Feng Shui

Milé dámy,

náš život je veľmi pestrý a aj náročný. Šoférujeme rýchle autá, hovoríme cudzími jazykmi, šéfujeme firmám, úspešne podnikáme. A to aj s pomocou najmodernejšej techniky, množstva malých, ale výkonných pomocníkov ktorí nám šetria čas a zjednodušujú komunikáciu. Hlavne tie z nás, ktoré pracujú  doma, sú cez počítače napojené nielen na potenciálnych klientov, ale aj na zdroje informácií zo sveta. A tak za počítačom trávia dlhé hodiny, čo môže byť problém. Zaťažená myseľ, preťažená pamäť, termíny a málo pohybu. A to všetko v  prostredí plnom elektro-smogu. Pomôže prechádzka v prírode, časté vetranie miestnosti, veľa interiérových rastlín a harmonicky usporiadaný interiér. Aj podľa princípov Feng šuej...

Obývačka a jej posolstvo: Pestovanie spolupatričnosti s Feng šuej

Obývačka podľa Feng ŠuejNáš život sa stal náročným vďaka množstvu povinností, ktorých sprievodcom je stres. Preto je pre nás potrebné tiché miesto, kde sa cítime bezpečne, môžeme sa uvoľniť a začať rásť, pričom najprv hlboko zapustíme korene. Potrebujeme stabilný domov.

Z hľadiska historického sa dnešná obývačka vyvinula z osobitnej miestnosti, v ktorej sa prijímali hostia a boli v nej vystavené výnimočné predmety, ktoré sa nepoužívali každý deň.

 

Nová sekcia o harmónii a energiách Feng Shui

Obávačka a jej posolstvoMilé dámy, náš život je veľmi pestrý a aj náročný.

Šoférujeme rýchle autá, hovoríme cudzími jazykmi, šéfujeme firmám, úspešne podnikáme. A to aj s pomocou najmodernejšej techniky, množstva malých, ale výkonných pomocníkov ktorí nám šetria čas a zjednodušujú komunikáciu.

   

Feng Šuej v kuchyni

Kuchyňa a feng šuejNáš dom alebo byt je samostatný organizmus, v ktorom sa uskutočňujú vo vzájomnej prepojenosti rozličné funkcie. Z hľadiska vedy o harmonickom vzťahu človeka a jeho okolia, ktorá je známa pod názvom Feng šuej, je dôležité, okrem rozmiestnenia jednotlivých miestností v pôdoryse na základe ich vzájomného vzťahu, aj zariadenie a vybavenie každej z nich.

   

Odporučte stránku

Odporúčame