Novinky, aktuality, rýchle správy

Dotýka sa vás zákon o ochrane osobných údajov?

Dotýka sa vás zákon o ochrane osobných údajov?Ak pracujete s inými údajmi ako sú anonymné emailové adresy vašich klientov, nepotešíme vás, no máme pre vás tip na riešenie.

   

Ako písať blogy, ako robiť rozhovory a súvislosti s marketingom webstránky

Ako písať blog, ako robiť rozhovory a súvislosti s marketingom webstránkyAk vás baví písanie, vaša cesta k tvoreniu obsahu webstránky bude jednoduchšia. Ak zvolíte vhodný pomer kľúčových slov v súlade s hodnotným obsahom, môžete marketing vašej webstránky výrazne podporiť ďalšími aktivitami. Napríklad písanie blogov alebo tiež rozhovorov s ľuďmi, ktorých odpovede sú blízke téme vášho podnikania, ponúkajú viacero spôsobov využitia. Jedným je kontinuálna podpora vašej jestvujúcej webstránky, no ďalší môže otvoriť nové méty vášho podnikania, kde sa vám okrem jeho rozvoja môže otvoriť úplne nový podnikateľský zámer. Zaujíma vás ako na to?

   

Sú vaše obchodné podmienky zladené s novým zákonom o ochrane osobných údajov?

Sú vaše obchodné podmienky zladené s novým zákonom o ochrane osobných údajov?Za uplynulé mesiace sa udialo mnoho zmien v súvislosti so zákonom na ochranu osobných údajov, ktorý sa týka takmer všetkých webstránok. Ak potrebujete získať viac detailov súvisiacich s predmetnými zmenami, prijmite pozvanie na workshop, ktorý sa bude konať už najbližší utorok 10.6.2014 od 13-tej do 17-tej hodiny v Bratislave, a to priamo v centre Ahaki.

   

Podnikam.sk uskutoční sériu školení - partnera môžete zobrať ZADARMO

SkolenieAk chceme rásť v akejkoľvek oblasti nášho života, nemôžeme stáť na jednom mieste. Je potrebné, aby sme sa učili a vzdelávali, aby náš život bol kvalitnejší. A takto je to aj v prípade našej práce- a nielen pri online podnikaní.
Odporúčame do vašej pozornosti sériu školení, z ktorých niektoré povedú naše e-ženy.

   

Potrebujem k svojmu online podnikaniu Facebook? Pozvánka na seminár

Facebook seminár Poznáte tento príbeh? Je poučný…
Istý bohatý podnikateľ sa rozčúlil, keď uvidel rybára nečinne sedieť pri svojej loďke. Prišiel k nemu a spýtal sa ho:
- Prečo si tu len sedíte a nejdete chytať ryby?
- Lebo dnes som už chytil dostatok rýb, - odpovedal pokojne rybár.
- Tak prečo nechytíte ďalšie ryby? – Nechápal obchodník.

   

Online summit zadarmo

Inspired WomanSrdečne vám odporúčame online summit Inspired Woman, ktorý už druhý rok organizuje Mirka Peťková, s ktorou ste sa mohli stretnúť na besede vlani. Zvláštnosťou tohto summitu je to, že bude trvať 20 dní (od 7.5. do 27.5.2014) a každý workshop je ZADARMO! V rámci prednášok sa môžete stretnúť s úžasnými ženami, a keď budete mať záujem, môžete si vypočuť aj prednášku Moniky Jakubeczovej a Gabiky Revickej. Online summit z pohodlia vášho domova začína už zajtra, 7.5.2014. Viac informácií nájdete na domovskej stránke Inspiredwomen.sk/onlinesummit

   

Internetové podnikanie mu zmenilo život - májový seminár s Markom Anastasim

Mark Anastasi Mark Anastasi, 34-ročný Francúz, autor NEW YORK TIMES bestseller-u The Laptop Millionaire, svetový spíker so zameraním na e-podnikanie a na inšpiratívne rozhodnutia, je manželom Mirky Peťkovej – dámy, ktorú ste mali možnosť spoznať minulý rok ako hosťku našej besedy a organizátorku ženského sumitu Inspired woman (viac na v tomto článku).

   

Tipy a triky úspešného prezentátora alebo ako si to so svojím publikom užiť

Erika Feketová "Tipy a triky úspešného prezentátora alebo ako si to so svojím publikom užiť" je téma vstupu Eriky Feketovej na aprílovom workshope, ktorý povedie spolu so Janette Šipkovskou. Erika Feketová je zakladateľka vzdelávacej spoločnosti Espiral [A GUIDE FOR YOUR GROWTH], ktorá sa zameriava prioritne na ženu ako celistvú bytosť. Je koučka, trénerka profesijného a osobnostného rozvoja, motivátorka, s viac ako 19-ročnou praxou práce s ľuďmi, nielen so ženami a nielen v biznise.

   

Čo sa chce spýtať E-žien šéfredaktor časopisu Profit Palo Hlubina?

Palo Hlubina Šéfredaktor Profitu Palo Hlubina bude klásť rôzne zvedavé otázky vybratým výherkyniam súťaže E-žena roka (2011, 2012, 2013). Bude to autentický, podnetný a možno aj zábavný vstup s mužom, ktorého sme si v článku E-muži: Palo Hlubina – šéfredaktor inšpiratívneho magazínu Profit dovolili označiť za E-muža.

 

Tags:
   

Hostky panelovej diskusie na konferencii Posúvame sa ďalej...

Panelová diskusia na konferencii Posúvame sa ďalej...Na konferencii Posúvame sa ďalej, ktorá sa uskutoční 12.3.2013 v hoteli Chopin v Bratislave, sa počas panelovej diskusie budeme rozprávať s viacerými obdivuhodnými ženami o ich ceste za splnením svojich snov. Prinášame vám krátke predstavenie úžasných dám, na ktoré sa môžete tešiť.

Tags:
   

Slávka Halčáková: "Každá prírodná katastrofa nám ukazuje, že máme očistiť seba aj planétu." (prednášajúca na konferencii Posúvame sa ďalej...)

Slávka Halčáková Poznáme ju nielen ako herečku, ale i ako osobnosť s nevšedne vzácnymi názormi na témy dotýkajúce sa ekológie vo vzťahu k Zemi i k sebe. Momentálne je na materskej dovolenke s dcérkou Jasminkou. Svoj vstup na konferencii E-žien zameria na tému Vedomé podnikanie, no dotkne sa aj otázky Prečo takmer každá žena túži byť herečkou a ako nás táto túžba mýli. Ako môže žena zdravo zrealizovať túto túžbu a čo jej môže priniesť v podnikaní a v osobnom živote?

Tags:
   

Júlia Lorencovič - prvá slovenská navigačná dôstojníčka - prednášajúca na konferencii Posúvame sa ďalej...

Júlia LorencovičJúlia Lorencovič vyštudovala Námornú vysokú školu v poľskom meste Gdynia, ktorú skončila spomedzi všetkých spolužiakov ako jediná žena. Ešte počas štúdia sa stala druhou palubnou dôstojníčkou a v roku 2010 získala funkciu prvej navigačnej dôstojníčky na tretej najväčšej výletnej lodi na svete: M. S. Norwegian Epic. Po dvanástich rokoch plavenia sa po celom svete sa rozhodla zakotviť doma a uplatniť si svoj ženský princíp. Keď sa práve neplaví, vyučuje na Námornej škole v Bratislave navigáciu a odbornú angličtinu a okrem toho si založila vlastné on-line podnikanie JL Navigátor, prostredníctvom ktorého plní ľuďom sny o dovolenke na veľkej výletnej lodi.

Tags:
   

Igor Orviský: "Vážim si ľudí, ktorých som vo svojom živote stretol." (hosť konferencie Posúvame sa ďalej...)

Igor Orviský Igor Orviský, mentor, kouč a autor knihy osobnostného rozvoja s názvom Emočný labyrint, trpel v detstve mozgovou dysfunkciou. Za posledných pätnásť rokov sa cielene stretával so širokým spektrom ľudí, s ktorými robil osobné interview o ich živote a pohľade na svet. Vďaka nim nadobudol množstvo skúseností, globálny prehľad a mentálne zručnosti, ktoré dnes úspešne odovzdáva ďalej na svojich prednáškach. Dámy a páni, večný optimista Igor Orviský.

   

Sasha Šmidáková (SAShe.sk)

Saša Šmidáková V detstve túžila stať sa módnou návrhárkou, dnes stojí za projektom, ktorý poskytuje priestor niekoľkým tisícom výrobcov originálnych šperkov a doplnkov. Predstavujeme vám Sashu Šmidákovú, autorku projektu SAShe.sk.

Tags:
   

Vida Ági – zahraničná hostka konferencie Posúvame sa ďalej (12.3.2014)

Vida Ági Vida Ági, matka a úspešná on-line podnikateľka. Naša zahraničná hostka, ktorú vám predstavíme naživo už 12.3.2014 v Bratislave na konferencii E-žien , ktorá nesie hrdý názov Posúvame sa ďalej.

Tags:
   

Strana 1 z 5

Odporučte stránku

Odporúčame