Členstvo a členské poplatky

Členský poplatok sa počíta v rámci 12 mesiacov, t.j. od dátumu vašej úhrady nasledujúcich 12 mesiacov.


Výška členského poplatku: Do 10.3.2015 je 50€, od 10.3.2015 sa výška členského mení na 59€.


Pre členky, ktoré si členský poplatok predlžujú, platia pôvodné ceny (50€). Výhody členstva v OZ E-ženy nájdete na linku tu.


Predstavujeme vám nové typy členstva pre dámy, ktoré sú k sebe nie len náročné, ale majú možnosť byť k sebe aj veľkorysé:


vipV.I.P. členstvo: Za ročný členský poplatok vo výške 159 EUR vám ponúkame poradenstvo Marketing srdcom© - dve interaktívne konzultácie a k nemu primeraný rozsah mailovej komunikácie s nami, autorkami konceptu poradenstva Marketing srdcom©


exclusiveV.I.P. členstvo exclusive: Za ročný členský poplatok 250 € vám ponúkame exkluzívne poradenstvo Marketing srdcom© - štyri interaktívne konzultácie a k nemu primeraný rozsah mailovej komunikácie s nami, autorkami konceptu poradenstva Marketing srdcom©


V.I.P. členstvo (obe verzie) automaticky prináša aj komplexný rozsah výhod bežného členstva v OZ E-ženy a zároveň aj zaradenie do súťaže o špeciálny balík poradenstva v hodnote 400 EUR od spoločnosti ValueTeam! Spoločnosť Value Team sa zameriava na komplexné poradenstvo v oblasti podnikania, získavania financií, efektívnych riešení pre rozvoj a strategický rast firiem.

 

Želáte si prihlásiť? Stačí, ak prejdete na prihlasovací formulár alebo nám napíšete na Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.
Ďakujeme vám.

 


Prejsť k Ako sa stať členkou OZ E-ženy

Chcem sa stať členkou OZ E-ženy - Prejsť k prihláške

Ešte stále váhate? Napíšte nám prečo na kontakt@e-ženy,sk

Odporučte stránku

Odporúčame