Raňajky s E-ženami

Jeden z najväčších problémov žien na začiatku ich online podnikania môže byť to, že nemajú svojho mentora, nemajú niekoho, kto by im pomohol s prvými krokmi. Konkurencia Vám neporadí a rady neodborníka skôr odradia ako pomôžu.

Nebolo by úžasné poradiť sa s niekým, kto má skúsenosti? Nebolo by skvelé učiť sa od tých, ktorí svoj online biznis "robia" už roky?

Čo by ste povedali na PORADENSTVO v hodnote 100 Eur len za 5 Eur ? Raňajky s e-ženami

Poďte s nami na raňajky!

Raňajky s e-ženami je osobné stretnutie so zakladateľkami E-zeny.sk, ktoré sa uskutočnia v rôznych časoch: poobede o jednej, alebo aj o piatej. :-) Názov "raňajky" sme ponechali ešte z obdobia, kedy sme sa so ženami stretávali doobeda, o 10,00hod.

Ak ste sa zatiaľ nerozhodli, či sa chcete stať členkou Občianskeho združenia E-ženy, využite jedinečnú šancu a poďte s nami na raňajky! (Viac informácií o Občianskom združení E-ženy)

Podmienky stretnutia pri raňajkách:

  • Na Raňajky môže prísť NEČLENKA Občianskeho združenia E-ženy. (Členky OZ  sa stretávajú pravidelne na Inšpiratívnych večeroch.)
  • Raňajok sa môže zúčastniť každá dáma len 1x.
  • Presné miesto stretnutia Vám oznámime pri potvrdení Vašej prihlášky.
  • Na Raňajkách s e-ženami sa vyberá poplatok vo výške 5 € (na mieste stretnutia).
    Z poplatku účastníčok Raňajok s e-ženami je zasielaný príspevok na projekt Odrazové mostíky.
  • Raňajky, resp. občerstvenie konzumované počas raňajok si každá účastníčka stretnutia hradí sama.
  • Stretnutia trvajú cca 1,5 hod., maximálne 2 hod.
  • Počet účastníčok na raňajkách je od 2 do max. 10 žien.
  • Prineste so sebou svoje otázky, pero a papier :-)

 

Aktuálne termíny stretnutí "Raňajky s e-ženami"

ZÁPAD (Bratislava): 12.2.2015 o 13.00 hod

VÝCHOD (Košice): 12.2.2015 o 10.00 hod

Chcem raňajkovať s e-ženami! - prejsť k online prihláške


V prípade ak máte súrny "problém", ktorý chcete s nami prekonzultovať, môžete využiť našu ponuku pre individuálne konzultácie.

Popis našej ponuky | Formulár pre konzultácie


Reakcie z raňajok:


Dobrý deň pani Revická, pani Trávničková,
ďakujem Vám za príjemne strávený čas na "raňajkách s e-ženami". Určite sa ešte v budúcnosti zúčastním Vašich aktivít.
Pekný víkend,Ing.Jarmila Bokorová

Dobrý den,
na raňajkách s Gabikou Revickou som bola pred dvoma týždňami. Bolo to skvelé stretnutie, úžasne inšpiratívne. Pre mňa to bol silný impulz na prebudenie mojej Šípovej Ruženky. na stretnutie som išla s očakávaním, že sa inšpirujem od iných žien o tom, ako robia svoj biznis. Vyšlo to tak, že sme sa stretli len my dve. Velmi prijemne a nenutene sme si pokecali pri kave. Ja som bola práve v štádiu, že vôbec neviem, čo chcem robiť - z toho nepreberneho množstva možností, ktoré sú okolo. A navyše po 6 rokoch materskej dovolenky. Gabika viedla ten rozhovor veľmi nenútene, dokázala ma prinútiť sa zamyslieť nad mnohými vecami. Aké sú moje priority, hodnoty, čo mi robí radosť, čo ma napĺňa, čo je mojím poslaním alebo túžbou. Ako som prišla domov, stale viac som sa zamýšľala nad naším rozhovorom. A uvedomila som si, že mnohé, pre mňa dôležité veci som pri rozhovore vôbec nespomenula. Pomaly som si vyskladal mozaiku toho čo viem robiť, a čo naozaj chcem robiť. Môj vnútorný oheň sa konečne zapálil. Nabrala som silu, zodvihla telefón a dohodla som si activity, ktoré som už viacako polroka odkladala. Prichádzajú ku mne nápady a ja si už predstavujem, ako ich budem realizovať. Zatiaľ sa navonok akoby nedeje nič, ale ja už viem, že prvý krok už nastal. Najdôležitejší pohyb, a to v mojom vnútri.
Prajem krásny deň e-ženám,
Zdenka Kostoláni


Dobrý deň,
V prvom rade by som chcela poďakovať za možnosť zúčastniť sa stretnutia aj s dieťaťom. Bolo prijemne stretnúť sa so žienkami, ktoré riešia podobné otázky týkajúce sa podnikania. Vzhľadom k tomu, že na stretnutí nebolo možné zodpovedať na všetky otázky, odporučila mi Pani Revická obrátiť sa na e-zeny mailom.
Budem veľmi rada, ak dostanem odpovede od relevantných odborníkov.
1. Som zamestnaná,  momentálne na rodičovskej dovolenke. Aká forma podnikania, z hľadiska odvodov, je pre mňa najvýhodnejšia?
2. Zaujímajú ma autorské práva pri uverejňovaní informácií na blogu. Je možné, ak áno, za akých podmienok použiť foto, napríklad celebrity uverejnenej na stránke bulvárneho denníka, názov odevnej značky...
3. Musím s dodávateľom prediskutovať skutočnosť, že jeho tovar nenakupujem na súkromne účely, ale plánujem ho predávať  ďalej?
Vopred ďakujem a prajem pekný víkend.
Zuzana

 

 

Som veľmi rada, že som sa rozhodla ísť na Raňajky s E-ženami v Senci. Nemala som predstavu, ako to bude prebiehať, ani čo by som mala od tohto stretnutia očakávať. Dalo mi však veľa. Získala som úplne iný pohľad na podnikanie cez internet. Bolo fajn stretnúť sa s inými tvorivými ženami, ktoré riešia rovnaké problémy, hoci každá v  inej oblasti. Mať možnosť opýtať sa na veci, ktoré sa na inom fóre môžu zdať ako hlúposť,ale pre vás predstavujú váš veľký problém. Vďaka, pani Revická, za ústretovosť a príjemné raňajky. Držím Vám a teraz už i sebe palce v internetovom biznise.
Ing.Katarína Ábelová

Ďakujem za možnosť zúčastniť sa raňajok s e-ženou p. Monikou, bolo to skvelé :-). Dozvedeli sme sa veľmi veľa informácií o podnikaní na internete, a zároveň nám Monika vedela aj každej individuálne a intuitívne poradiť s tým, čo sme potrebovali. Aspoň ja som to tak cítila. Pre mňa je p. Monika veľká osobnosť a veľmi rada sa s ňou stretnem znova. A som rada, že som tam stretla aj ďalšie známe, napr. Lindu, ktorú som už dlho nevidela a ani som nevedela, že je u vás a aká je šikovná ohľadom tvorby webstránok :-)
Stretnutie hodnotím veľmi kladne, je to úžasné, že viete poskytnúť takéto informácie úplným nováčikom, ktorí ešte nevedia, či a do čoho sa pustiť a ako ten internetový biznis vlastne funguje.
Mne to dalo veľa inšpirácie a motivácie ísť do tejto oblasti podnikania.
Prajem vám všetko dobré a verím, že sa ešte s e-ženami stretnem, či už na vašich seminároch alebo neskôr ako členka.
Pekný deň,
Milka Bindasová

Dobrý deň pani Monika,
Práve som poslala záväznú prihlášku na to, aby som sa stala členkou e-ženy. Zaujali ma vaše postrehy, komentáre, názory a hlavne sa mi páči vaše zdravé sebavedomie a istota :) Očividne viete, o čom rozprávate a veríte v úspech.Celkový dojem zo stretnutia je u mňa veľmi pozitívny. Už len vaša charizma ma príjemne naladila.
Ako sme si mohli vypočuť, každá prišla za trošku iným účelom, i keď cieľ bol rovnaký - vypočuť si od vás radu, možno nejaké typy a názory. Ďakujem za príjemné stretnutie.
Katarína Kováčová

Srdečne ďakujem Monike a Gabike, za príjemné stretnutie na E-raňajkách. Bolo to veľmi príjemné a inšpirujúce stretnutie. Odporúčam ženám zúčastniť sa na E-raňajkách, ktoré sa nevedia rozhodnúť alebo váhajú s online podnikaním. Ochotne odpovedali na každú otázku. Prajem veľa síl a nadšenia pri pomoci a motivácií nám ženám. Helen

Milá Monika a Gabika.
Čas, ktorý som strávila na Vašich raňajkách bol veľmi užitočný a príjemný.
Dovolím si tvrdiť, že bol užitočný nielen pre mňa, ale pre ktorúkoľvek z prítomných dám. Osobne si myslím, že svoje miesto na raňajkách si nájde každá z nás: či už je to začínajúca podnikateľka, zamestnaná žena, ktorá uvažuje o podnikaní, mamička na materskej dovolenke alebo nezamestnaná žena, ale predovšetkým
ŽENA, KTORÁ CHCE BYŤ SAMOSTATNÁ A PRITOM NECHCE BYŤ V PODNIKANÍ SAMA.

A prečo sa stať E-ženou?
Len na raňajkách som mala priestor spýtať sa akúkoľvek otázku zakladateliek E-žien, ktoré sú skutočne mentorkami online podnikania. Stretla som tam jednu dámu, ktorú som nevidela niekoľko rokov a už vtedy sme rozmýšľali o spoločných projektoch ... Nestihla som si ani zapísať, aké všetky výhody môžem využiť ako členka OZ E-ženy, toľko ich bolo:-)
Keď som sedela vedľa Gabiky a Moniky, mala som pocit, že v podnikaní človek nie je sám. A to nebolo všetko. Napadli ma nové úvahy, získala som nové inšpirácie a odchádzala som pozitívne naladená. Aj preto verím, že na stretnutiach s E-ženami spoznám nielen nové dámy, ale nájdem "podobne naladené ženy" ako som ja.

Už teraz viem, že Raňajky s E-ženami mi dali viac ako som očakávala.
Náhody neexistujú. Aj takéto stretnutie nám ženám môže vytvoriť priestor pre nové možnosti a úspechy.

Ďakujem Vám, že nám pomáhate!
Želám Vám veľa energie a ďalších tvorivých projektov. Nech sa Vám darí
Miriam

Ahojte.
Dnes som sa zúčastnila na Vašich raňajkách a musím povedať, že to úplne splnilo moje očakávania a  veľmi sa mi to páčilo. Je to naozaj super vec, ako ste vymysleli  tú webstránku  e-ženy, a tie raňajky k tomu sú naozaj výborný nápad. Myslím, že každá z nás čo sme tam boli, sa pohla nejako dopredu, nabrala inšpiráciu alebo aspoň si určila smer, o čom bude rozmýšľať a asi v akej oblasti hľadať ďalej.
Sranda, rozmýšľala som, že prečo práve raňajky, prečo nie inú časť denného stravovania. A asi viem prečo. Raňajky najviac vystihujú ženu, to je naša najaktívnejšia a najproduktívnejšia časť dňa a hlavne čas, ktorý môžme mať pre seba a pre naše podnikanie a aktivity. Muži by si určite dali na stretnutia podobného charakteru večeru. :-))). Nemám pravdu ???
Majte sa pekne, držte sa a nech sa Vám darí vo vašej práci.
S pozdravom
Jana

Absolvovala som raňajky v Prešove s pani Valériou Petrovou a kiežby takýchto stretnutí bolo viac a kľudne aj dlhších :-) Som maximálne spokojná, pani Valéria srší pozitívnou energiou a vie fundovane poradiť.
Zuzana Karabinová

Moje prvé stretnutie s E-ženami

Pojem E-ženy mi nebol úplne neznámy, ale evokoval mi súťaže typu podnikateľka roka, otec  roka a pod.  Neviem prečo, ale nepociťovala som k týmto akciám dôveru a už vonkoncom nie sympatiu. Preto som aj E-ženy považovala za niečo podobné bez toho, aby som si overila skutočnosť. Moja sestra Zuzka, ktorá kandidovala na E-ženu roka 2012, ma neustále bombardovala informáciami o nejakých  E-ženách a stretnutí s nimi.  Prisľúbila som sestre účasť na raňajkách len preto, že to bola jedna z mála príležitostí stráviť s ňou čas osamote. Obe sme veľmi zaneprázdnené rodinou a prácou, takže takéto chvíľky sú skôr raritou.

Raňajky začali a ja netuším dodnes, čo a kedy presne spôsobilo môj obrat z nevôle na nadšenie.  Možno to bola energia, ktorá vyžaruje z organizátoriek, možno to, že som sa dozvedela, aké je dôležité delegovať časť svojej práce na iných, aby si človek vytvoril priestor na nové aktivity, ktoré ho nebudú len živiť, ale aj napĺňať. Možno to bolo aj tým, že som zistila, čo ma na podnikaní  ako takom unavuje. Bolo to presvedčenie, že podnikanie sa dá robiť len s mužskou dávkou agresivity, ktorá mi práve tu nie je príliš sympatická. Na raňajkách som pocítila spolupatričnosť s množstvom žien, ktoré majú rovnaké starosti a trápenia ako ja, sú plné duchovna, ktoré sa nenásilne snažia začleniť do svojich životov tak, aby tým neboli nikomu na smiech, a ktoré podnikajú bez tej mnou zaznávanej  mužskej agresivity a pri tom nadmieru úspešne.

Celé raňajky, ktoré som si predstavovala ako hodinu utrpenia, sa konali dve hodiny a ja som napriek tomu odchádzala plná energie a vedomia, že aj ja svoje podnikanie pretransformujem do elektronického sveta a začnem robiť niečo nové, čo mi bude robiť potešenie. Netuším, čo presne to bude, ale viem, že to bude, a že sa v správny čas dozviem, kam smerujú moje kroky.
Stáva sa aj Vám, že ste niečím nadšení, ale ráno po zobudení sa Vaše nadšenie stratí ako ranná hmla v teplých lúčoch slnka? Mne sa to stáva často. To však nie je prípad raňajok s E-ženami. Ubehli už takmer tri mesiace a moje nadšenie neutíchlo. Je živené napojením, ktoré som si vytvorila s E-ženami počas raňajok.

Prajem všetkým ženám, aby pocítili tú neutíchajúcu radosť a spolupatričnosť po stretnutí s E-ženami, ktorých sa mne dostalo plným priehrštím. A prajem vám všetkým úspešné  on-line podnikanie.
Katarína Belovičová


Boli ste na raňajkách aj Vy?

Doteraz na naše raňajky prišli ženy nie len z okolia Senca, Bratislavy, Pezinka, Šale, Šamorína, Nových Zámkov, ale aj z Martina, Púchova, Banskej Bystrice, Ružomberka, Zvolena, Liptovského Mikuláša a Košíc!

 

Ak ste na našich raňajkách boli aj Vy, napíšte nám Váš názor, postrehy a dojmy mailom alebo ako komentár pod tento článok.
Napíšte nám a čitateľkám E-zeny.sk, či Vám raňajky pomohli, alebo to bol zbytočne premárnený čas? :-)


Ďakujeme!


Komentárov 

 
+3 # 2010-03-04 21:54
Dobrý večer!
Chcela by som sa Vás spýtať, či raňajky poriadate len v Senci, ja bývam v Prešove a momentálne je pre mňa ťažké dostať sa k Vám. Veľmi rada by som sa stretla so ženami, ktoré sú začiatočníčky. Ktorým ste už pomohli a niekde posunúť. S pozdravom Táňa
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
+3 # Monika Jakubeczová 2010-03-06 00:39
Milá Tatiana, vieme, že je veľa žien, ktoré by rady prišli, ale vzdialenosť je veľká. Zatiaľ sú raňajky našou bezplatnou aktivitou a keďže nás nikto nedotuje finančne, v súčasnosti Raňajky inak nevieme riešiť. Samozrejme pracujeme aj na iných alternatívach, prosíme Vás len o strpenie. Ak sa zaregistrujete na našej stránke, dostanete informácie o plánovaných aktivitách. Alebo sledujte náš portál...
Ďakujeme za Váš záujem!
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
-9 # 2010-03-05 11:07
Ahojte

Chcete radiť v podnikaní, prečo neurobite tie raňajky blížšie na Východ?
Som z Košíc a k Vám do Senca nemiením cestovať. Rozšírte svoje aktívity a pricestujte vy k ďalším 10 z vychodu....to by bolo rozumné!
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
+1 # 2010-03-24 17:02
Dobrý deň,
ja som tiež z Košíc, ale plne chápem dovody, prečo sa robia Ranajky len na obmedzenom priestore. Jednoducho je potrebné to rešpektovat. Ved nevieme, či sa nestane malý zázrak a vecí sa pohnu aj k nám, dalej na Východ. Ale mne sa tu dostáva skutočneho pokladu a zadarmo a sama si neviem vynachválit tuto online pomoc a rýchle odpovede na moje otázky. Možno zopár z nás raz bude moct poradit dalším, práve tu, na Východe.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
+3 # 2010-03-09 14:38
Dnes som bola s našimi milými e-ženami na raňajkách. Bolo to super stretnutie s mnohými podnetmi, ktoré ma opäť nakopli dopredu a inšpirovali k novým úvahám ako ďalej. Veľmi sa chcem poďakovať za možnosť zúčastniť sa takéhoto úžasného a obohacujúceho stretnutia. Budem sa tešiť na ďalšie a želám Monike, Hanke a Gabike, nech sa im darí aj naďalej vymýšľať takéto skvelé projekty.
Viola.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
+1 # 2010-03-10 09:41
Milé dievčence, raňajky sú skvelý projekt. Po celý čas výborná tvorivá atmosféra.Presne formulované otázky Moniky, Hanky aj Gabiky mi dali možnosť na vymýšľanie ďalších nápadov, ako a čím obohatiť svoju web stránku, čomu sa vyhnúť, na čo sa zamerať. Počas debaty vznikli mnohé inšpirácie a nápady nielen pre mňa osobne, ale aj pre ostatné e-ženy. Raňajky sú jednoducho skvelé miesto na inšpiráciu! Vrelo doporučujem!!! Monike, Hanke a Gabike želám veľa energie do ďalších perfektných projektov.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
+1 # 2010-03-10 11:08
Vcera som sa zoznamila s uzasnymi zenami, ktore mi na ranajkach poskytli vela zaujimavych informacii v prijemnom prostredi. Dakujem za taku moznost organizatorkam stretnutia Monike, Gabike a Hanke a prajem im vela uspechov v ich podnikani a hlavne zdravicka a krasnych slnecnych dni v sukromnyom zivote.
Rada som Vas spoznala
Inna
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
+1 # 2010-03-23 13:29
Dobry den,
predchvilou som sa vratila z ranajok s e-zenami.
Z tohto stretnutia som bola nadcena, som plna myslienok, napadov a rieseni - uz si ich len usporiadat v hlave a "pustit sa do toho". Stacilo len nakopnut a e-zeny tomu iste napomohli.
Je az neuveritelne, ze sa v sucasnej dobe najdu tak dobre a ochotne "duse", ktore s takym entuziazmom a nasadenim davaju rady zenam ako sa uplatnit.
Urcite to nebude jednoduche, ale uz teraz viem, ze mam za sebou oporu a super "tim" na ktory sa v pripade potreby mozem obratit a spolahnut.
Gabika, Monika, Hanka, ...este raz obrovske dakujem! :)
Sona
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
+1 # 2010-03-24 09:53
Dobrý deň,
včera som absolvovala super raňajky s e-ženami. Bolo to pre mňa veľmi inšpiratívne stretnutie, z ktorého som si odniesla veľa nápadov, dobrých rád a hlavne veľa pozitívnej energie, ktorú som už potrebovala ako soľ. Milé organizátorky, vďaka Vám za to, že organizujete takéto stretnutia, ktoré pomáhajú mnohým ženám "nakopnúť sa" a realizovať sa. Držím Vám palce vo Vašich aktivitách.
Andrea
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
+3 # 2010-04-11 12:42
Dobrý deň Monika, Hanka a Gabika,

pred dvoma dňami som sa zúčastnila na Vašich raňajkách, ktoré boli super a celé to stretnutie bolo vynikajúce. Zase som sa dozvedela nové informácie a tiež som sa zoznámila s úžasnými ženami, ktoré ochotne poradia a usmernia v oblasti internetového podnikania. Na stretku bola super nálada, ktorá mi vydržala celý deň.
Už teraz sa teším na krst Gabikinej knihy "Momenty zo života vydatej ženy".
Prajem všetko dobré.

Jarmila
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
+2 # 2010-04-15 12:45
Dobrý deň,
dnes aj ako každý deň si rada pozriem na STV1 Dámsky magazín,a tam som si Vás pozorne vypočula,a veľmi ma zaujala Vaša práca na internete.Ja som pred časom podnikala v reštauračných službách,ale bohužiaľ mi to nevyšlo.Už som si povedala,že nikdy nechcem podnikať.Momentálne som na materskej dovolenke,ale čas sa mi už kráti a tak stále uvažujem čo ďalej.Tiež som ako pani Tatiana Zuščáková z východného slovenska,konkr étne zo Svidníka.Musím podotknúť,že som veľmi zvedavá v čom by som mohla podnikať na internete,lebo v našom regióne je práca nad zlato.Rada sa zaregistrujem a budem Vás pozorne sledovať na Vašej westránke.S pozdravom Katka Varcholiková.
PS.Prajem krásny deň a úsmev na tvárach Vás všetkých.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # 2010-04-15 15:12
Rada by som sa zúčastnila raňajok, aby som sa niečo naučila, ale tiež som z východu a Senec je ďaleko... Nedalo by sa niečo vymyslieť aby sme mi z východu neboli opäť v nevýhode??? vopred ďakujem... Katka
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
+1 # 2010-04-16 17:12
Taktiež sa pripájam k vyššie uvedeným reakciám - veľmi by som uvítala takúto akciu niekde na východe, resp. napr. aspoň na Liptove. Verím, že sa podarí niečo vymyslieť a dodávam, že z Vašich stránok som nadšená.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
+2 # 2010-04-21 15:03
Zúčastnila som sa E-raňajok a musím povedať, že boli veľkým povzbudením do podnikania. Za dve hodiny posedenia tam odznelo toľko nápadov a inšpirácií, ktoré by som inak zbierala veľmi dlhú dobu. Za cenné rady sa chcem poďakovať Monike, Hanke a Gabike, ale aj ostatným účastníčkam E-raňajok z 21. apríla.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
+2 # 2010-04-22 06:17
Ahojte,
bola som na raňajkách a nielenže rozdávate rady, čo sa iste očakáva, ale ste inšpiratívne, ba čo viac ste šíriteľkami dobrej nálady a optimistického postaja k životu. Tento projekt je výborná vec a odporúčam ísť na raňajky všetkým ženám, ktoré ešte váhajú. Držim palce.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
+2 # 2010-05-05 11:51
Ahojte,
včera som sa zúčastnila raňajok s e-ženami, ktoré splnili moje očakávanie. Atmosféra bola skvelá a človek sa dozvedel kopec informácií, o ktoré mal záujem. Odporúčam ich každému. Veď ak má človek záujem a chuť podnikať, neodradí ho ani vzdialenosť, ktorú musí spraviť, aby sa na raňajkách zúčastnil. Ja som cestovala kvôli raňajkám až z Liptova. Gabike, Hanke a Monike želám veľa úspechov a prajem, aby mali veľa inšpirácie pre ďalšie nápady a rady, ktorými nás stále obohacujú.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
+2 # 2010-05-05 15:43
Tiež sa chcem podeliť o zaujímavý zážitok na raňajkách s e-ženami. Keďže som mala jasnú predstavu o "podnikaní na internete", išla som na stretnutie s jasnou predstavou .... idem do toho - idem konečne podnikať. Veľmi sa teším, že konečne začnem ,i keď viem, že ma čakajú nielen plusy ale aj mínusy.Ale k podnikaniu to predsa patrí. Pozdravujem všetky podnikavé ŽENY!!! Ivet z Ružomberka.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
+1 # 2010-06-30 15:21
chcela by som sa ešte raz poďakovať za dnešné pozitívne stretnutie. Dostala som ešte viac ak som očakávala. Domov som si odniesla veľmi veľa nových poznatkov a hlavne zistila som, že ste nevyčerpateľná studnica pozitívnej energie, čo v dnešnom uponáhľanom svete je niečo výnimočné.
Ď A K U J E M.
Hlatká Katka
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
+1 # 2010-10-06 22:15
6.10.2010
Dobrý večer Monika, Gabika, Hanka a dievčatá
Ďakujem za pekný deň. Bolo mi s Vami pri dnešných raňajkách dobre. Odporúčam aj Vám, ktoré ste sa ešte raňajok s e-ženami nezúčastnili, aby ste si našli čas a dopriali ste si výnimočné raňajky, pri ktorých nájdete inšpiráciu na vlastnú budúcnosť.
Všetko čo robíme, je iba kvapka v mori, ale keby sme to nerobili, tá kvapka by tam chýbala. / Matka Tereza z Kalkaty /
Som rada, že dnes tam moja kvapka nebude chýbať. Teším sa na ďalšie stretnutie.
Jana Durajová
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
+1 # 2010-10-13 08:30
Chcem tiež pridať svoje poďakovanie za raňajky s e-ženami. Keď som tam išla mala som len matnú predstavu o tom v čom podnikať na internete. Ale mi chýbal nápad. To stretnutie bolo také inšpiratívne, že teraz mám nápadov aj viac. Dokonca aj chuť ich zrealizovať:) Odporúčam každému.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
+1 # 2011-03-03 07:30
Dobrý deň, čitala som váš príspevok ohľadom raňajok s e-ženami.Som absolútna začiatočníčka bez skúseností.Rada by som zmenila zamestnanie po dlhoročnom "otrokárstve" tu v podniku.Myslíte, že by som mala absolvovať raňajky, aj keď nemám ešte predstavu, v akej oblasti by som začala podnikať? Myslíte si, že aj rozvedená žena, ktorá vychováva a živí sama, má šancu na takúto budúcnosť?
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # 2011-03-03 08:07
Mila Daniela, samozrejme, aj v tomto pripade mozete prist na Ranajky. Prave takto sa viete najviac zorientovat v tom, ci vobec zacat a ake su podmienky. Kiez by sa kazdy pred podnikanim takto pytal... Srdecne Vas ocakavame! Po vyplneni prihlasky Vam posleme presnem miesto Ranajok.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # 2011-10-06 10:04
Joooj, skoda... 13.10. je tiez aj konferencia Internet a reklama a bude workshop o e-shopoch:(
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # 2012-03-22 07:24
Dobry den,

chcem sa podakovat Gabike a Monike za moznost zucastnit sa ranajok s e-zenami. Ucast bola velka. Nieco uzitocne som sa dozvedela. Clenkou e-zeny zatial nie som, ale pocas tohto roka, ak to financie dovolia rada sa prihlasim za clenku. Som za to, aby kazda zena, ktora nema pracu, chce zmenu a slobodu, najst v sebe nieco tvorive a pretvorit to do niecoho konkretneho podnikanie je uzasna moznost ako sa realizovat. Este sama sice nepodnikam, ale je to moj ciel. Verim si, ze sa splni.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # 2012-05-10 10:27
Dobrý den, nedá mi nreagovať. Ako jednu z výhod členstva uvádzate rozne ispirativne stretnutia a workshopy, samozrejme vsetko mimo východ. Minuly rok sa konala jedna akcia v KE,pricom poplatok pre clenky bol 25,-eur, co sa mi vidí dost,kedze členské je 50 a jedna akcia rocne, no...
Nedalo by sa to riesit,inou formou...napr. by sa stretnutia konali pravidelne aj v PO alebo v KE, ale nie priamo s Vami, mať nejakú nazvem to "predlženú ruku" :-)) , nejakého "kouča" aj na východe?
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
+1 # Andrea Fajtl 2012-05-16 11:44
ahojte, co tak spravit namiesto ranajok "caj o piatej"? pri cestovani by sa este stihalo co to doobeda v praci vybavit.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # 2012-12-18 20:19
Ahojte. Chcem Vám len napísať,že stretnutie v Prešove bolo veľmi dobré a pre mňa dosť inšpiratívne,na koľko som sa sama dosť " nakopla" a začnem sa konečne venovať svojim záľubam a začnem aj písať. Ešte raz- veľmi pekne ďakujem aj Valike Petrovej. Agáta
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # 2012-12-30 12:51
Môže sa vašich stretnutí zúčastniť aj osoba, ktorá už podniká?

Kde sa dočítam, kedy bude najbližšie stretnutie v BA?

Ďakujem
Tina
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # 2012-12-30 12:57
Citovanie Tina:
Môže sa vašich stretnutí zúčastniť aj osoba, ktorá už podniká?
Kde sa dočítam, kedy bude najbližšie stretnutie v BA?
Ďakujem
Tina


Dobry den,samozrejme moze prist na ranajky aj zena, ktora uz podnika
najblizsie ranajky budu v Samorine v druhej polovici januara (v slovencine aj v madarcine zvvlast) a v Bratislave planujeme najblizsi termin asi az vo februari. Prosim sledujte nas portal, alebo sa zaregistrujte na odber noviniek ,budete vcas informovana.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
+1 # 2013-09-12 20:11
Dobrý deň Monika,

dnes som sa zúčastnila raňajok s E-ženami a priznám sa, že som nemala žiadne veľké očakávania. Nachádzam sa na zásadnej križovatke svojho života a v tomto momente naozaj netuším akým smerom sa budem uberať, dokonca ešte nie som rozhodnutá, či vôbec budem podnikať a ak, tak v akej oblasti. V každom prípade, ďakujem všetkým, s ktorými som sa mala možnosť dnes stretnúť a zoznámiť - dnešok bol pre mňa ďalším dôkazom krásnej ženskej energie. Už teraz sa teším na ďalšie akcie s E-ženami. Vidíme sa 24.9.

Ďakujem.

Eva
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # 2013-09-13 06:30
Mila Eva, dakujem(e), aj ja som sa cítila velmi prijemne. Tesim sa na skore stretnutie
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Zuzana Karabinová 2013-09-25 16:25
Zúčastnila som sa raňajok s E-ženami v Prešove s pani Valériou Petrovou.Stretnutie bolo veľmi príjemné a inšpirujúce. Pani Valika srší optimizmom a pozitívnou energiou. Vrelo doporučujem všetkým vychodniarkam
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # 2015-09-01 16:21
Dobrý post, na netě se člověk s takovými věcmi setká málo.

Škoda.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # site 2019-11-02 04:53
Everyone loves what you guys tend to be up too. This type of clever work and exposure!
Keep up the wonderful works guys I've you guys to our blogroll.


my page ... site: http://0009.in/user/profile/2779
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # site 2019-11-06 16:02
Hey very cool site: http://0009.in/user/profile/2779!!
Man .. Beautiful .. Amazing .. I'll bookmark your web site and take the feeds also?
I am satisfied to seek out a lot of helpful info here within the publish, we'd like develop extra
strategies in this regard, thanks for sharing.
. . . . .
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 

Pridať komentár

Ďakujeme, že sa držíte témy vo svojich príspevkoch.


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Odporučte stránku

Odporúčame