Gabika v médiách

Gabika: Knihu nenápadnej Slovenky vlastní aj Dan Brown

Prečítajte si rozhovor sGabrielou Revicou o jeje knihe a o tom, ako sa dostala k Danovi Brownovi...

 

Gabriela Revická podniká a píše knihy

 Mala sladkých osemnásť, túžila stať sa novinárkou a spisovateľkou a chystala sa na vysokú školu. Ako to už v tých časoch chodilo, neprijali ju pre nedostatok miesta. Zmierila sa s tým, že pôjde na rok do práce. Lenže osud sa zahral po druhý raz. Zistila, že je tehotná a čoskoro bola svadba. Dnes je spisovateľka a podnikateľka Gabriela Revická (37)  šťastnou maminou dvoch veľkých dcér a aj keď vo svojej knihe tvrdí, že byť šťastne vydatá dá niekedy poriadne zabrať, s manželom sú spolu dodnes.

   

Gabriela Revická: Podnikanie počas materskej dovolenky

Vydatá je už 19 rokov. Má dve dcéry, úspešnú kariéru majiteľky cestovnej kancelárie, pomáha a radí začínajúcim podnikateľkám a práve pokrstila svoju prvú knihu. O Gabike Revickej môžeme bez nadnesenia  povedať, že patrí medzi úspešné ženy. Ak chcete vedieť, čo sa za tým skrýva, nechajte sa vtiahnuť do zaujímavého rozhovoru.Ste majiteľkou cestovnej  kancelárie. Kedy vznikol nápad, že to bude práve CK špecializujúca sa na dovolenky na Slovensku?

   

Gabika - Báječná žena - 22.2.2010

Časopis Báječná žena v čísle 9 zo dňa 22. februára 2010 priniesol rozhovor s Gabikou Revickou. Rozhovor bol zameraný na jej novú knihu: Momenty zo života vydatej ženy.

   

Gabika - Ocenenie podnikania

Asociácia mikropôžičkových inštitúcií Slovenska (AMIS) udelila Cenu AMIS 2002 majiteľom troch najúspešnejších firiem, ktoré sú klientmi niektorej z jej 11 členských inštitúcií.

   

Gabika - Radšej načierno ako legálne - TREND

Oficiálne a neoficiálne podnikanie v turizme Zamysleli ste sa niekedy ako je možné, že dve rovnaké chalupy v tej istej obci majú tak výrazne odlišné ceny? Jednoducho. Majiteľ jednej ju prenajíma na ubytovanie oficiálne a vlastník druhej, ako sa hovorí načierno. Tá prvá, kde majiteľ robí všetko podľa litery zákona, je zaťažená kvantom poplatkov a má aj iné tarify pri platbe energií. Druhá používa tarify bežného užívateľa, nepodnikateľa. Služby prvého môžete ako hosť v prípade nespokojnosti podrobiť reklamácii, s prípadnou oficiálnou reklamáciou služieb tej druhej chalupy budete mať problém, lebo oficiálne vlastne ani nefunguje.

   
   

Gabika - cestovný ruch a dovolenky na Slovensku

Výber niektorých časopisov a tlačovín - o cestovnom ruchu a dovolenkách na Slovensku s Gabikou Revickou.

   

Odporučte stránku

Odporúčame