Z Vašich listov vyberáme

Veľmi často si spomínam a každému to hovorím, že tie emócie, ktoré som cítila na inšpiratívnom večere s E-ženami, boli veľmi silné. Jednak tam bolo neskutočne prajné prostredie, čo som v spoločnosti žien nečakala, ale to je len tým, že som stále bola medzi chlapmi. Ďalej som tam veľmi zreteľne cítila synergiu. Tento moment bol pre mňa silný práve z toho dôvodu, že som dosť často počúvala o synergických efektoch, ale ani raz som nič také necítila, a na vlastne prvom stretnutí s E-ženami som tú synergiu naozaj vnímala a až vtedy som naplno pochopila, čo presne to znamená. A tretia silná emócia, ktorú som tam cítila, bol pocit bezpečia - to vyplývalo z toho, že som sa chvíľami cítila ako dieťa, ktoré je stratené v tom svojom živote a nemá sa o koho oprieť, ale cítila som, že s vami sa nemusím báť. Pri tomto pocite som sa trocha sama pred sebou hanbila, pretože som si pripadala ako také veľké decko, veľmi nezrelo..., ale aj toto je moja súčasť :-).
Eva Balážová

Moje dojmy nadobudnuté na raňajkách s E-ženami postupne dozrievajú a ja verím, že v blízkej dobe prinesú svoje krásne vyfarbené, šťavnaté a zrelé plody.
Katarína Belovičová

Niekedy dostávame aj veľmi milé a spontánne odpovede od vás e-žien, ktoré online fungujete aj v tých najnečakanejších situáciach. :)
Naša otázka: " Mohli by ste nám prosím poslať fotografiu..."
Odpoveď od M.M.: "Dokojím a pošlem. :-)" Odoslané z Blackberry
Redakcia OZ E-ženy

Ahojte dievčence, E-shop sa rozbehol a my máme cez 100 balíkov týždenne a to sme ešte nespustili veľkoobchod. Je to taký smiech cez slzy, pretože som vo fáze kedy sa snažím všetko zoptimalizovať, aby som to časovo postíhala a skĺbila s TPP. Cieľ, ktorý som si stanovila splniť do konca roka sa splnil už v októbri. Je oslobodzujúce vidieť a hlavne zažiť, že si človek môže riadiť svoj život aj bez niekoho kto mu prideľuje prácu a určuje koľko môže zarobiť. Veľa ľudí chce peniaze, aby si mohli kúpiť dom, auto a zabezpečiť deti. Ja potrebujem peniaze, aby som bola slobodná a voľná.
Alena Kovaříková
www.usikovnychruk.sk

Dobrý večer dámy, chcem Vám veľmi pekne poďakovať za nesmierne motivujúce stretnutia (aj včerajšie s pani Gabikou aj dnešné “raňajky”). Dnešné stretnutie nebolo pre mňa až tak veľmi o nových informáciach, nakoľko na veľa vecí by som vedela odpovedať a tiež aj poradiť. Stala sa úplne iná vec ako to, čo som od toho očakávala. Ukázali ste mi, že to, čo už viem môžem v podstate predať. Chcem byť motivačná trénerka – toto rozhodnutie som urobila na Inner Winner, ale myslela som si, že sa najskôr musím veľa učiť, aby som mohla niekomu radiť. Lenže ja veľa vecí viem. Podnikala som 10 rokov, veľa krát som padla do bahna, veľa krát som sa popálila, ale dnes poznám tie chyby, ktoré iní ľudia nemusia urobiť, keď sa napríklad aj so mnou poradia. Môj najväčší strach je, či sa uživím.....a dnes ste mi Vy dve ukázali, že sa to dá. Moc Vám ďakujem za to, čo robíte a rada sa budem podieľať na Vašich projektoch.
Barbora Kubíková

Raňajky s e-ženami boli pre mňa prínosné v tom, že som stretla veľmi milých ľudí, ktorí chcú niečo zmeniť v živote. Chcú podnikať. Podnikanie považujem aj ja za svoju prioritu, lebo v dnešnej dobe je zamestnanie neisté, príjem taktiež. Ale podnikanie nie je len o peniazoch, je o slobode, možnosti sa realizovať. Odznelo tam veľa zaujímavých nápadov, z ktorých zaujímavý je napríklad virtuálna asistentka. Môj nápad je síce odlišný, ale pre mňa zaujímavý, hlavne musím zistiť, či bude prínosný pre budúcich klientov. Odporúčam raňajky s e-ženami.
Mirka Večerová

Zdravím Vás, veľká vďaka za skutočne inšpiratívne veci vo Vašom miniseriáliku. Mám plnú hlavu nápadov. Idem to dať na papier a čoskoro sa ozvem.
Pekný dník aj víkend!
Janka

Dobrý deň pani Gabriela, chcem sa Vám aj celému tímu poďakovať za príjemný večer prežitý v Bratislave na besede s pánom Bödökom. Bratislava si u mňa vylepšila reputáciu, reštaurácia krásna, jedlo výborné. Oddýchla som si v príjemnej atmosfére a mala som možnosť spoznať Vás na živo a vidieť Vás v akcii. Ďakujem za pozvanie bolo to super.Prajem veľa úspechov.
Katarína Okoedion

Chcem poďakovať za zorganizovanie takého úžasného stretnutia a perfektnej myšlienky. Veľmi sa mi to páčilo. Celkom určite chcem zostať v kontakte s takými úžasnými dámami s veľkým srdcom. Celkom som obdivovala to množstvo práce, ktorú dokážete mať pod kontrolou. Pani Gabika, veľmi rada som Vás stretla a zároveň Vám aspoň takto chcem povedať, že vaša kniha bola super. Raz sme s manželom ležali v posteli a ja som mu čítala Váš príbeh o bábovke a to som sa skoro počúrala od smiechu. Manžel si slzy utieral počas celého príbehu, čo sa tak strašne smial. :) Fakt super. Zistila som, že na dosť veľa vecí mam rovnaký náhľad a to ma potešilo. V každom prípade ešte raz vďaka a prajem veľa úspechov.
Erika Botlíková

Dobrý  deň Monika a Gabika,
ste úžasné. Ďakujem za ďalší tip. Pošlem to aj kamarátke, ktorá sa snaží podnikať v prenajímaní chalupy, ktorú si takmer vlastnoručne zveľadila. Nech sa inšpiruje aj ona.  Mojím snom je vidiecky turizmus, ale najskôr  chcem dotiahnuť súčasný projekt – rodinné centrá – teda  poradenstvo pre rodičov, ktorí cítia, že niečo nie je v poriadku v komunikácii a vzťahoch so svojimi deťmi a chcú sa poradiť ako na to.  Už sa rysuje, že prvé centrum by mohlo vzniknúť, tak mi prosím držte palce. Tu veľmi využijem vaše inšpirácie na on-line propagáciu takéhoto druhu poradenstva (bezplatného, aby mali možnosť aj chudobnejší rodičia), osvetu a zvýšenie povedomia zodpovedných, ktorí by to mali zaradiť do rozvojovej politiky ako na štátnej, tak aj na miestnej úrovni. Takéto centrá v zahraničí fungujú veľmi úspešne, sú prínosom pre deti, rodičov a vlastne pre všetkých.  Tak verím, že sa nám to podarí aj na Slovensku. Držte palce. Želám Vám pekný deň.
Anka Klimáčková

Bola som prvýkrát na raňajkách s e-ženami. O e-ženách viem už viac ako rok, sledujem občas internetovú stránku a ich aktivity (aj na iných weboch). Celkom sa mi páčilo, čo robia a ponúkajú a tak som si hovorila - skúsim ísť na ich "raňajky". A toto trvalo dlho, medzitým som stihla odísť po viac ako 10-tich rokoch z firmy, lebo tu bolo jedno ale... Pýtate sa aké? No, pre niekoho to bude možno zvlášne, ale toto ALE bola komercia. Koľko už máme na Slovensku spolkov, združení a rôznych workshopov... veľa. A koľko z nich slúži len pre komerčné a ziskové účely? Veľa. Poviete si - o čom píše, veď ženy v podnikaní to je o biznise, o zarábaní a komercii. Áno, aj nie. A ešte si možno poviete, táto ženská nikdy nepodnikala, alebo nezarábala, nevie, že je potrebné sa neustále zviditeľnovať a podobne - ste vedľa, podnikám v podstate viac ako 15 rokov a teda o tom niečo viem. A práve preto ma novembrové raňajky s e-ženami príjemne prekvapili. Po chvíli sa vystratil akýkoľvek formalizmus, povedali sa jasné veci, čo robíme - čo chceme a čo nechceme a nerobíme. Pre mňa to bolo príjemné stretnutie s viac ako 15-timi ženami, nové inšpirácie a motivácia na spoluprácu. Odporúčam všetkým ženám, ktorým dobre padne občas si vymeniť skúsenosti a prebrať svoje strasti a radosti z podnikania s niekým, kto vás povzbudí a vypočuje, ale apriori nevidí za tým vždy len svoj komerčný prospech.
Silvia M.

Pani Monika a Gabika, veľmi pekne ďakujem za minikurz. Som začiatočník a hlavne žena pred 50-kou, ktorá prišla o prácu a hľadám si nejaké možnosti, aby s deťmi (i keď sú už dospelé, syn rok bez práce a dcéra druhý rok na vysokej) som sa nedostala na ulicu. Kvôli zdravotným problémom nemôžem vykonávať doterajšiu prácu, tak je pre nich jednoduchšie sa ma zbaviť po 23 rokoch v jednom podniku. 1/2 invalidku 200 € nestačí ani na nájomné a inkaso. Robím bižu z koráliek (šité korálky) a rada by som ich chcela aj predávať. Snáď sa mi podarí niečo vymyslieť a vytvoriť si nejakú tú stránku sama. Musím sa učiť, lebo financií mám obmedzene.
Ďakujem za vaše rady. Človek je tvor tvorivý, aj ja, ale stále je to o tom jednom. Bez financií  sa ťažko pohýnať v dnešnej dobe. Ale hlavne sa musím veľa ešte zaučiť do tajov počítača. Prajem vám veľa úspechov naďalej. S pozdravom,
Eva

Dobrý deň Monika a Gabika, chcem sa Vám srdečne poďakovať za Vašu inšpiráciu pri rozbehu môjho podnikania cez internet. 6.4.2011 uzrela svetlo sveta moja stránka. Zámer v čom podnikať zrel u mňa dlhých 6 rokov. Vedela som, že potrebujem byt aj na webe, no nemala som predstavu, odkiaľ začať. Až stretnutie v Starej Turej ma nakoplo a vďaka Vám som vedela, ako mam postupovať. Vaše Raňajky sú tiež veľkou pomocou pre tie, ktoré netušia v čom a ako začať. Takže, moja stránka je aj Vaše dielo :). Srdečná vďaka, Vaša "ziačka"
Ria Karetová

Dobrý deň, som rada, že som sa mohla zúčastniť workshopu s pani Zlatkou, bolo veľmi pútavé počúvať ju ako aj následne Vaše osobné skúsenosti s dosiahnutím stanovených cieľov. :-)
Iveta

Dobrý deň, včera (15.2.2011) som mala možnosť zúčastniť sa workshopu podnikateliek s lektorkou p. Zlaticou Stubbs v Senci. Počas štvorhodinového príjemného stretnutia som dostala do rúk kompas, pomocou ktorého sa dokážem zorientovať na svojej začínajúcej ceste podnikateľky.

Užitočné informácie, skvele spracované do prehľadných zrozumiteľných obrázkov a inšpiratívne objavovanie svojich vlastných daností, hľadanie a pomenovanie cieľov aj ciest vedúcich k nim - to všetko doplenené veľmi príjemným prejavom a ľudským citlivým výkladom lektorky. Dievčatá, po včerajšom popoludní mám úplne jasno a všetkým začínajúcim podnikateľkám vrelo odporúčam. Oceňujem aj ten nápad s darovaním zápisníčka, ktorý sa nám najviac páčil - ten môj má krásny obal a nejakú magickú moc, ktorou ma priťahuje niekoľkokrát za deň, aby som sa svojho cieľa nevzdala a svoju cestu prešla aj vďaka informáciám a nasmerovaniu, ktorého sa mi dostalo. To bola jedna z najlepších investícií v poslednom období do samej seba.

Ešte raz ďakujem, prajem veľa zdravia, síl a vytrvalosti počas plnenia si svojich snov a organizátorkám veľa chuti do podobných akcií.
Sťastný deň, Iveta Papcunová

Spomínam si ako sme sa stretli na Raňajkach v septembri min. roku, a ja som predniesla svoje tri vízie o podnikaní. Momentálne intenzívne pracujem na dvoch z nich - koučing a softvérova podpora. Pani Zlatku som spoznala osobne, je skvela, a jej prednáška bude určite pre vás obohacujúca a výnimočná , tak ako bolo aj moje stretnutie s nou.

U mňa sa zmenilo od septembra to , ze som si presla celym procesom ziskania statnej podpory pre zacatie podnikania. Mam ju a tesim sa :-) Medzitym som si presla aj rozne workshopy, kurzy a seminare ohladom koucingu (rozne pristupy a skoly ). Chcela som sa totiz uistit , ze koucovanie je presne to , co ma naplna . Takze som na ceste za svojim hlavnym cielom a som so sebou spokojna. Cesta k certifikacii kouča je este dlha , ale ja som aspon zacala . Popritom mam milion inych podruznych napadov , len treba ist na to postupne :-).

Chcem sa vam podakovat , mate svoj kladny podiel na mojom prvotnom nakopnuti , ktore som v septembri potrebovala :-) A urcite sa este ozvem, po prekroceni dalsieho mojho "milnika " - zatial vam prajem vsetko dobre a vela uspechov!
Anita Fondrková

...V prvom rade, vás chcem všetky na úvod pozdraviť ....... príjemný deň :-) Začnem možno trošku zo široka, nech mi je odpustené prosím...........Keďže sa u nás na firme už dlho hovorilo o úsporných opatreniach spojených s prepúšťaním, tak som si preventívne začala hľadať aj na nete všeličo pre prípad, že by som aj ja spadala do skupiny prepustených. Priznám sa - vôbec som neverila tomu, že by sa mi to mohlo skutočne niekedy stať, pretože som vždy a stále všetko robila pre rozvoj svojho "mozgového trustu" , nech som stále v obraze, čo je nové a aktuálne, nuž ale stalo sa...

Cez dáky ženský časopis som sa dozvedela o vás a vašom portáli e-zeny.sk - podnikanie na webe ...Veľmi ma to nadchlo,a hneď som sa u vás aj zaregistrovala. Začala som dostávať úžasný materiál na dva miniseriály ,ktorých obsah ma skutočne zaujal a obohatil a vtedy mi prišlo ľúto, prečo a čím to je, že aj ja nepatrím k ženám, ktoré majú úžasný nápad, sen, cieľ a vedia to dotiahnuť až takto ďaleko prečo som stále tvrdým realistom :-(( bez vlastného snívania a... Super, gratulujem vám :-)

Čím viac som čítala vaše články, tým viac som si uvedomovala, že som zjavne nemožná, lebo mne chýba ten správny nápad, to správne nakopnutie. Robiť chcem, viem robiť veľa, ale nikdy som nebola typ, ktorý vie ísť do rizika, teda aspoň som si to vždy myslela, lebo som mala stále a dalo by sa povedať aj slušne ohodnotené zamestnanie.

Po dvoch mesiacoch skepsy, zúfalstva a samo ľútosti som si uvedomila, že keďže som sama, musím so sebou niečo robiť. Zobrala som to ako ukončenie jednej etapy v mojom živote, a teraz chcem a musím začať otvárať novú.Opätovne som sa vrátila k vášmu portálu, prečítala som si všetko čo sa tam prečítať dalo....a vidím, že jediné riešenie je v tom, nabrať odvahu, zobrať rozum do hrsti a začať podnikať na vlastné triko...... musím to dokázať aj bez zastrešenia zamestnávateľom.
Viera S.

Rada že som sa stretla s Vašou stránkou, ktorá pomáha ženám, čo chcú zmeniť svoj život od základu. V dnešnej dobe, keď vládne závisť a nenávisť ruka v ruke je pre mňa zázrak, že sú ľudia so srdiečkom na dlani (to je Váš prípad) a sú ochotní pomôcť ľuďom, ktorý sa ešte len hľadajú. Vaša práca má opodstatnenie, za čo Vám patrí úprimná vďaka. S pozdravom
Táňa Zuščáková

Milé e-ženy, už dlhšie Vám chcem napísať a veľmi pekne poďakovať za to ,čo pre nás úplné začiatočníčky robíte. Pre mňa osobne je to ako živá voda, pretože stojím na križovatke života ako sa hovorí. Som matkou 5 detí a momentálne som už rok na MD. Stále rozmýšľam o tom ako skĺbiť rodinu a zamestnanie. Náhodou som sa asi pred 3 mesiacmi dostala na vašu stránku a odvtedy som tu každý deň a uvažujem, čo by asi bolo vhodné pre mňa. Môj bývalý zamestnávateľ mi oznámil, že mení sídlo firmy a odchádza do mesta 20 km vzdialeného od môjho bydliska. To je pre mňa ako matku neprijateľné, pretože môj manžel má zamestnanie, kde pracuje od 7- 18 a celý chod rodiny je na mne. Preto som pevne rozhodnutá, že si počas materskej musím nájsť zamestnanie na doma. ...... Chcem sa Vám ešte raz veľmi pekne poďakovať a prajem Vám len veľa úspechov a energie do ďalšej práce.
Maja

Dobrý deň! Tematika online podnikania ma zaujíma už veľmi dlhú dobu a to, že som natrafila na Vašu stránku považujem za dobré znamenie. Raňajky s e-ženami by sa mi páčili, len je to pre mňa ďaleko, som až od Dudiniec. Ale seminára "Babská jazda e-ženy " sa chcem zúčastniť. Na Vašej stránke som zaregistrovaná. Veľmi sa mi páči. Máte môj obdiv. Prajem Vám pekný deň,
Oľga Michalková

Ďakujem za sériu dokumentov o podnikaní na internete, ktoré ste poslali na moju adresu. Poctivo si ich ukladám na pevný disk a aj ich vždy prebehnem, ale do toho štádia, že začínam tvorivo robiť, som sa ešte nedostala. Prvá informácia o Vás a vašej stránke bola pre mňa zo Slovenky, kde som videla krst Vašej stránky. Keď som si ju našla na internete, oslovila ma. Po 9 rokoch práce v nemenovanej telekomunikačnej firme som bez práce. Poďakovali sa a z nadbytočnosti na prepustili.
Mám 44 rokov a rozmýšľam, čo a ako ďalej. Jedna z ciest , ako nebyť závislá na niekom, je podnikať. Aj keď sa mi podarí zamestnať sa, kde mám istotu, že za 5 rokov sa mi zas nepoďakujú? Len môj problém je, že neviem, v akej oblasti by som mohla začať. Ja som pracovala ako programátorka a robila som v C jazyku (bolo to programovanie mobilných telefónnych ústrední- nie veľmi pre ženu a to som nemala technické ale ekonomické zameranie). Myslím, že som sa v tejto problematike vcelku orientovala, ale pri novom americkom vedení a ich tlaku na efektivitu sa môj zamestnávateľ sa rozhodol zachrániť firmu tým, že vsadil na mladých. Držím im palce, ale čo ja?
Takže teraz rozmýšľam...
Som na križovatke a v hlave mi víria takéto otázky ako ďalej...aj Vaša stránka mi pomáha v tom, že treba mať odvahu začať.
Táňa Ženišová

Dobrý deň, e-ženy, milá Gabika,
volám sa Miriam , mám 42 rokov a žijem v Seredi. Píšem Vám z toho dôvodu, že sa nemôžem zúčastniť seminára, lebo mám skúšku na VŠ. Po prečítaní článku o Vašom podnikaní, som sa prihlásila k odberu on-line kurzu o podnikaní na internete. Obdivujem Vás čo ste dokázali, málokto si vie predstaviť aké sú začiatky ťažké.  Ja som si tým prešla keď sme s manželom začali podnikať v 1991, vystriedali sme viacero oblastí , cez opravy technologických zariadení , prevádzka hotela až po prenájom priestorov v súčasnosti.
Na Vás sa obraciam preto, lebo mojou veľkou záľubou je cestovanie, v kamennej cetovke som nebola už roky, všetko sa vždy snažím vybaviť sama prostredníctvom internetu. Dokázala som tak navštíviť viacero destinácií, ktoré naše cestovky neponúkajú alebo keď sú v ich ponuke, sú pomerne drahé. Známi sa na mňa obracajú s prosbou, aby som im našla nejaký last minute, ale aby som im preverila hotel na zahraničných stránkach. Chcela by som prostredníctvom internetu predávať zájazdy našich, ale aj zahraničných cestoviek, ale neviem ako začať, ako to bude náročné na financie na rozbeh. Nebojím sa nových vecí ale asi potrebujem nakopnúť. Chcela by som Vás porosiť o názor či je to vôbec reálne (uvedomujem si presýtenosť trhu) .
Miriam

Dobrý deň pani Revická, volám sa Timea a na vašu stranku som sa dostala prostredníctvom E-ženy. Rozhodla vám napísať po prečítaní článku "Ako si založiť cestovnú kanceláriu". Prax v odbore nemám, momentálne študujem 1. ročník cestovný ruch. Žila som v zahraničí 10 rokov, a momentálne cestujem medzi Slovenskom a Gréckom a stále mám pocit, že podnikanie cez internet a v cetovnom ruchu je cesta, ktorou by som mala ísť.

I keď s podnikaním žiadne skúsenosti nemám, som naučená ísť vlastnou cestou a dosiahnuť svoj cieľ. Mám vyštudovanú ekonomickú školu ale od malička som chcela byť učiteľkou v materskej škôlke. Toto sa mi podarilo dosiahnuť v Londýne - robila som tam po mnohoročných skúsenostiach 2 roky učiteľku v materskej škôlke. Svoju prácu som mala veľmi rada, ale bol čas sa presunúť a začať niečo nové. :-) Preto som sa vlastne rozhodla ísť znovu študovať a to cestovný ruch.
Len neviem kde začať a preto by mi pomohli vaše rady...na web stránke uvádzate,že ponúkate konzultácie... rada by som sa o tom niečo viac dozvedela.
S pozdravom Timea


Najprv som si myslela, že táto www.stránka bude jednou z mnoha ďalších, ktoré síce človeka pekne lákajú ale neobohatia. Mýlila som sa. Vaša stránka je nielen zaujímavá ale jej štýl je veľmi milý, vtipný a duchaplný, lebo sa číta na "jeden dych". Ja Vám preto ďakujem. Taktiež ďakujem za zaujímavé a poučné čítanie a za všetky emaily a návody k podnikaniu. Na články som sa tešila a všetky som prečítala i ked niekedy narýchlo, lebo som pracovne vyťažená.
Katarína Grajciarova

Podnikaním k slobode
Som rada, že som našla takúto zaujímavú stránku pre náš ženy na internete. Ľudia by si naozaj mali pomáhať, či už radami alebo len tak dať o sebe vedieť, možno práve niekto niečo také hľadá.
A ja som sa rozhodla zmeniť svoj život tak, ako som kedysi chcela. Aby som ho prežila naplno a mohla sa z neho tešiť a robiť radosť aj iným.
Od malička  som  bola vedená k zodpovednosti a poslušnosti, moc nereptať a stať pevne na zemi. Aj keď sa život so mnou nemaznal, išla som ďalej so vztýčenou hlavou (len plecia mi od ťarchy trochu padali). Ako mladá vdova som si svoje deti vychovala tak, aby boli v živote šťastne a úspešné. Ukázala som im, že svoje sny a ciele môžu dosiahnuť. Na to, kde som teraz, mnohí  hovoria „že som mala jednoducho šťastie“. Ale neuvedomujú si, že som sa  musela pričiniť sama svojim postojom a chuťou ísť za tým, po čom som kedysi len tajne túžila.
A po čom túžila ?
Po slobode. Dospela som do štádia, keď som cítila slobodu na dosah ruky. Kým som sa ju pokúsila chytiť, bola som ešte zamestnaná,  ale priúčala som sa podnikaniu. Súhlasím s tým, že je dobré „začať s podnikaním paralelne počas riadneho zamestnania, prípadne využiť čas na materskej dovolenke.“  Od začiatku som  mala pri sebe ľudí, ktorí mi na veľmi pomohli a preto som sa nebála pustiť istoty a ísť za slobodou. Keď som odišla z práce,  začala som podnikať naplno. Bolo to pre mňa niečo nové, zaujímavé -  konečne som bola šťastná. Dokázala som si zadeliť čas na prácu,  rodinu, hobby a zároveň si plniť sny.
Prečítala som veľa kníh od úspešných ľudí, v ktorých som čerpala motiváciu a som rada, že aj vo vašich stránkach  som objavila  niečo podobné. 
V súčasnosti už len podnikám a rada svoje podnikanie ukážem aj iným. Páči sa mi, že v tejto oblasti podnikania človek nie je sám,  nezáleží na veku, na vzdelaní... Dôležite je urobiť rozhodnutie a mať svoju motiváciu.
Jana

Dobrý deň, milé E-ženy, Hanka, Gabika, Monika,
dovoľte mi, aby som sa v krátkosti  predstavila, keď som sa už prihlásila za členku OZ e-ženy, aj keď nie som „zatiaľ“ podnikateľka. Cítim totiž potrebu, aby ste aj Vy vedeli s kým máte, ako sa hovorí, do činenia.  Dlhšiu dobu už rozmýšľam ako sa osamostatniť a ako pritom využiť aj internet. Preto som neváhala ani chvíľu, keď  ste dali možnosť  ostatným ženám stať sa členkou OZ. Vašu stránku totiž sledujem popri mojich pracovných povinnostiach od jej vzniku a veľmi Vám fandím. Vždy tu nájdem zaujímavé informácie, ktoré sú podané príjemnou formou. Už predtým som síce  s radosťou navštevovala stránky p. Moniky a vytvorenie novej spoločnej e-stránky hodnotím ako  pozitívny krok v ústrety všetkým podnikania-chtivým ženám.
Presne ako píše najnovšia členka VIP, p. Helena J., aj ja viem že potrebujem zmenu, viem čo nechcem, no neviem však  zadefinovať čo chcem. V mojom terajšom zamestnaní som viac než 20 rokov a aj keď  ide o veľkú, v súčasnosti už medzinárodnú spoločnosť,  robiť na zabehnutých veciach, stále v tých istých koľajách, prípadne podľa „ich štandardu“ mi už neprináša radosť , ani uspokojenie. Okrem toho som v oblasti môjho ostatného, niekoľko-ročného pôsobenia  (zaisťovanie krytia poistného rizika), ako špecialista a koordinátor poistenia pre východnú Európu dosiahla maximálnu hranicu možného kariérneho rastu.  Hoci som v tejto firme od začiatku prešla viacerými funkciami a podieľala sa, či zrealizovala niekoľko významných úspešných projektov, nadišiel jednoducho čas posunúť sa do iných sfér.
Minulý týždeň som sa zúčastnila  medzinárodnej konferencie s tématikou „Aktuálny stav a budúcnosť poistného trhu SR &ČR“, kde zaznela aj myšlienka: Žijeme (globálne) v neistej dobe, s neistou budúcnosťou. Nikto  dnes nemá žiadnu istotu trvalého zamestnania. Aj to ma len presviedča o správnosti môjho rozhodnutia  osamostatniť sa. Aj keď už nie som najmladšia, zároveň viem, že nikdy nie je neskoro, na využitie nadobudnutých vedomostí, skúsenosti a praxe je vždy priestor.  Neviem však akým smerom sa vybrať. Možno ma trochu „nakopne“ účasť na Jesennom seminári v Lipt. Mikuláši, na ktorý sa už veľmi teším, keďže som zatiaľ bola len v rovine čitateľky Vašej stránky.
Na úvod zatiaľ toľko o mne, podrobnejšie snáď na stretnutí, aj s vizitkou.
Martina Biela

Dobrý deň milé dámy, ďakujem za váš mail a teším sa na informácie, ktoré mi chcete zaslať. Nezvyknem nikomu dávať svoju kontaktnú adresu, ale vaša stránka, ktorú  som objavila úplne náhodou ma očarila a povedala som si, že to je možno to správne čo práve potrebujem.

V krátkosti vám načrtnem kto som a čo pripravujem zrealizovať. Nechcem vás šokovať ale môj vek je 62 rokov. Keď som mala 40 založila som svoju vlastnú firmu na realizáciu stavebných prác. V tom období som bola asi prvá žena, čo sa takouto mužskou prácou profesionálne zaoberala. Vydržala som to 10 rokov a potom kvôli druhotnej platobnej neschopnosti som sa musela svojej firmy vzdať. Prežila som trpké obdobie, zoznámila som sa  s tvrdou realitou podnikania, čelila som vymáhačom, vyhrážkam, súdom atď.

Potom mi život uštedril ďalšiu školu, nechcem povedať ranu, pretože to bola naozaj tvrdá škola. Moja matka ochorela na Alzheimerovu chorobu. 10 rokov som sa o ňu sama starala. Bolo to veľmi ťažké, aké, to vie pochopiť iba ten,  kto sám takým niečím prešiel. Ale bola to aj škola, ktorá mi zmenila hodnotový rebríček a naučila ma vážiť si každý deň,  kedy sa môžem sama o seba postarať a slobodne rozhodnúť čo a ako budem robiť. Moja mamina tento rok zomrela a mne sa, aj keď to znie morbídne, uľavilo. Skončilo sa jej aj moje utrpenie. Keď som sa spamätala, tak som zistila, že mám dajako veľa času a penzia, práca v domácnosti, záhrada mi neprinášajú svojim stereotypom nijaké nové podnety, nijaké vzrušenie urobiť, vyskúšať niečo nové. Keď som sa už takmer zmierila s tým, že v pokoji dožijem svoju starobu, dostala som nápad, že to tak nemusí byť a že to vlastne záleží iba na mne čo s tým podniknem.

Môj nápad, ktorý už v týchto dňoch dostáva reálnu podobu je, že idem otvoriť mini galériu výtvarného umenia spojenú s predajom. Otvorenie pripravujem v marci budúceho roku v centre Starého Mesta / Bratislavy/ a dovtedy mám čo robiť aby som pripravila všetko podľa mojich predstáv. Súčasťou galérie by mal byť aj internetový obchod, kde by som ponúkala diela, ktoré by boli  vystavené v galérii a prípadný záujemca  by  si ich mohol  pozrieť aj v reáli.
A práve keď som sa dostala k tomu problému ako spraviť správnu www stránku tak som objavila vás. Preto sa teším na vaše ďalšie informácie.
S pozdravom  Soňa Baloghová

Dobrý deň,
chcem vám poďakovať za to, že ste..... a že ste prišli na trh s nápadom takéto niečo pre slovenské ženy robiť.....
Robím v oblasti sociológie a môžem len potvrdiť, že tieto aktivity a informácie slovenským ženám akútne chýbajú....
Prajem vám veľa šťastia a úspechov pri ďalšej realizácii vašich plánov.....
Príležitostne sa rada zúčastním vášho stretnutia, či konferencie......
S úctou Iveta Ružeková

Komentárov 

 
0 # 2013-01-31 09:12
Krasny den, moje meno je Helena Horvathova mam 58 rokov, mam svoj Eshop. K stranke E-zeny som sa dostala nahodne na internete. Clenkou som necely polrok. Prvy krat som sa stretla s uzasnou atmosferou zien 29.01.2013 na vyhodnoteni E-Zena roka. Bola to krasna prilezitost spoznat zivot v kruhu neskutocnej pozitivnej energie krasnych zien s obrovskym potencionalom napadov.Dakujem Vam s celeho srdiecka za prejavenu ochotu pomahat.Helen
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Chistopher Miles 2016-07-30 05:58
Dobrý deň všetkým, som Christopher Miles, som z USA, Texas, som veľmi šťastný píšem svedectvo, ako som dostal pôžičku od tejto pôžičky, verím, že Boh má plán pre mňa, keď som bol scammed Been mojich peňazí od mnohých takzvaných úverov veritelia, bol som oklamaný a skoro myslel vziať svoj život, ale Boh má zmysel pre mňa, ak chcete získať pôžičku od každej spoločnosti, budete musieť zvoliť Brooks Financie úver Limited, keď som bol najprv začal s ním, myslel, že rovnako ako ostatné, a moje najväčšie prekvapenie som dostal pôžičku vo výške $ 69,000.00 v mojom účte a que bol Presná suma, ktorú žiadal vo svojej firme, a que sa cíti que tam v nádeji vy? Je to lož, pretože ak máte záujem o získanie akýkoľvek typ úveru, môžete ho kontaktovať prostredníctvom e-mailu, jeho e-mail je: brooksfinancelt , Boh vám žehnaj, ako by mi požehnal s Mr. Brooks Henryho tým, že dostane svoj úver po páde v Been ruky podvody.

Vďaka.
Christopher Miles.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Dr Daniel 2016-12-09 00:20
Chcete kúpiť obličku alebo chcete predať svoju obličku?
kontaktujte nás emailom.
E-mail: Doctordaniel95@ outlook.com alebo Doctordanielben @gmail.com
S Pozdravom.
Dr. Daniel.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Dr Daniel 2016-12-09 00:20
Chcete kúpiť obličku alebo chcete predať svoju obličku? vy ste
hľadá príležitosť predať svoj obličku za peniaze kvôli
Finančné rozobrať a neviete, čo robiť, potom nás kontaktujte
dnes a my vám bude ponúkať dobrú sumu pre vaše obličky. Moje meno je
Doktor Daniel som nefrológom v UBTH Medical Center. náš
klinika sa špecializuje na obličky chirurgia a zaoberáme sa aj nákup
a transplantácia obličiek s sýty s zodpovedajúce darcu.
Sme sa nachádzajú v indickom, Turecko, Nigéria, USA, Malajzii. Ak ste
záujem o predaj či kúpu obličiek sa prosím neváhajte
kontaktujte nás emailom.
E-mail: Doctordaniel95@ outlook.com alebo Doctordanielben @gmail.com
S Pozdravom.
Dr. Daniel.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Doctor Kenneth 2017-01-10 23:16
Vitajte na Doctor Kenneth Clinic. Chcete predať svoje obličky alebo iná
Orgány ak áno, žiadať o predaji dnes a budete mať maximum
Spokojnosť ma need.Contact prostredníctvom e-mailu: doctorkennethcl
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Rex Kelvin 2017-02-03 12:16
Ahoj,

Sme tu opäť kúpiť obličku pre našich pacientov a oni súhlasil, že zaplatí dobrú sumu peňazí všetkým, ktorí chcú darovať obličku, aby ich zachránil, a tak ak máte záujem byť darcom alebo chcete zachrániť život, ste k napíšte nám na nižšie uvedenom e-mailu.

To je príležitosť pre vás byť bohatý v poriadku, zabezpečujeme aj zo záručnej ste 100% bezpečné transakcie s nami, všetko bude vykonané v súlade so zákonom guilding darcovia obličky.
Takže strácať viac času, prosím napíšte nám na irruaspecialist hospital20@gmai l.com

Irrua špecialista Fakultnej nemocnice.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # drhanadex 2017-04-27 20:19
Dobrý deň každý,
Predávame obličky. Uložte život a zarobte peniaze.
Chcete predať svoje obličky, aby ste zachránili život?
Hľadáte príležitosť predať svoje obličky za
Dobrá cena? Je to pre vás príležitosť
Predávať svoju obličku za 600 000 libier a viac. Všetko
Zainteresovaní dodávatelia by mali kontaktovať spoločnosť DR. HANADEX jeden
Chirurg a konzultant nephrologist Hanadex HOSPITAL Pre viac informácií
Informácie kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu: hanandexspecial
Alebo čo je aplikácia +2348166843941
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Sandy 2017-05-15 21:43
First off I would like to say fantastic
blog! I had a quick question that I'd like to ask
if you don't mind. I was interested to know how you center yourself and clear your thoughts prior to writing.
I have had trouble clearing my thoughts in getting my ideas out.
I do take pleasure in writing however it just seems like the first 10 to
15 minutes are generally wasted just trying to figure out how to begin. Any recommendations or hints?
Many thanks!
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Leo Gomez 2017-06-21 01:04
Ste pripravení predať svoje obličky za peniaze?
Ak chcete získať ďalšie podrobnosti, kontaktujte nás s nasledujúcimi informáciami.

Názov:
Vek:
[cenzurovane slovo]:
Krvná skupina:
Dátum narodenia:
Telefónne číslo:

Leo Gomez
+447920384518
kennephrologist
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Leo Gomez 2017-06-21 01:05
Are you ready to sell your kidney for money ?
Contact us with your following information's for more details.

Name:
Age:
[cenzurovane slovo]:
Blood group:
Date of Birth:
Telephone Number:

Dr. Leo Gomez
+447920384518
kennephrologist
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Anemonalove 2017-07-18 01:42
Hello guys! Who wants to meet me? I have profile at HotBabesCams.com, we can chat, you can watch me live for free, my nickname
is Anemonalove , here is my pic:

https://3.bp.blogspot.com/-u5pGYuGNsSo/WVixiO8RBUI/AAAAAAAAAFA/JWa2LHHFI2AkHParQa3fwwHhVijolmq8QCLcBGAs/s1600/hottest%2Bwebcam%2Bgirl%2B-%2BAnemonalove.jpg
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Allstate Funding 2018-01-05 17:46
Ahoj,

Allstate Funding Corporation, súkromný poskytovateľ úverov, ktorý požičiava tí, ktorí potrebujú pôžičku, a tí, ktorí chcú začať podnikať. Osobné úvery, podnikateľské úvery, študentské pôžičky, firemné úvery a všetky typy úverov s 2% sadzbou, kontaktujte dnes E-mail: allstate.funding.corporation26@g mail.com,
PRÁVNE POSKYTOVATEĽOV ÚVEROV
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # RamiBow 2018-02-18 20:23
Hello,

We sell the most prestigious apartments sky rise in Bat Yam Tel Aviv right on the shoreline of the sea has an high yield investment. Prices will go up over 40% in the following years from its current price now. Would you be interested in more details and pictures?

MY EMAIL :
https://www.youtube.com/watch?v=RqFIOWEjoXE
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Sheryldut 2018-12-23 05:53
Hello, Could you be interested in making $ 200,000 a day with us?

Visit our website for more details

https://bit.ly/2V0wFXZ

https://bit.ly/2EGwf47
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # dating online 2018-12-30 09:47
Hello! Quick question that's totally off topic.
Do you know how to make your site mobile friendly?
My web site looks weird when browsing from my iphone. I'm trying to find a template or plugin that might be able to fix this issue.
If you have any recommendations , please share. With thanks!


Review my web page :: dating
online: https://www.prakard.com/viewtopic.php?f=35&t=3474657
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # mohammed 2019-03-25 00:15
Dobrý deň, hľadáme darcov obličiek Nachádzame sa v Indii, Kanade, Spojenom kráľovstve, Turecku, Spojených štátoch, Malajzii, Južnej Afrike, Jordánsku, Europs.
Whatsapp: + 905338534346
Whatsapp: +905338534346
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Dr Macpherson 2019-09-25 23:11
Chcete kúpiť obličku alebo chcete predať svoje
obličky? Hľadáte príležitosť predať svoje obličky za peniaze kvôli finančnej kríze a neviete, čo majú robiť
áno, kontaktujte nás ešte dnes a my vám ponúkneme dobré
množstvo peňazí 500 000 dolárov pre vaše obličky. Moje meno je Doctor MACPHERSON som nefrolog v MACPHERSON CLINIC. Naša klinika sa špecializuje na chirurgiu obličiek a zaoberáme sa aj ňou
nákup a transplantácia obličiek so živým a
zodpovedajúci darca. Nachádzame sa v Indii, Turecku, USA, Malajzii, v Indii. Ak máte záujem o predaj alebo kúpu obličiek, prosím
neváhajte nás kontaktovať na čísle +33751283487 a e-mailom.
E-mail: doctormacpherso

S Pozdravom
DR MACPHERSON.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Karin Sabine 2019-11-29 23:45
Hľadáte podnikateľský úver, osobný úver, pôžičku na bývanie, pôžičku na auto, študentskú pôžičku, pôžičku na konsolidáciu dlhov, nezabezpečenú pôžičku, rizikový kapitál atď., Alebo ste dostali pôžičku od banky alebo finančnej inštitúcie z jedného alebo viacerých dôvodov. Ste na správnom mieste pre svoje úverové riešenia! Som súkromný veriteľ, poskytujem pôžičky spoločnostiam a jednotlivcom za nízku a dostupnú úrokovú sadzbu 3%. Potom nás kontaktujte e-mailom: sabinhelps@gmai l.com
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # DR MAXWELL 2020-04-02 22:03
Chcete kúpiť obličku alebo chcete obličku predať? Hľadáte príležitosť predať svoju obličku za peniaze kvôli finančnému rozpadu a neviete, čo máte robiť, kontaktujte nás ešte dnes a my vám ponúkneme dobrú sumu peňazí vo výške 500 000 dolárov pre vaše obličky. Moje meno je Doctor MAXWELL, som neurológ v BILL ROTH HOSPITAL. Naša nemocnica sa špecializuje na obličkovú chirurgiu a zaoberáme sa aj nákupom a transplantáciou obličiek s žijúcim zodpovedajúcim darcom. Nachádzame sa v Indii, USA, Malajzii, Singapure

Ak máte záujem o predaj alebo kúpu obličiek, kontaktujte nás, prosím, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom e-mailu.

E-mail: birothhospital@ gmail.com
Čo je to číslo aplikácie: +33751490980

S Pozdravom
LEKÁRSKE RIADITEĽSTVO
DR MAXWELL
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Willmit 2020-06-13 14:00
Obnova kúpeľov v Krasnogorsku: https://megaremont.pro/krasnogorsk-restavratsiya-vann
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Rebecca Moore 2020-10-13 00:13
Chcem oceniť pôžičky Karin Sabine pre mňa pôžičku 40 000 €. Ak potrebujete urgentnú pôžičku, vyhnite sa podvodom od falošných veriteľov a prihláste sa prostredníctvom skutočnej pôžičkovej firmy e-mailom sabinhelps@gmai l.com whatsapp +79267494861
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # DR MAXWELL 2020-11-20 13:40
Chcete si kúpiť obličku, orgány tela alebo chcete predať svoje obličky alebo orgány tela? Hľadáte príležitosť na predaj svojej obličky za peniaze z dôvodu finančného rozpadu a neviete, čo máte robiť, kontaktujte nás ešte dnes a my vám ponúkneme dobrú sumu 500 000 dolárov na vaše obličky. Moje meno je doktor MAXWELL a som neurológ v BILL ROTH NEMOCNICI. Naša nemocnica sa špecializuje na obličkovú chirurgiu a zaoberáme sa tiež nákupom a transplantáciam i obličiek u žijúceho zodpovedného darcu. Nachádzame sa v Indii, USA, Malajzii, Singapure.

Ak máte záujem o predaj alebo kúpu obličky alebo, obráťte sa na nás
Orgány, prosím, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom e-mailu.

E-mail: birothhospital@ gmail.com
Aké číslo aplikácie: +33751490980

S Pozdravom
HLAVNÝ LEKÁRSKY RIADITEĽ
DR MAXWELL
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # DR MARTEN 2021-01-15 23:28
Chcete si kúpiť obličku alebo chcete predať svoju obličku?
oblička? Ty si
hľadanie príležitosti na predaj svojej obličky za peniaze
kvôli finančnému rozpadu a neviete, čo máte robiť
urobte to, potom nás kontaktujte ešte dnes a my vám ponúkneme dobré
čiastka peňazí 400 000 dolárov za vaše obličky. Moje meno je LEKÁR MARTEN
som nefrológ v NEMOCNICI MARTEN. Naša nemocnica je
sa špecializujeme na obličkovú chirurgiu a tiež sa zaoberáme
nákup a transplantácia obličiek so živým an
zodpovedajúci darca.
Nachádzame sa v Indii, Turecku, USA, Malajzii, Dubaji
Ak máte záujem o predaj alebo kúpu obličky, prosím, nerobte to
Neváhajte nás kontaktovať e-mailom.
E-mail: martenhospital@ gmail.com

S Pozdravom

DR MARTEN
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # DR MAXWELL 2021-01-22 19:10
Chcete si kúpiť obličku, orgány tela alebo chcete predať svoje obličky alebo orgány tela? Hľadáte príležitosť na predaj svojej obličky za peniaze z dôvodu finančného rozpadu a neviete, čo máte robiť, kontaktujte nás ešte dnes a my vám ponúkneme dobrú sumu 500 000 dolárov na vaše obličky. Moje meno je doktor MAXWELL a som neurológ v BILL ROTH NEMOCNICI. Naša nemocnica sa špecializuje na obličkovú chirurgiu a zaoberáme sa tiež nákupom a transplantáciam i obličiek u žijúceho zodpovedného darcu. Nachádzame sa v Indii, USA, Malajzii, Singapure.

Ak máte záujem o predaj alebo kúpu obličky alebo, obráťte sa na nás
Orgány, prosím, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom e-mailu.

E-mail: birothhospital@ gmail.com
Aké číslo aplikácie: +33751490980

S Pozdravom
HLAVNÝ LEKÁRSKY RIADITEĽ
DR MAXWELL
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # DR MARTEN 2021-02-09 09:46
Chcete si kúpiť obličku alebo chcete predať svoju obličku?
oblička? Ty si
hľadanie príležitosti na predaj svojej obličky za peniaze
kvôli finančnému rozpadu a neviete, čo máte robiť
urobte to, potom nás kontaktujte ešte dnes a my vám ponúkneme dobré
čiastka peňazí 400 000 dolárov za vaše obličky. Moje meno je LEKÁR MARTEN
som nefrológ v NEMOCNICI MARTEN. Naša nemocnica je
sa špecializujeme na obličkovú chirurgiu a tiež sa zaoberáme
nákup a transplantácia obličiek so živým an
zodpovedajúci darca.
Nachádzame sa v Indii, Turecku, USA, Malajzii, Dubaji
Ak máte záujem o predaj alebo kúpu obličky, prosím, nerobte to
Neváhajte nás kontaktovať e-mailom.
E-mail: martenhospital@ gmail.com
Whatsapp: +1 (919) 238-3992

S Pozdravom

DR MARTEN
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # DR MARTEN 2021-03-17 00:12
Chcete si kúpiť obličku alebo chcete predať svoju obličku?
oblička? Ty si
hľadanie príležitosti na predaj svojej obličky za peniaze
kvôli finančnému rozpadu a neviete, čo máte robiť
urobte to, potom nás kontaktujte ešte dnes a my vám ponúkneme dobré
čiastka peňazí 400 000 dolárov za vaše obličky. Moje meno je LEKÁR MARTEN
som nefrológ v NEMOCNICI MARTEN. Naša nemocnica je
sa špecializujeme na obličkovú chirurgiu a tiež sa zaoberáme
nákup a transplantácia obličiek so živým an
zodpovedajúci darca.
Nachádzame sa v Indii, Turecku, USA, Malajzii, Dubaji
Ak máte záujem o predaj alebo kúpu obličky, prosím, nerobte to
Neváhajte nás kontaktovať e-mailom.
E-mail: martenhospital@ gmail.com
Whatsapp: +1 (919) 238-3992

S Pozdravom

DR MARTEN
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # DR MAXWELL 2021-04-14 16:17
Chcete si kúpiť obličku, orgány tela alebo chcete predať svoje obličky alebo orgány tela? Hľadáte príležitosť na predaj svojej obličky za peniaze z dôvodu finančného rozpadu a neviete, čo máte robiť, kontaktujte nás ešte dnes a my vám ponúkneme dobrú sumu 500 000 dolárov na vaše obličky. Moje meno je doktor MAXWELL a som neurológ v BILL ROTH NEMOCNICI. Naša nemocnica sa špecializuje na obličkovú chirurgiu a zaoberáme sa tiež nákupom a transplantáciam i obličiek u žijúceho zodpovedného darcu. Nachádzame sa v Indii, USA, Malajzii, Singapure.

Ak máte záujem o predaj alebo kúpu obličky alebo, obráťte sa na nás
Orgány, prosím, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom e-mailu.

E-mail: birothhospital@ gmail.com
Aké číslo aplikácie: +33751490980

S Pozdravom
HLAVNÝ LEKÁRSKY RIADITEĽ
DR MAXWELL
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Mária Anna 2021-05-14 20:42
Svedectvo o tom, ako sa môj život zmenil ()

Moje meno je Mária Anna žijem v Bratislave a som dnes šťastná žena? Povedal som si, že každý poskytovateľ pôžičiek, ktorý by mohol zmeniť môj život a život mojej rodiny, odkážem na nich ktorúkoľvek osobu, ktorá hľadá pôžičku. Ak pôžičku potrebujete a máte 100% istotu, že pôžičku splatíte, kontaktujte ich a povedzte im, že vás k nim Mária Anna odporučila. pošlite e-mail pani Mary Judy na adresu: () WhatsApp Number: +1 (305) 7710-689
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # DR MAXWELL 2021-05-30 21:23
Chcete si kúpiť obličku, orgány tela alebo chcete predať svoje obličky alebo orgány tela? Hľadáte príležitosť na predaj svojej obličky za peniaze z dôvodu finančného rozpadu a neviete, čo máte robiť, kontaktujte nás ešte dnes a my vám ponúkneme dobrú sumu 500 000 dolárov na vaše obličky. Moje meno je doktor MAXWELL a som neurológ v BILL ROTH NEMOCNICI. Naša nemocnica sa špecializuje na obličkovú chirurgiu a zaoberáme sa tiež nákupom a transplantáciam i obličiek u žijúceho zodpovedného darcu. Nachádzame sa v Indii, USA, Malajzii, Singapure.

Ak máte záujem o predaj alebo kúpu obličky alebo, obráťte sa na nás
Orgány, prosím, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom e-mailu.

E-mail: birothhospital@ gmail.com
Aké číslo aplikácie: +33751490980

S Pozdravom
HLAVNÝ LEKÁRSKY RIADITEĽ
DR MAXWELL
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # DR MAXWELL 2021-06-09 19:21
Chcete si kúpiť obličku, orgány tela alebo chcete predať svoje obličky alebo orgány tela? Hľadáte príležitosť na predaj svojej obličky za peniaze z dôvodu finančného rozpadu a neviete, čo máte robiť, kontaktujte nás ešte dnes a my vám ponúkneme dobrú sumu 500 000 dolárov na vaše obličky. Moje meno je doktor MAXWELL a som neurológ v BILL ROTH NEMOCNICI. Naša nemocnica sa špecializuje na obličkovú chirurgiu a zaoberáme sa tiež nákupom a transplantáciam i obličiek u žijúceho zodpovedného darcu. Nachádzame sa v Indii, USA, Malajzii, Singapure.

Ak máte záujem o predaj alebo kúpu obličky alebo, obráťte sa na nás
Orgány, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom e-mailu.

E-mail: birothhospital@ gmail.com
Aké číslo aplikácie: +33751490980

S Pozdravom
HLAVNÝ LEKÁRSKY RIADITEĽ
DR MAXWELL
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Brad Hilaman 2021-07-07 08:48
Moje meno je Dr Brad Hilaman z Dosher Memorial Hospital, som špecialista na orgánovú chirurgiu a zaoberáme sa nákupom ľudských orgánov, ktoré chcú predať, a nachádzame sa v Nigérii, USA a Malajzii, ale naše ústredie je v Amerike. ak máte záujem o predaj obličky, neváhajte nás kontaktovať, aby sme mohli pokračovať. Toto je náš e-mail, ak máte záujem:
doshermemorialh
Whatsapp: +1(313)636-6776
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 

Pridať komentár

Ďakujeme, že sa držíte témy vo svojich príspevkoch.


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Odporučte stránku

Odporúčame