Ponuka

Gabriela Revická - hlavná koordinátorka a spoluzakladateľka projektu
Od roku 1997 sa venovala podnikaniu v oblasti cestovného ruchu, v roku 2009 jej vyšla jej prvá kniha a literatúre sa venuje dodnes.Oblasť osobného rozvoja, ktorú dnes považuje vo svojej práci za kľúčovú, prepája so svetom ženy, s jej celistvosťou a prepojením všetkých oblastí, ktoré do života ženy prirodzene patria.

 

 • Poradenstvo a konzultácie pre podnikateľky
 • Prosperujte vďaka svojmu talentu - špeciálny individuálny tréning
 • Emočný koučing
 • Koučing podľa zacielenia - cieľ si volí klient/ka
 • Ako založiť cestovnú kanceláriu alebo cestovnú agentúru, Ako nájsť zákonného zástupcu pre viazanú živnosť
 • Ako vydať knihu, Ako začať písať knikhu, Kto je môj cieľový čitateľ, ako pripraviť rukopis knihy, Ako zorganizovať krst alebo slávnostné uvedenie knihy
 • Ako nájsť nehnuteľnosť pre dovolenkový prenájom

 

Všetky tieto produkty nájdete na tricio.sk. Pre členky OZ E-ženy a absolventky Raňajok s E-ženami platí pravidlo: Prispôsobenie cien vašim finančným možnostiam. Neváhajte napísať, aký problém potrebujete vyriešiť a aké sú vaše možnosti.  Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.

 

Andrea Trávničková - ambasádorka OZ E-ženy

Primárnou oblasťou jej pôsobenia sú už viac ako 25 rokov médiá, PR a komunikácia. Je autorkou série odborných workshopov z oblasti PR a spoluautorkou odborných PR konferencií s medzinárodnou účasťou. Od roku 2011 sa venuje individuálnemu koučingu. Inšpiruje a sprevádza  svojich klientov na ceste ich osobného a profesionálneho vývoja. Pracuje ako lektorka v Autorskej škole Literario. Od roku 2015 vykonáva prácu Ambasádorky E-žien.

Išpirujúci koučing pre individuálnych klientov

 • Poradenstvo v oblasti public relations - tvorba stratégií, interné PR, krízové PR, komunikácia v procese zmeny, mediálne tréningy.
 • Konzultácie v oblasti komunikácie, PR a marketingu, špeciálny tréningový program pre hovorcov formou koučingu - individuálny prístup
 • Sprevádzanie klientov v období prijímania dôležitých rozhodnutí v osobnom aj pracovnom životeInšpiratívne stretnutia pre ženy
 • Ako sa naštartovať, keď je všetko nanič - koučing

Kompletnú ponuku nájdete na www.inspirujucikouc.sk

Pre mamičky na materskej dovolenke a nezamestnaných pracuje s výrazným cenovým zvýhodnením. Neváhajte sa spýtať na možnosti.


Mgr. Andrea Trávničková
Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.

 

Kisha Breslaw
nevšedný terapeut a konzultant, ktorý svojim poradenstvom pomáha ženám v rôznych životných oblastiach. Pokiaľ váš problém nie je odborne špecifický, Kisha vám rád odpovie na vaše otázky vo svojej novo-pripravovanej rubrike. Jedinou podmienkou bezplatných písomných rád je ich zverejnenie na našom webe, samozrejme, pri dodržaní absolútnej anonymity.

Individuálne (zväčša telefonické konzultácie) Kisha poskytuje v prijateľných cenách, v závislosti od predpokladaného časového rozsahu. Stačí, ak mu pošlete vašu požiadavku.  Kontakt:  Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.

Odporučte stránku

Odporúčame