Websupport.sk

Zakladateľom Websupport.sk je Ing. Michal Truban, ktorý už na strednej škole v roku 2002 ponúkal svojim klientom neobmedzený webhosting s kapacitou disku 40 GB.

Milá príhoda o začiatkoch je aj o samotnom názve webstránky. Hovorí o tom sám zakladateľ:

Prvá firemná doména bola websuport.sk s jedným "p". Až neskôr sme zistili, ako sa to píše správne.

Rokmi firma rástla a silnela, až kým v roku 2012 získali pozíciu „jednotky v počte hostovaných slovenských domén (.sk)“ Momentálne (december 2012) sú najväčšou webhostingovou firmou na Slovensku, ktorá registruje viac ako 58 800 domén a má okolo 36 000 zákazníkov. Pôsobia aj v zahraničí, na maďarskom, českom a rakúskom trhu.

Najsympatickejšie na tejto spoločnosti okrem produktov sú ľudia, ktorí Websupport tvoria. O ich firemnej kultúre a všetkých aktivitách sa okrem blogu dozviete aj na ich fun page na Facebooku.

WebSupport chce podporiť naše podnikanie a umožňuje dať ho online čo najrýchlejšie a najjednoduchšie. Preto pre každú členku OZ E-ženy dáva akýkoľvek jeden hosting zadarmo na rok. Berte a vychutnávajte (motto WebSupportu).

Dôležitá informácia: Aby sme predišli nedorozumeniam, bonus sa vzťahuje na webhosting custom alebo unlimited, na jeden rok zadarmo, ale nevzťahuje sa na doménu. Tento bonus sa týka nového webhostingu. Ak už prevádzkujete webovú stránku na Websupport-e, bonus nie je možné využiť pri predĺžení. Bonus je podpora pre nové projekty alebo pre začínajúce podnikateľky. Ďakujeme za pochopenie.

Ako postupovať pri čerpaní tohto bonusu Vám pošleme spolu s informáciami súvisiacimi s členstvom v OZ E-ženy alebo s jeho obnovením.

Výhody členstva OZ E-ženy.

 


Odporučte stránku

Odporúčame