EastoneBooks.com

Radi spájame oblasti, ktoré sú nám blízke. Oblasti, v ktorých pôsobíme pracovne aj v rámci voľno-časových aktivít. Keď sme počas rokovaní s partnermi súťaže E-žena roka komunikovali o knižných cenách s vydavateľstvami, v jednom z nich sa naše rozhovory predĺžili. Počas stretnutia so Silviou Rybárovou, spolumajiteľkou vydavateľstva Eastone Books sme nadšene zistili, že sme vo vydavateľstve, ktoré prostredníctvom svojich knižných edícií ponúka tituly odpovedajúce na časté otázky našich čitateliek. A tak sme neodchádzali len s knižnými cenami, ale aj s početnými tipmi na čítanie zaujímavé zrejme aj pre vás.

Od 1.1.2013 majú všetky členky Občianskeho združenia E-ženy 30% zľavu na nákup kníh z vydavateľstva Eastone Books.

Spoznajte niektoré edície vydavateľstva, ktoré pôsobí na slovenskom trhu od roku 2004 a zameriava sa na biznis literatúru, tituly z oblasti motivácie a osobného rozvoja, životného štýlu a spirituálnej oblasti:

  • Edícia Business Class - edícia určená pre podnikateľov a manažérov, ktorá prináša prvotriedne tituly predstavujúce novátorské prístupy a stratégie ako aj profily či memoáre významných zahraničných podnikateľov, manažérov a finančníkov.
  • Edícia Open Mind - praktická edícia zameraná na motiváciu a osobný rast, vedenie ľudí, projekt manažmentu, budovania vlastného podnikania a zlepšovania kvality osobného a profesného života.
  • Edícia Success Library - prináša "evergreeny osobného úspechu",  praxou overené knižné tituly od svetoznámych autorov a expertov predovšetkým z oblasti osobného rozvoja a motivácie.
  • Edícia Esprit - sa zameriava na duchovný rozvoj, spiritualitu, harmonický a zdravý životný štýl.

Nechajte sa inšpirovať knihami z www.eastonebooks.com

Výber kníh nie je regulovaný, zľavový kód vám pošleme spolu s informáciami súvisiacimi s členstvom v OZ E-ženy alebo s jeho obnovením.

Výhody členstva OZ E-ženy.

 

 

Odporučte stránku

Odporúčame