Výhody členstva Občianskeho združenia E-ženy

 

Členstvo v Občianskom združení e-ženy je určené len ženám. Každá členka, ktorá má uhradený členský poplatok za príslušný rok (podmienky členstva), môže využiť nasledovné výhody:

 • 50% zľava na webhostingové balíky od spoločnosti Webglobe.sk na celé obdobie registrácie a cena .sk domén 11,90 Eur bez DPH/rok/kus
 • Zľavy na produkty e-žien uvedené na portáli Eženy
  Na portáli Ezeny.sk budú uvedené nie len produkty OZ E-ženy, ale aj vlastné produkty e-žien. Zľavy sa budú týkať produktov len v tom prípade, ak budú objednané cez portál Ezeny.sk s uvedením registračného čísla členky. Na ten istý produkt zakúpený na inej webstránke (napríklad na vlastnej stránke niektorej z e-žien) zľava neplatí!
 • 25% zľava z produktu Ako písať texty pre webstránky

 • 7% zľava pri objednávaní webstránky zo spoločnosti Biznisweb.sk (je nutné napísať ID číslo, pod ktorým ste u nás registrovaná ako členka)

 • Malá cielená kampaň cez Facebook fan page Ezeny -možnosť minikampane zladenej s pravidelným promotion riadenej cez marketing Ezeny.sk Vašou jedinou investíciou do takejto kampane je garantovaná zľava na promotovanú službu alebo produkt pre členky OZ E-ženy.Výšku zľavy si určíte vy. My len pripomíname, že hojnosť plodí hojnosť:o)

 • 30% zľava na nákup v kníhkupectve vydavateľstva Eastone Books

 • Bezplatné ekonomické poradenstvo od auditora - v rámci e-poradne
 • Zľavy na všetky semináre a workshopy, ktoré organizuje Občianske združenie E-ženy.
  O zľavách sa dozviete vždy pri aktuálnej akcii. Každá akcia bude mať dve ceny: jednu základnú pre všetky účastníčky a zľavnenú pre členky OZ E-ženy. Členky OZ E-ženy, ktoré ponúkajú vlastné semináre, workshopy a kurzy, poskytujú spravidla ostatným členkám zľavy a výhody, ktoré sú vždy aktuálne promotované na našej webstránke.
 • Vlastná subdoména v tvare meno.ezeny.sk (vynikajúce obzvlášť pre dámy, ktoré nemajú web alebo nemajú web na svoju osobu) platná počas celého obdobia platnosti členského za jednorázový poplatok 8€ (cena obsahuje aj  10x ročne úpravu subdomény).

 • Zvýhodnené ceny za prenájom priestorov (55 Eur/cena za celodenný prenájom priestorov) v ahaki.sk
 • FIN SOLUTION, finančné a poistné služby - broker partner top poisťovní, leasingových spoločností a bánk AUTO bonus 50% na Povinné zmluvné poistenie a havarijné poistenie LEAS bonus – zľava 50% na spracovateľský poplatok Bezplatná asistencia, bezplatná podpora a konzultácie Barbara Buľubášová
 • Zľavy na reklamu na portáli e-zeny.sk +ezeny.sk
  Môžete s nami spolupracovať aj ako partner pre získanie platenej reklamy pre portál. V prípade získania zákazníka (pre reklamu), dostávate províziu. Ak chcete vy samé využiť reklamné plochy na portáli Ezeny.sk, províziu dostanete vo forme zľavy na reklame.
 • V prípade vlastnej webstránky, zaradenie do prezentácie „VIP e-ženy"
  Sekcia VIP e-ženy je venovaná ženám, ktoré majú svoje podnikania na internete. Uverejňujeme len príbehy členiek OZ E-ženy.sk Pre nečlenky je uverejnenie v tejto sekcii spoplatnené sumou 100 € na rok.
 • Účasť na pravidelných akciách „Inšpiratívne stretnutia s e-ženami a patriť ku komunite žien, ktoré sa navzájom podporujú v internetovom podnikaní. Networking medzi našimi členkami podporujeme krédom Namiesto súťaženia sa spájame (podporné aktivity Rok E-žien, kruhy E-žien)
 • Vaše články na Eženy.sk - benefit, ktorý vás posúva dvomi spôsobmi
  Prostredníctvom vlastných článkov sa môžete cez náš portál nielen zviditeľňovať, ale ponúkame vám aj ďalší skvelý benefit. Odbornú pomoc pri úprave textov. To znamená, že keď nám váš text pošlete, dostanete ho od nás farebne opravený, s komentárom, ktorý rozšíri vaše obzory v zmysle štylistiky (spolupráca s Literario.eu), ale najmä v zmysle chápania nutnosti google friendly obsahu. Keď pripravujete texty pre náš spoločný portál, dostávate teda dva benefity - zdokonaľujete sa v písaní textov pre webstránky a zviditeľňujete svoje meno, produkt, službu.
  Poznámka: Obsah článkov musí mať súvislosť s konceptom a zámerom nášho portálu (žena a podnikanie, biznis na webe, ako byť online aj offline, žena a jej rozmanitosti, ženstvo, vzdelávanie, atď.). Preto si vyhradzujeme právo pri usmerňovaní obsahu pri tvorbe textov pre webstránku.


Prejsť k Ako sa stať členkou OZ E-ženy

Chcem sa stať členkou OZ E-ženy - Prejsť k prihláške

 


Odporučte stránku

Odporúčame