Ubytovanie

Aká je ponuka hotelov, ak cestujeme s dieťaťom

Nákupy cez internet dnes uprednostňuje stále viac ľudí. Okrem iného, sa dnes už aj dovolenka kupuje cez internet. Ako sa zorientovať a správne vybrať zariadenie v tom prípade, ak chcete ubytovanie pre rodinu s deťmi, je niekedy veľmi ťažké. Hotely, penzióny, kúpeľné aj wellness hotely ponúkajú rôzne produkty. Sú to romantické pobyty pre páry, víkendové relax pobyty pre manažérov, osviežujúce a skrášľujúce pobyty pre ženy a priateľky, seniórske pobyty, ale iste medzi nimi majú svoje miesto aj pobyty s deťmi.

 

Čo o nás prezrádza on-line komunikácia

Čo o nás prezrádza on-line komunikácia

Myslíte si, že pri on-line podnikaní ste málo čitatelní? Že je možné skryť sa za text mailu, alebo obrázok na vašej webovej stránke? Áno, veľa ľudí si to myslí a sú o tom presvedčení, no ja som opačného názoru a poviem Vám aj prečo.

   

Prečo je dôležité stretávať sa so svojimi partnermi

Pri podnikaní on-line, má veľa ľudí predstavu, že sedíte doma v bezpečí svojich obývačiek a prípadne z kresla s notebookom na kolenách riadite svoj on-line biznis. Všetky kontakty a komunikácia môže prebiehať na webe. Omyl! Ani pri on-line podnikaní sa nesmie zabudnúť na osobný kontakt a ani sa nedá ničím nahradiť.

POZNÁMKA: na konci článku je informácia o workshope - ak máte záujem o komorné školenie pre ubytovateľov!

   

Keď chcete začať podnikať v cestovnom ruchu na Slovensku

Rozvoj vidieckeho cestovného ruchu a agroturistiky v posledných rokoch dosť rezonuje vo verejnosti. Kompetentní sa veľmi radi nechávajú počuť, že by sa mali podnikatelia, neskôr ubytovatelia zmobilizovať a začať ponúkať lepšiu úroveň svojich služieb, rozvinúť spoluprácu v regióne a hlavne dosiahnuť to, čo sa nám už roky nedarí, prilákať na Slovensko viac zahraničných turistov a aj ich tu udržať. Nevraviac o rozvoji domáceho cestovného ruchu.

   

Deň E-ženy Valiky

Vyplnenie daňového priznania, ročné zúčtovanie zdravotného poistenia a mnoho ďalších dôležitých pracovných záležitostí, ktorými som sa posledné náročné dni zaoberala, ma prinútili zamyslieť sa nad tým, ako vyzerá deň E-ženy.

   

Ubytovanie na chate, chalupe, v drevenici, v súkromí – potrebujem živnostenský list?

Problém, ktorým sa zaoberajú majitelia chát, chalúp, domov a rôznych iných nehnuteľností vo vyhľadávaných regiónoch vždy, keď sa blíži sezóna. Zauvažujú, či tento rok prenajať  turistom  práve tú svoju chatu alebo chalupu.  Ale ako na to?

   

Strana 1 z 2

Odporučte stránku

Odporúčame