Ďalšie články

V tejto sekcii nájdete rôzne informácie. Napríklad:

- správne poplatky k živnosti
- živnosť, zákony, odvody, dôležité odkazy (weblinky)
- ďalšie témy od členiek OZ E-ženy

Video - ukážka z inšpiratívneho večera e-žien, 24.9.2013

Inšpiratívne stretnutia organizujeme od vzniku občianskeho združenia E-ženy. Každé stretnutie členiek OZ má svoje čaro, vždy nás napĺňali energiou a inšpirovali k ďalším aktivitám - súkromným, alebo "eženyovským". Video zo stretnutia prináša skvelú atmosféru, ktorú mávame na našich inšpiratívnych stretnutiach s členkami OZ E-ženy.

Obsah prístupný len členkám OZ E-ženy
 

Rýchla free pomôcka k SEO II – Ako ľahko nájsť správne kľúčové slová

Google Trends

V predchádzajúcom článku som Vám predstavila nástroj od Google na rýchle a bezplatné odkontrolovanie pozície a hodnotenia Vašej, či konkurenčnej stránky zo strany Google. Keďže je Google na Slovensku najpoužívanejší vyhľadávač, je  vhodné využívať všetky prostriedky, ktoré ponúka, aby ste svoje stránky optimalizovali podľa „jeho chute“.

Obsah prístupný len členkám OZ E-ženy
   

Rýchla free pomôcka k SEO

Pomôcka k SEOUplynulo pár týždňov od semináru  o SEO, kde nás Katka Molnárová zasvätila do tajov optimalizácie našich webov a už je tu Google s ďalším pomocníkom zdarma.

Popri odporúčanej aplikácii na kontrolu ratingu stránky nám Google ponúka na svojej stránke aj nástroj, pomocou ktorého viete zistiť nielen PageRating, ale aj ako Vaše stránky vidia roboty Obsah prístupný len členkám OZ E-ženy

   

Návod pre Vaše asistentky od školiteľky pre asistentky

Najlepšia asistentkaVäčšinou začíname podnikať na internete sami. Máme nápad, pripravíme si plán a po vytvorení webovej stránky začneme. Ak robíme veci dobre, po čase sa nám začne dariť. A vtedy to príde: začneme "nestíhať" :-) Práca sa nám hromadí, zväčšujú sa nám aj príjmy, no popri tom cítime, že máme stále menej času. Ideálnym riešením je "zaobstarať" si asistentku, ktorá nás odbremení od väčšiny administratívnych (a možno aj iných rutinných) prác. Ak chcete mať skvelú asistentku, dajte jej návod, ako sa stať najlepšou asistetkou - od Eriky Feketovej, školiteľky asistentiek.

Obsah prístupný len členkám OZ E-ženy
   
   

Online-kurzy tvorivého písania a scenáristiky

Lektorka kurzov tvorivého písania Markéta Dočekalová, členka OZ E–ženy nám preposlala svoj príbeh o svojom online podnikaní, ktoré ruší všetky vzdialenostné prekážky a navyše nadobúda medzinárodný rozmer.

Obsah prístupný len členkám OZ E-ženy
   

Daň motorových vozidiel na rok 2011 - rozšírená verzia

Rozšírená verzia článku o dani motorových vozidiel pre rok 2011 - pre členky Občianskeho združenia E-ženy. Nájdete tu všetky tabuľky a príklady...

Obsah prístupný len členkám OZ E-ženy
   

Ročný horoskop pre rok 2011

Prinášame vám ročný horoskop od nášho sympatizanta, Cyrila Chorváta. V prípade záujmu o osobný výklad neváhajte navštíviť jeho webstránku: www.horoskop.eu.sk

Obsah prístupný len členkám OZ E-ženy
   

Živnosť - zákony a užitočné linky

Z obsahu: Živnostenský zákon, Zoznam voľných, viazaných a remeselných živností a užitočné linky.

Obsah prístupný len členkám OZ E-ženy
   

Odporučte stránku

Odporúčame