Semináre, workshopy

Workshop – Sebakoučovanie – 1.3.2012

S radosťou vám oznamujeme, že sa nám to tento rok podarilo znova! Na 1. marca 2012 sme opäť zorganizovali stretnutie s našou koučkou Zlatkou Subbs.

Srdečne vás pozývame na workshop:

Sebakoučovanie,
alebo
Hľadanie vnútorných zdrojov a motivácie potrebné na posun k osobným cieľom

Termín: 1.3.2012
Čas: 13,30 hod. – 17,30 hod.
Miesto: Banská Bystrica

Tags:
 

Aký bol workshop o zadávaní a dosahovaní cieľov so Zlatkou Stubbs

Naše osobné skúsenosti s medzinárodne uznávanou koučkou, Zlatkou Stubbs nás podnietili k tomu, aby sme aj iným ženám, našim čitateľkám umožnili zažiť úžasnú atmosféru skupinového koučingového tréningu. Zorganizovali sme workshop, aký sme pred pár rokmi obe (Gabika aj Monika) zažili.

   

Workshop o zadávaní a dosahovaní cieľov - 15.2.2011

 

Srdečne Vás pozývame na

Workshop o zadávaní a dosahovaní cieľov


Termín: 15.2.2011
Čas: 13,00 hod. – 17,00 hod.
Miesto: Senec

Naše osobné skúsenosti s medzinárodne uznávanou koučkou, Zlatkou Stubbs nás podnietili k tomu, aby sme aj iným ženám, našim čitateľkám umožnili zažiť úžasnú atmosféru skupinového koučingového tréningu. Prinášame vám workshop, ktorý sme pred pár rokmi obe (Gabika aj Monika) zažili a preto sme na 100% isté, že z tohto stretnutia pôjdete domov jasnými cieľmi a s presvedčením, že ich aj dosiahnete. Možno sa vám podarí odhaliť aj dôvody neúspechov a prekvapivo zistíte ako pôsobia na vaše ciele role vo vašom živote.

Stretneme sa v utorok poobede, 15.februára v Senci (?).

   

Jesenný workshop e-ženy - 12.11.2010

 

Srdečne Vás pozývame na

Jesenný workshop e-ženy


Termín: 12.11.2010
Čas: 13,00 hod. – 19,30 hod.
Miesto: Liptovský Mikuláš

 

Zakaždým sa snažíme priblížiť sa k vám čo najbližšie, preto sme sa vás pýtali v ankete na miesto, kde by mal byť workshop E-ženy.
Veľa čitateliek z východného Slovenska nás žiadalo, aby sme organizovali akcie bližšie k nim, a keďže aj v ankete zvíťazil Liptov, tak vám s radosťou oznamujeme, že Jesenný workshop E-ženy sa uskutoční 12.11.2010 v hotel Jánošík v Liptovskom Mikuláši.

   

Odporučte stránku

Odporúčame