Live Your Dream Fund - fond, ktorý podporujú aj e-ženy

Logo fonduPrečítajte si list od Andrei Vadkerti pre ženy, ktoré sa rozhodnú prispieť na fond na podporu žien, ktoré chcú žiť svoj sen (Live Your Dream Fund).

 

Milé dámy,
žiť svoj sen je zaväzujúce a obohacujúce zároveň. Predstava, že človek spojí to čo roky hlásal s tým čo žije, nám dáva obrovskú silu.  S touto myšlienkou v hlave som založila v roku 2010 svoju filantropickú aktivitu s názvom Live Your Dream Fund.

Mám to šťastie, že vďaka svojej profesii televíznej moderátorky a novinárky som mohla v živote spoznať veľa zaujímavých ľudí. Fascinovali ma najmä tí, ktorí verili sebe, svojim snom a zotrvali vo svojom snažení napĺňať ich bez obáv. Odkedy som sama mamou, veľa razy si kladiem otázku ako dokážu naplniť svoje sny ženy, ktoré sa starajú o svoju rodinu. Našťastie som stretla aj také a tak mi slúžia ako vzory na ceste hľadania svojho naplnenia na všetkých životných frontoch.

Andrea VadkertiZakladajúcimi členkami Live Your Dream Fund boli moje priateľky.  Ženy, ktoré majú iskru, vášnivo zdolávajú prekážky života, excelujú vo svojich profesiách, ale hlavne mali odvahu snívať vo veľkom a žiť naplno svoj sen. Viac sa o nich dozviete na www.andreavadkerti.sk.

Som rada, že aj vy ste sa rozhodli podporiť náš fond. 
Mojou ambíciou je spojiť tento rok 100 žien, ktoré svojim finančným darom podporia myšlienku Ži svoj sen. Peniaze, ktoré vyzbierame,  sa zhromažďujú na individuálnom účte Slovensko - českého ženského fondu.

Práve táto najväčšia ženská organizácia nám pomôže vyhlásiť a administrovať grantové kolo určené ženám žiadateľkám, ktoré nás požiadajú  o finančnú podporu na ceste pri napľňaní svojho sna. Nedávame hranice snom, jediným obmedzením je výška vyzbieranej sumy. O držiteľke grantu rozhodnú hlasovaním zakladajúce členky Live Your dream fund., ktoré pravidelnými sumami na účet fondu samy prispievajú.

Ďakujem Vám za dôveru, veľmi si cením, že svojimi peniazmi podporíte silu myšlienky Ži svoj sen. O všetkých krokoch fondu sa dočítate aj na stránke www.e-zeny.sk

Želám vám, aby ste kráčali na svojej ceste za snami šťastná a milovaná,
s vďakou,
Andrea Vadkerti

 

 

Odporučte stránku

Odporúčame