M2 Business

M2 Business - partner OZ E-ženyDovoľte mi predstaviť vám spoločnosť, s ktorou mám osobnú skúsenosť pri zakladaní s.r.o. a následne pri využití iných služieb. Tiež som sa k nej dostala na odporúčanie, ale keď som k nim prišla osobne, privítali ma veľmi srdečne a celý proces spolupráce sa niesol v tomto duchu. Pre mňa, keďže nebývam priamo v Bratislave, bolo najcennejšie – okrem rýchlosti – to, že naozaj všetko vybavili za mňa a zriadili mi novú s.r.o. na kľúč s minimálnym vstupom z mojej strany. A to všetko za prijateľnú cenu.

A keďže som bola spokojná už pri prvom kontakte, obrátila som sa na nich aj pri ďalšej príležitosti, a tak sa po čase stali dlhodobým partnerom OZ E-zeny.sk a tiež sponzormi súťaže E-žena roka 2014.

Monika Jakubeczová

 

Predstavujeme vám M2 Business s.r.o.

Sme firma, ktorá je tu pre všetkých, ktorí uvažujú že budú podnikať, podnikajú, alebo s podnikaním končia.  Od roku 2008 na najvyššej profesionálnej ale i ľudskej rovine poskytujeme služby ako založenie firmy – okrem najviac využívanej s.r.o. i akciové spoločnosti, európske spoločnosti, družstvá, a iné náročnejšie formy podnikania.

Tatiež vám i predáme novú firmu (www.readymade.sk) alebo staršiu spoločnosť. Aktuálne evidujeme viac ako 150 podnikateľov, ktorí využívajú naše služby virtuálnych sídiel v Bratislave 1,2,3,4 (www.virtualnesidlo.sk).

Zabezpečujeme účtovné, právne a daňové poradenstvo, vytvorenie firemnej identity. K podnikaniu, bohužiaľ, patrí i potreba vymáhania pohľadávok, ktoré pre vás taktiež zabezpečíme – neplatíte žiadne zálohy vopred, v čom je naša spoločnosť unikátna.

Komunikujeme v angličtine, nemčine a maďarčine - vieme teda pomôcť i vašim zahraničným partnerom. Pomôžeme vám i pri vyhlásení konkurzu, likvidácii alebo fúzii. Aktuálne sme 14-členný tím a stále rastieme. Pravidelne publikujeme odborné články a rady v médiach: TREND, Hospodárske Noviny, Podnikam.SK ako i na vlastnom blogu. Od roku 2008 využilo naše služby viac ako 2500 klientov, prečítajte si čo o nás napísali: REFERENCIE

Služby:

 • Založenie firmy – s.r.o., a.s., SE, družstva, k.s., atď
 • Predaj ready made ale i starších spoločností registrovaných k DPH
 • Zakladanie a predaj firiem v českej republike, maďarsku a poľsku
 • Zápis zmien v spoločnostich do Obchodného majetku
 • Služby virtálneho sídla a prenájmu projektovor na štyroch adresách v Bratislave 1,2,3,4
 • Vymáhanie pohľadávok
 • Vedenie účtovníctva, mzdová agenda
 • kvidácie, konkurzy a zlúčenia spoločností

 

M2 Business, s.r.o. ponúka našim členkám tieto tri skvelé výhody:

 1. kupón v hodnote 100 € na založenie s.r.o. (zľava z 399 € na 299 €) od spoločnosti M2 Business s.r.o. (www.m2b.sk),
 2. kupón v hodnote 300 € na služby virtuálneho sídla spoločnosti na webstránke www.virtualnesidlo.sk,
 3. pri uzavretí zmluvy na vedenie účtovníctva na 12 mesiacov, prvé 3 mesiace zadarmo. Len využitím tejto ponuky sa Vám investícia do členského v OZ E-ženy niekoľkonásobne vrátila.

Ako postupovať pri čerpaní tohto bonusu Vám pošleme spolu s informáciami súvisiacimi s členstvom v OZ E-ženy alebo s jeho obnovením.

Výhody členstva OZ E-ženy.

 

Odporučte stránku

Odporúčame