Pre členky Občianskeho združenia E-ženy

Zabezpečené stránkyNa zabezpečených stránkach portálu sú uvedené informácie len pre členky Občianskeho združenia E-ženy. Prihlásiť sa môžete cez formulár vyššie alebo tu: Prihlásenie.

Ak máte záujem o členstvo, prosím preštudujte si Podmienky a Výhody členstva a ak sme vás inšpirovali, pošlite nám prosím Záväznú prihlášku.

Ako zosúladiť svoj web s novým zákonom o ochrane osobných údajov

Pre členky OZ E-ženy prinášame jednoduchý návod „krok za krokom“ v súvislosti zmien, ktoré treba vykonať z dôvodu platnosti nového zákona 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Obsah prístupný len členkám OZ E-ženy
 

Video - ukážka z inšpiratívneho večera e-žien, 24.9.2013

Inšpiratívne stretnutia organizujeme od vzniku občianskeho združenia E-ženy. Každé stretnutie členiek OZ má svoje čaro, vždy nás napĺňali energiou a inšpirovali k ďalším aktivitám - súkromným, alebo "eženyovským". Video zo stretnutia prináša skvelú atmosféru, ktorú mávame na našich inšpiratívnych stretnutiach s členkami OZ E-ženy.

Obsah prístupný len členkám OZ E-ženy
   

Rýchla free pomôcka k SEO II – Ako ľahko nájsť správne kľúčové slová

Google Trends

V predchádzajúcom článku som Vám predstavila nástroj od Google na rýchle a bezplatné odkontrolovanie pozície a hodnotenia Vašej, či konkurenčnej stránky zo strany Google. Keďže je Google na Slovensku najpoužívanejší vyhľadávač, je  vhodné využívať všetky prostriedky, ktoré ponúka, aby ste svoje stránky optimalizovali podľa „jeho chute“.

Obsah prístupný len členkám OZ E-ženy
   

Rýchla free pomôcka k SEO

Pomôcka k SEOUplynulo pár týždňov od semináru  o SEO, kde nás Katka Molnárová zasvätila do tajov optimalizácie našich webov a už je tu Google s ďalším pomocníkom zdarma.

Popri odporúčanej aplikácii na kontrolu ratingu stránky nám Google ponúka na svojej stránke aj nástroj, pomocou ktorého viete zistiť nielen PageRating, ale aj ako Vaše stránky vidia roboty Obsah prístupný len členkám OZ E-ženy

   

Tipy na podnikanie 31-43

Tipy na podnikanieRozmýšľate v čom by ste podnikali na internete?  Členkám OZ prinášame desiatky tipov, dnes ďalších 13 tipov:

Obsah prístupný len členkám OZ E-ženy
   

Strana 1 z 2

Odporučte stránku

Odporúčame