Moje dojmy z konferencie alebo Sila ženy

Moje dojmy z konferencie alebo Sila ženyVstúpila som do miestnosti, v ktorej to hýrilo farbami, a to nielen v oblečení, ale aj farbami osobností a charakterov. Ženy, ktoré v živote dosiahli úspech vďaka svojej húževnatosti, odhodlaniu a srdciam plným lásky a energie. Tieto ženy majú všetky jednu spoločnú vlastnosť: ísť vpred a nevzdať sa, no napriek tomu každá je iná, krásne jedinečná a úspešná. Koľko z týchto žien obetovalo svoju kariéru z rôznych dôvodov, ako je rodina, deti, domácnosť alebo iná príležitosť, či neuspokojenie sa s priemerom.

Vďaka krásnemu projektu E-ženy sa toto nežné pohlavie môže realizovať a stretávať sa na rôznych úrovniach. Bola to úžasná myšlienka spojiť sa, dovoliť si byť líderkou, manažérkou, organizátorkou, a pritom nezabudnúť na svoju ženskosť, byť milujúcou matkou a manželkou, a to všetko spojiť do jedného celku.

Na poslednej konferencii som to všetko pocítila, keď Gabika s Monikou dokázali spojiť príjemne a nevtieravo toľko rozličných žien a motivovať ich, aby každá ukázala, čo v nej je. Bolo naozaj na čo sa pozerať a vypočuť si názory, myšlienky a tipy na úspešné podnikanie,  spokojný život  a zvládanie každodenných úskalí s úsmevom na tvári.

Niekedy sa každá z nás ocitne na dne a bez sily a práve vtedy je potrebné obklopiť sa s takto vyžarujúcou skupinou žien a niekedy aj mužov, pretože -povedzme si úprimne - aj my, tie silné a ambiciózne ženy potrebujeme pohladenie a objatie a potrebujeme mať pocit, že sme milované, no nie limitované a krotené vo svojej tvorivosti a fantázii.

Robte to, v čom sa cítite dobre, to, čo vás robí šťastnými, a rozdávajte svoju energiu iným. Určite sa vám to vráti niekoľkonásobne, či už v kariére alebo v súkromí, a to vás bude motivovať ešte viac. Nie je to fantastický kruh...?

Júlia Lorencovič, spíkerka konferencie

 

Už týždne som sa tešila na chvíľu, kedy zas budem môcť "ochutnať" atmosféru stretnutí s e-ženami. V kalendári mi nekompromisne svietil termín konferencie a nemienila som ustúpiť žiadnym pracovným povinnostiam. Tešila som sa na prednášajúcich, Moniku a Gabiku, či účastníčky – e-ženy, ktoré našli odvahu ísť svojou cestou a nevzdať to.

Každý príspevok, príbeh, prednášajúci bol iný a každý z nich mi priniesol inšpiráciu, poznanie či zážitok. Medzi tie najsilnejšie patrili príbeh a rozprávanie Julky Lorencovič, či prednáška Vida Ági. Zamrzelo ma, že neviem po maďarsky, pretože by som si bola bývala určite kúpila aj jej knihu.

Slávka Halčáková priniesla pre mňa zaujímavý pohľad, ako môžeme robiť podnikanie s láskou, radosťou, rešpektom a úctou k okoliu, k sebe navzájom a najmä k sebe samým.

Veľkým prínosom sú vždy pre mňa rozprávania e-žien, ich príbehy ,postoje, ktoré odzneli  aj teraz v panelových diskusiách. Je zaujímavé pozorovať, ako sa ich podnikanie rozvíja a kam sa posúvajú. Za veľký prínos, ktoré ponúka prostredie e-žien vnímam to, že je tu možnosť  podeliť o svoje skúsenosti a podporiť jedna druhú v jej podnikaní.

Oceňujem Gabiku aj Moniku, ktoré priviedli medzi nás už aj e-mužov, čo je príjemným osviežením, podporou a určite aj obohatením.

Ďakujem všetkým a opäť sa teším na ďalšie stretnutia.

Dáša Sliacka, účastníčka konferencie

 

Gabika a Monika,

chcem sa vám poďakovať za úžasnú konferenciu, ktorej som mohla byt účastná, hoci len "spolovice". Ráno po tej nehode som rozmýšľala, či vôbec mám ísť, či to nie je nejaké "znamenie", že tam nemám chodiť, ale som veľmi rada, že som sa nakoniec rozhodla prísť. Ani neviem povedať, čo alebo kto sa mi páčil najviac, lebo všetci - či už prednášajúci alebo ženy - podnikateľky - boli takí skvelí, že z každého si človek mohol brať príklad a inšpiráciu v niečom inom. Ešte raz vďaka a držím palce aj do ďalších vašich úžasných projektov!

Magdaléna Dorčáková, hostka panelovej diskusie na konferencii

 

Milá Gabika, Monika,

v prvom rade by som sa vám chcela poďakovať za to, že som sa mohla zúčastniť na tomto krásnom a úžasnom dni v Bratislave, na konferencii "Posúvame sa ďalej...", že ste si na mňa spomenuli a pozvali ma ako hostku do panelovej diskusie a verili, že budem nejakým spôsobom zaujímavá aj pre ostatných. Pre mňa to veľa znamená, pretože som doteraz žila svoj život len tak - doma. Nikdy som veľa nerozprávala, vždy som stála v poslednom rade. Vďaka podnikaniu, vďaka vám a takým obdivuhodným dámam, ktoré som spoznala cez vás "e-ženy Monika a Gabika", pomaly zbieram svoje sebavedomie. Vďaka vám som v panelovej diskusii vystúpila pred obecenstvom už tretíkrát. Zistila som, že v poslednom čase hľadám miesto v prvých radoch a veľmi sa teším.
Ďakujem za vašu dôveru! Ďakujem vám za príležitosť a som rada, že nám pomáhate!
Prajem vám veľa zdravia a úspechov, aby ste pri nás ešte dlho stáli.

S úctou

Anna Berecová, hostka panelovej diskusie na konferencii

 

 

Tags:

Pridať komentár

Ďakujeme, že sa držíte témy vo svojich príspevkoch.


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Odporučte stránku

Odporúčame