Monika

Viete, čo je STARTUP? Pozvánka na skvelú akciu nielen pre startupistov

Startup Jednoducho povedané, startupom sa označuje novovznikajúci projekt, väčšinou vo fáze tvorby podnikateľského plánu.
Nielen na Slovensku, sa „startup“ často spája so vznikajúcimi firmami v technologickom odvetví (vývoj softvéru, mobilnej/webovej aplikácie, poskytovanie služieb a pod.). Tento pojem sa rozšíril hlavne preto, lebo do startup podnikov investujú takí investori, ktorí očakávajú (časom) niekoľkonásobnú návratnosť svojich peňazí.

 

Vytvorte svoj vlastný online biznis a buďte na špici za pár týždňov!

Vlastne online podnikaniePrednedávnom som dostala email, kde čitateľka vyjadrila svoje obavy a pýtala si radu: Rada by som podnikala cez internet, len mám obavy ako by som to zvládla, nakoľko s tým nemám žiadne skúsenosti.  Ako mám postupovať?
Na Raňajkách s E-ženami často počujeme podobné prejavy žien, ktoré by mali aj chuť podnikať, len možno nevedia v akej oblasti by mali začať, alebo nepoznajú technické možnosti online biznisu.

Odpoveď je samozrejme zložitejšia, ako rozsah jedného článku, no dovoľte mi pár postrehov.

   

Osobný list pre tie ženy, ktorých sa to týka...

Tento list píšem čitateľkám nášho portálu za seba, aj keď so súhlasom Gabiky. Dopredu prosím všetkých, koho sa nižšie uvedené netýka, nech to neberie osobne. :-) Ďakujem.

Poznáte to, keď matka svoje milujúce dieťa občas musí vyhrešiť a napomenúť? Je to situácia, ktorá v danom okamihu zabolí obe strany, no s odstupom času dieťa uzná, že prísny zdvihnutý prst láskavej matky pomohol viac, akoby bola ticho.
A tak mi dovoľte, aby som dnes napísala niekoľko myšlienok, ktoré vo mne dozreli.

   

Naučte sa vytvoriť si vlastnú webovú stránku

Kurz - tvorba webstránkyZačínajúci podnikateľ musí počítať s množstvom výdavkov. Ak sa jedná o online podnikanie, niekoľko vysokých položiek z nákladov odpadne, no v toto prípade je jeden z najdôležitejších prvkov webová stránka. Je to nástroj, bez ktorého by online biznis nefungoval. Aké sú možnosti, aby ste mali kvalitnú webovú stránku?

 

   

Zmení podnikanie človeka?

Ak ste už začali podnikať, dali ste si už túto otázku? Zmenilo vás podnikanie? Ak sa na podnikanie chystáte, nebojíte sa toho, že sa zmeníte na takého človeka, ktorým sa nechcete stať? Čo by mala žena, online podnikateľka robiť, aby ženou zostala, aby človek človekom zostal, aj keď je vo svojom biznise úspešný?

   

Strana 1 z 15

Odporučte stránku

Odporúčame