Venované účastníčkam Prvého semináru E–ženy v Starej Turej

Keď som vás spoznávala na našom seminári a viedli sme naše večerné rozhovory, ktoré sa paradoxne diali v štýle ,,Raňajky s E–ženami“, napadlo mi, aké nekonečné by mohli byť naše spoločné zoznamy tvoriace rozpis činností, ktoré vieme robiť.

Dovoliť si priať
Prv, než som vás všetky vyzvala, aby ste si napísali zoznam všetkého, čo viete robiť a všetkého,  čo chcete skúsiť i ja som si po dlhšom období napísala ten svoj. Pochopila som, že činností, ktoré ovládam je oveľa viac ako pred štrnástimi rokmi (vtedy som cvičenie tohto druhu absolvovala prvý krát). Naopak, činností, ktoré chcem robiť a patria medzi moje želania, je menej.  Čím je človek starší, tým ho sa ho realita často snaží pokoriť a je len na ňom, či podľahne a začne sa novým želaniam brániť. Pripomínala som si vetu svojho konzultanta, ktorý ma pri spisovaní môjho prvého zoznamu povzbudzoval: ,,Píš, o nič nejde, nikomu sa nezaviažeš, píš a hraj sa, ako keď si bola dieťaťom. Neboj sa snívať!“ Veľmi mi to pomohlo.  Spomienka na jeho slová mi pomohla písať dovtedy, kým som nemala pocit, že som svoje želania opäť vydolovala z hĺbky svojej duše a preklopila ich na svoj čarovný zoznam tak, aby aj moje oči videli, čo si to vlastne všetko prajem!

Dopísali ste svoj zoznam?
Mnohé ste mi pri odchode zo Starej Turej potvrdili, že svoje zoznamy dopíšete. Rozhodla som sa preto, že jednej z vás, ktorá má oba svoje zoznamy už hotové, ponúknem poradenstvo pre začínajúce podnikateľky v rozsahu 60 minút zdarma. Výber bude prebiehať diskrétne, k vášmu zoznamu sa nik okrem nás (Monika, Hanka, Gabika), nedostane. Podmienkou je preposlanie oboch zoznamov a minimálne troch viet o vašom doterajšom pracovnom pôsobení do 15.7.2010 na moju emailovú adresu. Poradenstvo zrealizujeme cez Skype, telefonicky alebo osobne.

Malá pomôcka od kouča
V spolupráci s profesionálnou koučkou Zlatkou M. Stubbs a Zuzkou Beňovou (PR manažérkou projektu E–ženy) sme pre vás pripravili anonymný dotazník, ktorý môže byť pre vás ďalším podnetom pre zistenie vašich silných stránok i cieľov. Nájdete ho nižšie uvedenom linku www.koucovanie.slovenskedovolenky.sk

Milé dámy,
dovoľte svojej fantázii, aby sa odovzdala a vášmu peru, aby zaplnilo váš čarovný zoznam po oboch stranách veľkého formátu papiera. A nezabudnite, ak vám jeden papier nestačí, siahnite po ďalšom. Uvoľnite svoju myseľ, pustite si Monikine CD a píšte!

Teším sa na vaše podnety.:-)

Gabriela Revická
Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.

Pridať komentár

Ďakujeme, že sa držíte témy vo svojich príspevkoch.


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Odporučte stránku

Odporúčame