Woman.sk

V tejto sekcii nájdete vybrané články od našich partnerov Woman.sk

V rámci spolupráce našich portálov vám prinášame ochutnávku z online magazínu Woman.sk. Prajeme príjemné relaxačné chvíle s Woman.sk!

Viac o Woman.sk si prečítajte na našich stránkach (otvorí sa v novom okne): Partner Woman.sk

Herec - Pavol Plevčík

Herec zreje vekom ako víno.
Mladý a šarmantný herec Pavol Plevčík, ktorý ako člen hereckého súboru Novej scény v Bratislave  stvárnil množstvo muzikálových aj činoherných titulov, je nielen veľmi nadaný a presvedčivý, ale má aj srdce na pravom mieste a rád pomáha tým, ktorí to skutočne potrebujú. Na vlastné oči sa o tom mohli presvedčiť všetci, ktorí sa prišli pozrieť na charitatívnu Fashion Music Show, z ktorej výťažok putoval Občianskemu združeniu Štvorlístok deťom.

 

Mám talent spájať ľudí

O tom, že sympatický a charizmatický herec Jozef Vajda je nielen skvelým divadelným, ale aj filmovým hercom, určite nikoho presviedčať netreba. O to krajšia a dojímavejšia je skutočnosť, že práve on je jednou zo známych osobností, ktoré podporili projekt občianskeho združenia La Sophia. Toto združenie sa na rôznych úrovniach venuje charitatívnym aktivitám zameraným na pomoc tým, ktorí nemali v živote toľko šťastia a ich východzia pozícia je sťažená. Ide o podporu a rozvoj hudobného nadania a vzdelania detí sociálne vylúčených a ohrozených sociálnym vylúčením v Slovenskej a Českej republike.

   

Eva Mendes – posadnutá sexom

Nekorunovali ju v súťaži krásy. Nie je bulvárna sexbomba. A žiaľ, zatiaľ nezískala ako hollywoodska hviezda ani Oscara.. Žije životom slobodnej ženy v centre svetového šoubiznisu. Eva Mendes má 37 rokov, na manželstvo nepomýšľa. Patrí však k ženám, ktoré presne vedia čo chcú a či majú nato!
Zo 60. miesta na prvé!

   

Lindsday Lohan – dole kopcom nahor

Musela tomu uveriť, bola pritom, keď ju ľudia formou„standing ovation“ , postojačky frenetickým aplauzom, znovu a znovu vyvolávali na scénu v New Yorku. Jay Leno, populárny moderátor, mal opäť „dobrý nos“, keď vo svojej nočnej šou otestoval úprimnosť ženy, čo práve prišla z väzenia. Hrdinke večera za odvahu verejne si priznať chyby a na znak dôvery skandovali Lindsay! Lindsay! Áno, herečka, modelka a speváčka Lindsay Morgan Lohan súhlasila, aby odteraz bola jednoducho Lindsay. Všetci vedia kto je Madonna, Lady Ga, i jej idol Marilyn.

   

Odporučte stránku

Odporúčame