predstavíme nový projekt E-žien, bude nádherne nadväzovať na posledný ročník projektu E-žena roka, o ktorom sa dočítate v ďalšej časti mailu.

Výhody pre členky a výhody pre nové členky

V súvislosti s novým projektom prichádzame aj so zmenami v štruktúre našej webstránky. Rady by sme vám ponúkli nový priestor na zviditeľnenie vašich aktivít prostredníctvom tzv. tematických kruhov. Členkám nášho OZ pošleme osobitný mail, v ktorom túto možnosť upresníme. 
Pre nečlenky zase máme inú radostnú správu – týka sa však aj pôvodných členiek, ktoré si členské neobnovili. Pre všetky z vás, ktoré uhradíte členské do 20.1. 2015, ponúkame novú výhodu členstva vo forme hodinového koučingu zdarma! Pre všetky ostatné členky pripravujeme zaujímavú zostavu nových výhod.

JANUÁROVÉ OFF-LINE AKTIVITY

Prezentujte svoj biznis a príďte podporiť svoje kamarátky 29.1.2015

Prezentačný salón E-žien sa uskutoční 29.1.2015 v Bratislave. POZOR ZMENA: Svoje podnikanie na ňom môžu prezentovať aj nečlenky OZ, samozrejme aj členky OZ a kandidátky súťaže – usmernenie pre vystavovateľky nájdete v článku Prezentujte svoj biznis štýlovo – viac na  http://e-zeny.sk/component/content/article/53-projekt-e-zena-roka-2014/877-prezentujte-svoj-biznis-stylovo
Príďte sa zviditeľniť, podporiť svoje kamarátky alebo sa inšpirovať – všetci sú srdečne vítaní. Súčasťou akcie bude aj vyhodnotenie posledného ročníka súťaže E-žena roka 2014.

Raňajky s E-ženami

13.1. 2015 budú Raňajky s E-ženami v Senci o 10.00hod a 20.1.2015 o 9.30hod v Bratislave. Bratislavské raňajky odporúčame špeciálne matkám s malými deťmi, nakoľko sa uskutočnia v prostredí, ktoré je priateľské k deťom. Záujemkyne, prihláste sa cez formulár na úvodnej stránke našej webstránky.

Teším sa na vás on-line, ale ešte viac off-line.

Za E-ženy
Gabriela Revická

www.e-zeny.sk
https://www.facebook.com/ezeny.sk

 

December 2014

1.12.2014 - novinky v Eženách a december v diároch E-žien

Milé ženy, e-ženy,

rada by som sa v mene celého OZ E-ženy poďakovala Monike za jej doterajšiu prácu na projekte a zaželala všetko dobré v budúcom smerovaní.

Ďakujem rovnako za dôveru a podporu, ktorú som od mnohých vás dostala v úlohe koordinátorky nášho občianskeho združenia. V blízkej dobe budeme mať stretnutie poradného tímu a čoskoro spoznáte novú ambasádorku nášho projektu, s ktorou projekt povedieme ďalej.

Pozývam vás na ďalšiu cestu s E-ženami, ich charakteristickým znakom bude prepájanie virtuálneho sveta žien so svetom reálnym, podpora networkingu medzi členkami, partnerské spájania v podnikaní a otvorenie tém, ktoré prinášajú zmeny v podnikateľskom prostredí.

 

Decembrové aktivity

V decembri máte ešte možnosť zúčastniť sa niekoľkých našich vzdelávacích aktivít.

4.12. – celodenný workshop pre všetkých, ktorý majú túžbu vytvoriť rodovú knihu, t.j. knihu pre svoj rod. Workshop povedieme  spolu s Andreou Trávničkovou (rodinné mapy) a s Martinou Valešovou (majsterka vintage nás naučí, ako si vytvoriť originálnu obálku), Zuzana Oros nám predstaví svoju starú mamu, ktorá napriek svojmu vysokému veku (má vyše 80 rokov!) píše texty na tabelte a komunikuje cez emaily s príslušníkmi rodiny, aby spísala svoje memoáre. Viac o workshope nájdete  na http://ezeny.sk/gabika/883-zaitkovy-decembrovy-workshop-rodove-knihy-vetci-ijeme-bestseller

8.12. – pokiaľ ste neabsolvovali Raňajky s Eženami, môžete sa ich zúčastniť v Senci o 13.30. Váš záujem je potrebné potvrdiť prostredníctvom našej webstránky  na linku http://e-zeny.sk/poradna/ranajky-s-ezenami/prihlaskana-ranajky

13.12. – celodenný workshop pre tých, ktorí sa chcú naučiť robiť webstránky v redakčnom systéme WordPress. Workshop povedie lektorka Zsanett Berec, už v tejto chvíli účasť potvrdilo viacero E-žien, veríme, že to bude príjemná akcia. Bližšie informácie si môžete prečítať na webstránke www.wp-skola.sk/wordpress-workshop. Cena decembrového workshopu pre členky OZ E-ženy je cena zvýhodnená - namiesto 42 € iba 32 €. Keďže ide o uvádzací workshop, odporúčame ho aj kvôli jeho uvádzacej cene, od budúceho roka budú ceny WordPress školy v plnej cene.

17.12. – Raňajky len pre maminy s malými deťmi – o 9.30 v Bratislave, v baby friendly zariadení. Toto stretnutie odporúčame výhradne ženám, ktoré majú maličké deti.

 

Súťaž E-žena roka

Do posledného ročníka Eženy roka máte možnosť zapojiť sa až do konca roka. Zo skúsenosti z minulých ročníkov odporúčame zapojiť sa čo najskôr, aby ste boli videná aj prostredníctvom našich mediálnych partnerov dlhodobejšie. Súťaž bude nahradená od budúceho roka novým projektom, no  e-ženy, ktoré sa ho doposiaľ zúčastnili, si význam tejto prezentácie veľmi pochvaľovali.

 

Milé dámy,

teším sa na vás on-line aj off-line.  Členky OZ E-ženy budú informované  o najbližšom stretnutí  osobitným emailom, no o našich aktivitách sa máte možnosť dozvedať aj prostredníctvom facebooku.

V prípade akýchkoľvek podnetov a otázok, neváhajte  a píšte.

 

Za E-ženy
Gabriela Revická

www.e-zeny.sk
https://www.facebook.com/ezeny.sk

 

Poznáte náš nový projekt Rok E-žien?

Náš nový projekt ponesie názov ,,Rok E-žien“ a je venovaný zdieľaniu, vzájomnej podpore a networkingu.

Nebude o súťaži, ale o spájaní. Budú v ňom víťaziť všetky e-ženy, a to svojou jedinečnosťou, energiou, vytrvalosťou a svojim príbehom.

 

Periodicita projektu

V priebehu dvanástich mesiacov poskytneme priestor minimálne 36.-tim e-ženám, ktoré budú mať možnosť prezentovať svoj ľudský a podnikateľský príbeh formou krátkej prezentácie a následnej panelovej diskusie. Týchto 36 žien postupne odovzdá svoje skúsenosti a poznania o tom, ako podnikať, akých chýb sa vyvarovať, prezradia nám, čo bolo tým rozhodujúcim elementom, ktorý ich posunul k vlastnému biznisu. Dozvieme sa tiež,  kde berú silu a odhodlanie, čo je ich motiváciou a inšpiráciou. Na každom stretnutí ponúkneme priestor začínajúcej podnikateľke, ktorá svoje podnikanie len začína a rada by si vypočula rady skúsenejších k rodiacemu sa biznis-plánu.

Partnerom projektu Rok E-žien je Monsterscafe.sk, kde sa táto nová aktivita bude prezentovať každý druhý utorok v mesiaci. Prvé stretnutie sa uskutoční nevšedne vo štvrtok, a to 19.2.2015.

PREČÍTAJTE SI, AKÝ BUDE PROGRAM PRVÉHO STRETNUTIA ROK E-ŽIEN.

Tešíme sa na vás offline!

 

Gabriela Revická, hlavná koordinátorka projektu E-ženy

Andrea Trávničková, prvá ambasádorka OZ E-ženy

   

Začína sa nový rok - Rok E-žien

Začína sa nový rok – Rok E-žien!

Náš nový projekt ponesie názov Rok E-žien a je venovaný zdieľaniu, vzájomnej podpore a networkingu.

Nebude o súťaži, ale o spájaní. Budú v ňom víťaziť všetky e-ženy, a to svojou jedinečnosťou a výnimočnosťou. Vyhraďte si čas na 19.2.2015 od 17.-tej hodiny, bude to mimoriadny večer!

V priebehu dvanástich mesiacov projekt poskytne priestor minimálne 36 e-ženám, ktoré budú mať možnosť prezentovať svoj ľudský a podnikateľský príbeh formou krátkej prezentácie a následnej panelovej diskusie. Týchto 36 žien postupne odovzdá svoje skúsenosti a poznania o tom, ako podnikať, akých chýb sa vyvarovať, prezradia nám, čo bolo tým rozhodujúcim elementom, ktorý ich posunul k vlastnému biznisu. Dozvieme sa tiež,  kde berú silu a odhodlanie, čo je ich motiváciou a inšpiráciou. Raz mesačne – vždy druhý utorok v mesiaci, budú mať minimálne tri z vás príležitosť, aby zažiarili svojou jedinečnosťou, energiou, vytrvalosťou, svojim príbehom.

   

Workshopy pre autorov rukopisov, e-kníh a rodových kníh

Autorská škola Literario zopakuje workshop  Ako písať rodovú knihu I. už vo februári. Uskutoční sa
6. a 7.2. 2015 ( piatok a sobota) v Bratislave a v krátkej dobe sa budú môcť záujemcovia tešiť  aj na podnetné pokračovanie.

Rodové knihy môže písať každý, je to kniha o vašej rodine, kniha pre váš rod a bude zaručeným  bestsellerom vo vašej rodine. Na fotografii vidíte rozhovor s hostkou decembrového workshopu - s pani Veronikou Schlosser, 87-ročnou dámou, ktorá žije v Bratislave a píše knihu o svojej rodine na tablete. Sprevádzala ju jej vnučka, sympatizantka OZ E-ženy, Zuzana Oros.

   

Prídete na Bál snov? Okrem skvelej zábavy podporíme krásny projekt

Organizácia Želaj si aj tento rok pripravuje nevšedný bál - nevšedný svojim zámerom, kam výťažok poputuje, aj svojim obsahom. Ak máte chuť túto akciu podporiť svojou účasťou, okrem skvelej zábavy podporíte kúpou lístku aj naplnenie niektorých snov pre dlhodobo choré deti, ktorým sa organizácia venuje.

E-ženy sa rozhodli byť mediálnym partnerom Bálu snov a niektoré sa už rozhodli, že sa bálu zúčastnia aj so svojimi partnermi. Poteší nás, ak sa rozhodnete prísť tiež, dátum je absolútne skvelý  - 14.2.2015 (Valentín)

   

Príhovor Andrei Trávničkovej, novej ambasádorky E-žien

Milé dámy,

keď ma Gabika Revická oslovila s ponukou na spoluprácu v roli Ambasádorky E-žien na rok 2015, bola som veľmi poctená. Zároveň som cítila zodpovednosť voči sebe, svojej rodine, Gabike a všetkým E-ženám. Hoci bola táto ponuka z povestnej kategórie "tých, čo sa neodmietajú", potrebovala som  čas na premýšľanie, zváženie svojich možností a schopností, priorít, svojich snov a cieľov. Čím viac som o tom premýšľala, tým väčšiu radosť som cítila. Moje myšlienky plynuli a rozvíjali prichádzajúce nápady. Uvedomila som si, že E-ženy sú pre mňa krásnou  inšpiráciou a splnením priania byť užitočnou, spájať, inšpirovať, podporovať. Jednoducho robiť to, čo má zmysel.

   

Strana 1 z 39

Odporučte stránku

Odporúčame