E-ženy v médiách

Víťazky súťaže E-žena roka 2013 v časopise Profit

Víťazky súťaže E-žena roka 2013 v časopise ProfitPartnerom súťaže E-žena roka 2013 bol aj časopis Profit, ktorý vo svojom najnovšom čísle priniesol článok o jej víťazkách:

 

Sme Ženy: Rozhovor s Irmou Chmelovou - jednou z víťaziek súťaže E-žena roka 2013

Irma Chmelová Aktuálne vydanie magazínu Sme Ženy prináša rozhovor s podnikateľkou Irmou Chmelovou, ktorá v súťaži E-žena roka 2013 získala druhé miesto v prvej kategórii (ženy, ktoré podnikajú len on-line). Prečítajte si úryvok z rozhovoru:

   

Regionpress: E-žena roka 2013

O treťom ročníku súťaže E-žena roka a jej vyhodnotení informovali aj regionálne noviny Regionpress:

Tags:
   

Emma: E-ženy na Emma biznis academy - október 2013

Už tretí rok sme boli pozvané ako prednášajúce do Emma biznis academy skupiny, ktorá sa aj tento rok konala v Banskej Štiavnici. Ako každý rok, aj tentokrát o skvelom predĺženom víkende písal magazín Emma.

   

Online rozhovor na KarieraInfo.sk - Ako úspešne podnikať online

Karierainfo.skPodnikanie na internete poskytuje ženám viac času pre nich a zároveň ich rodiny. To sú najväčšie výhody online podnikania, aby sa ženy mohli starať o rodiny. Všetko je to možné dosiahnuť. Prečítajte si online rozhovor na KarieraInfo.zoznam.sk, ktorý sa uskutočnil 12.12.2013. Na otázky čitateľov odpovedala za E-ženy Monika Jakubeczová

   

O súťaži E-žena 2012 v Slovenskom rozhlase - 29.1.2013

Na oficiálnom vyhlásení výsledkov súťaže E-žena roka 2012 viacerým z nás položila otázky o e-podnikaní  redaktorka zo Slovenského rozhlasu - Martina Karmanová. Prvý z rozhovorov S Gabikou Revickou a ďalšími účastníčkami podujatia si môžete vypočuť na tejto nahrávke, priebežne ich budeme dopĺňať po odvysielaní v éteri rozhlasu.

   

E-ženy - Profit - 19. 3. 2012

Prečítajte si článok uverejnený v Profite - 19. 3. 2012.

Podnikajte ako E-ženy

Ženy podnikajú, aj keď de iure nepodnikajú. Ich schopnosti manažovať deti a manžela, ich chcenie meniť veci k lepšiemu, ich láskavosť a prísnosť z nich robia bytosti, ktoré muži milujú alebo nenávidia. Združenie E-ženy nie je obyčajný babinec. Ženy vtrhli na internet.

   

E-ženy - Senecko - 16. 12. 2011

Ako o jednej z víťaziek Ežena roka 2011 napísali v Regionpress / Senecko a celonárodná sieť týždenníka s príponou "cko” – týždenníky s maximálnym počtom výtlačkov na Slovensku /

E-žena roka Mária Karlubíková:  Z učiteľky je dnes úspešná podnikateľka

   

E-ženy - Profit - 1. 7. 2011

Prečítajte si rozsiahly článok o projekte Ežena roka 2011 v Profite - 1. 7. 2011.

   

Gabika: Knihu nenápadnej Slovenky vlastní aj Dan Brown

Prečítajte si rozhovor sGabrielou Revicou o jeje knihe a o tom, ako sa dostala k Danovi Brownovi...

   

Strana 1 z 4

Odporučte stránku

Odporúčame